|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   alergija
10.10.2005 9:13:02   
renata
Moj malcek ima baje alergijo, ki se mu pojavlja na obrvih, najprej se je samo lupil sedaj pa ima se mazolcke in je cisto oranzen, ampak samo na obrvih. Pediatrinja je rekla da naj mazem z bepanten kremo. Ali je imela katera podoben problem in kako ga je odpravila. Nic ga ne boli samo za videti je pa res grozno in bojim se da mu ne bo slo se na veke potem pa se ucka ne bo mogel odpirati. Ali katera pozna kaksno kremo ki bi mu to ublazila oz. odpravila. Kaj pa ve pravite na bepanten?

lep pozdravcek in uspesen teden
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: alergija
10.10.2005 9:22:31   
duda
Naš ima tudi na obrveh in med obrvmi malo bolj trdo in oranžkasto kožo. Vendar pa ni alergija (tudi ni mozoljčkov, kot ti praviš) ampak so temence, ki se lahko pajavljajo tudi drugje (poleg najbolj očitnega mesta na glavi)- za useši, dimlje... V tem primeru je treba kožo mazat z oljem. Naš jih ima tudi v dimljah, kar pa mi dela ful probleme, ker jih ne morem odpravit. Če mažem samo z oljem, potem dobi rdečo kožo, če pa s hladilno se mu pa ful na kožo prime. A ima katera kakšno rešitev še za moj problem? hvala...

(odgovor članu renata)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: alergija
10.10.2005 10:12:43   
renata
Tudi jaz sem pomislila na temencek pa so me vsi cudno pogledali in rekli da to ni mogoce. Bok vej koliko casa to traja in a mu mazes samo z mandeljevim oljem ker jaz sem mu tudi pa nic ni videti da bi se izboljsalo, upam da bo katera imela pravo resitev za to ker je res nadlezna stvar

(odgovor članu duda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: alergija
10.10.2005 11:17:30   
duda
Ja, jest tudi mažem samo z mandljevim oljem. Ker zdaj (2M) z rokicami krili že po celem obrazu in si veselo tlači roke v usta, tako da si mu po obrazu ne upam mazat s kakšno drugo zadevo. Je pa res trdovratno, jest mu skoz mažem, pa se mu skoz na novo dela. Se mu odlušči, pa spet naredi. No, s časoma bo verjetno že boljeuser posted image . Če ima pa katera bolj uspešno metodo kot čas bom zelo vesela nasveta...

(odgovor članu renata)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: alergija
10.10.2005 11:19:22   
duda
Ja, pri meni so bili tudi vsi pametni in so rekli, da so temence samo na glavi. Potem pa sem pogledala v knjigo ''Otroški zdravnik'', kjer piše, kje vse se lahko pojavijo.

(odgovor članu renata)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: alergija
10.10.2005 11:28:11   
asija
Renata poskusi s kremo od Aderme x- omega. Kupi se v lekarni in stane okrog 3500 sit. Moja hči ima zelo močno alergijo in ji edino ta krema pomaga. Sprva ga maži 2 do tri krat na dan. potem pa samo enkrat. Moja je bila po celem telesu v lišajih. Tudi po obrazu in po obrveh. Se splača poskusiti.  Bepanten ji ni pomagal.

(odgovor članu renata)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?