|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A ve tudi peljete...
2.10.2005 10:24:47   
CIPRESA
...vašega dojenčka ob takem vremenu kot je naprimer danes(dež) kaj ven??? MOj ne spi drugače kot da ga peljem ven pol pa pred hišo pod streho guncam voziček in zaspi. Me pa vseeno skrbi a bi se lahko prehladil??' Napravim ga kar fejst???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A ve tudi peljete...
2.10.2005 10:26:54   
Maxica
Jaz ga ravno v dežju nisem nikoli peljala, če je pa bilo bolj oblačno, pa ja. Baje ravno v kakšni megli ni dobro z user posted image  ven, drugače pa mislim, da ni panike, če ga fino oblečeš-vremenu primerno, seveda.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A ve tudi peljete...
2.10.2005 10:35:54   
Marogica
Mi se v dežju ravno nismo sprehajali z dojenčkom, pa ne ker bi bilo kaj narobe, temveč ker bi lahko moker, mi pa zraven. Tudi prehladil se ne bo, če ga boš vremenu primerno oblekla. Mi smo šli pozimi z otrokom na sprehod skoraj vsak dan, ali pa smo vsaj pred hišo voziček postavili (pa je bil star ravno en mesec). Sicer ne za dolgo, pa vseeno.
Ti predlagam, da ga čimprej navadiš, da ti bo zaspal na kakšen drug način, ne pa z guncanjem v vozičku.
lp

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A ve tudi peljete...
2.10.2005 10:42:26   
Anonimen
Kupi tisto dežno pregrinjalo za čez voziček, tisto je res zakon. Še piha ne pod njim, je otrok lepo v zavetrju. Res se izplača. Jaz sem vedno šla ven v vsakem vremenu. Sicer je bil Tibor takrat, ko sem ga nabavila, že večji, ampak če bi billo tako, kot je pri tebi, bi ga pa že prej.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A ve tudi peljete...
2.10.2005 10:43:10   
Špacka
 
Mi smo doma v bloku, tako da smo v slabem vremenu kar doma, samo pri Lini to ne pride v poštev, ker se morava z njo sprehajat, da si ona vse ogleda, porem pa zaspi za 20-30 minut, voziček se pa ne sme ustaviti, ker potem takoj pogleda in konec spanja.
Ne vem zakaj ne bi dala otroka ven pod streho, pa kaj potem, če je dež, lepo ga oblečeš, da ga ne zebe, samo koristilo mu bo na zraku, jaz ob deževnih dneh prav pogrešam sprehode z vozičkom, se mi zdi, da si odpočijemuser posted image


(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A ve tudi peljete...
2.10.2005 10:45:08   
Primoza
ko dežuje gremo velikokrat ven z dežnim pregrinjalom na vozičku. Ne vem zakaj bi se dojenček prehladil?

Res pa je da je danes sprehod v planu potem, ko se ankaa vrne iz Julijskih Alp. Tam je zjutraj deževalo, zdaj pa je suho in vetrovno vreme.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A ve tudi peljete...
2.10.2005 11:01:59   
tina_klementina
Mene pa zanima koliko oblečete dojenčka na tak dan kot je danes?

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A ve tudi peljete...
2.10.2005 11:12:30   
CIPRESA
Ne saj nisem rekla da se sprehajam po dežju ampak ga pod streho mal guncam mu res paše sveži zrak za to dežno pregrinjalo bi pa res rada zvedela kje se ga dobi??

(odgovor članu tina_klementina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A ve tudi peljete...
2.10.2005 11:16:58   
CIPRESA
tina jaz sem mu dala plajšek pa pol majčko pa jopčko pa žabice ker ne povijam več široko čez pa hlačke. Pol pa ga celga dam še v tako vrečo pa kapo mal debelejšo seveda.

Pa še nekaj midva z možem sva oba kar dost prehlajena nimava vročine ampak saj veste iz nosa teče pa kihava pa grlo vneto pa me zanima kolk je možnost da naše dete tudi to nabaše?? Pazim da nisem preveč v stiku z njim samo čisto izolirat se pa ne morem saj veste. Kako je blo to pri vas a je kmal zbolel tudi otrok???

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A ve tudi peljete...
2.10.2005 12:02:33   
Anonimen
Pregrinjala prodajajo tam kjer vozičke. O prehladu pa ne bi mogla nič reči, ker pri nas nikoli nihče ni prehlajen. Se spomnim, kako se je pes enkrat ustrašil, ko se je na enem pikniku prijatelj useknil. Takrat so se vsi smejali, ker so videli, da tega pri nas res ne počnemo.

