|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A ve tudi peljete...
3.10.2005 23:42:18   
andrejaz
Mi gremo ponavadi tudi ven na deževni dan - uporabimo dežno pregrinjalo in gremo. Najljubša zabava našega Marka je postalo brcanje pregrinjala.

Ja, v eno roko dežnik, z drugo pa voziček. 

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: A ve tudi peljete...
4.10.2005 8:38:28   
Micimici
Z dežnikom, seveda. Vendar imam voziček tak, da ga lahko peljem z eno roko (trikolesnik, sprednje kolo se obrača 360 - maxi cosi speedy sx). Pri drugem vozičku - mareli, imam pa kup težav.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: A ve tudi peljete...
4.10.2005 13:11:08   
Grascakinja
Mi gremo ven vsaj za eno uro na sprehod "tud če sekirce padajo" - sem kupila zimsko vrečo in pelerino za voziček, super stvar, jaz pa anorak in dežnik. 

Naju nič ne ustavi, niti obsojajoči pogledi ženščet, ki ne razumejo, da otroka ne moreš imet ves teden not zaprtega, če dežuje, jaz pa se tudi moram mal preluftat. In seveda pripombe v stilu "bo pegasta" itd...

Karolina je tudi že tako zverzirana, da začne okoli 15h kar sama sitnarit in takrat vem, da je skrajni čas, da gremo ven.

(odgovor članu Micimici)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: A ve tudi peljete...
4.10.2005 18:31:11   
Naja31
Midva sva tudi danes šla prvič na sprehod po dežju.
14 dni nazaj sem v Toysu v Celovcu kupila pregrinjalo za voziček in je res super zadeva.
Ma, ne moremo biti skoz doma.


(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: A ve tudi peljete...
4.10.2005 19:31:11   
Dejča
No, ja - pomaga, če voziček potiska mož, dežnik pa držim jaz (ali obratno). Če pa ni premrzlo, te pa tudi ne bo konec, če boš malo mokra.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?