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A ve tudi peljete...
2.10.2005 12:05:41   
Primoza
Dežna pregrinjala so različnih vrst, najbolje je iti v kakšen Baby center npr. v BTC, kjer je dosti različnih vrst vozičkov in preveriti, kakšno gre na vaš voziček.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A ve tudi peljete...
2.10.2005 12:07:10   
Primoza
O to je pa posebnost. Mi smo občasno prehlajeni, še posebno takrat, ko dvigujemo formu in se nam zaradi tega malo zbije imunski sitem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A ve tudi peljete...
2.10.2005 12:38:25   
polona2
Ja, vedno, če se le da, greva ven, dokaz je viden na res obrabljenih gumah Haninega prevoznega sredstva. Te dni hodiva sicer malo manj ven, je pa prehlajena, tako da imava tehten razlog, da ne pohajkujeva naokoli.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A ve tudi peljete...
2.10.2005 12:58:10   
darja72
Mi gremo ven skoraj v vsakem vremenu. Izjema je le močan dež. Ko je bil Maj dovolj star za nahrbtnik pa sploh ni bilo več problema. Samo eno veliko marelo rabiš pa je. Zdaj ko je že velik fant, obuje škornje in obleče palerino pa smo pripravljeni za kratek sprehod po lužah.
Sicer pa je morda res pametno otroka privaditi spanja drugje, ne samo v vozičku.
lp

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A ve tudi peljete...
2.10.2005 13:16:01   
Veverička
Se podpišem pod Splišni, tudi mi imamo to pregrinjalo za dež in sva v vsakem vremenu zunaj. Razen, če padajo sekire z nebauser posted image  O.K., če ful dežuje res ne greva na sprehod, drugače pa obvezno vedno (tudi, ko je bil še manjši).

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A ve tudi peljete...
2.10.2005 14:02:46   
Anonimen
Cipresa, pa ne ga preveč oblečt! Kaj mu boš pa pozimi dala gor? Mi smo včeraj (res, da je bil sonček) oblekli: bodi kratek rokav, majčko dolg rokav, spodnji del trenirkice, nogavičke, kapo pa jopico, bil je pokrit z dekco samo čez noge. Dons bi ga oblekla isto, sam, da bi bil spodnji bodi z dogimi rokavi.
Naš Gašper je polno dojen, pa smo ravno prejšnji teden vlekli z nosa taaaakkeeee smrklje, da je groza user posted image  
Moj user posted image  je imel vročino...sicer ga ni lupčkal pa se crkljal z njim, ampak izolirali se pa tud nismo...dokler nimaš ti vročine 38 ali več, se ne sekiraj! Pa dokler mali nima vročine, tud ni panike!
Ti ga le vozi po svežem zraku.
Dežno pokrivalo se pa dobi v Baby Centru in stane 12.000 SIT (tam nekje). Mi gremo jutri ponj user posted image


(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A ve tudi peljete...
2.10.2005 14:40:29   
smeja2
Jaz sm dežno pokrivalo kupla v Mullerju. Neko univerzalno za košaro in dalo cca 1600 sit al neki tazga.
V glavnem velik cenej kot original Quinny. Mislm da se ti splača mal pogledat, ker je razlika v ceni očitna!
lp
smeja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A ve tudi peljete...
2.10.2005 14:49:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: primoza

O to je pa posebnost. Mi smo občasno prehlajeni, še posebno takrat, ko dvigujemo formu in se nam zaradi tega malo zbije imunski sitem.


Primoza, mi imamo pa formo skozi na vrhuncu. Tako da gremo lahko na olimpiado vsak trenutek!  Vsi strokovnjaki se čudijo, kako to. Le da še nismo uspeli ugotoviti, v kateri disciplini bi tekmovali. Prav zaradi tega do zdaj še nismo šli. Ampak lahko pa gremo vsak trenutek, to je bistveno.

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A ve tudi peljete...
2.10.2005 15:55:37   
Talči
Cipresa,
jaz sem ravno včeraj kupila dežno pregrinjalo za čez voziček. Univerzalno. Prodajalko je zanimalo samo, ali se lahko voziček obrača - da je otrok v smeri vožnje in obratno. Stalo pa je 7,90 EUR. Kupila sem ga v XXXLutz v Avstriji. Morda ga bom prav danes preiskusila.
LP

Talči

_____________________________

9.8.2005 sem prvič dobila najlepše ime na svetu: MAMA. Tako me kliče Žiga.
31.3.2010 sem drugič dobila najlepše ime na svetu: MAMA. Tako me bo klicala LIna.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A ve tudi peljete...
2.10.2005 16:02:31   
Anonimen
Ja, ta pregrinjala so res super. Pa jaz sem ga imela kar skozi gor, tako nazaj zrolanega, pa streho nazaj in je bil lepo tam  v strehi zložen. Tako sem ga imela po potrebi razgrnjenega  in še pri krajeh pritrjenega v dveh, treh sekundah.

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A ve tudi peljete...
2.10.2005 16:18:35   
Primoza
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Ja, ta pregrinjala so res super.


So ja, ravnokar smo se vrnili z enega takega dežnega sprehoda - vmes je Žan podjetno brcnil v pregrinjalo in uspel narediti pošteno luknjo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A ve tudi peljete...
2.10.2005 16:21:17   
Anonimen
Mu morate noge skupaj zvezat, mulcu.user posted image

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A ve tudi peljete...
3.10.2005 12:35:52   
Micimici
Zakaj pa ne? Midve sva zunaj skoraj vsak dan, seveda primerno oblečeni in če dežuje pod dežno prevleko. Kmalu bo stara eno leto in skorajda ni bilo dneva, ko nisva bili zunaj, pretežno tudi večkrat dnevno. Pazljivi sva samo pri temperaturi nad -10 ter kadar se bliska in so strele vsepovsod. Kakorkoli, dežna prevleka je zakon!! Uporabljala sem jo tudi takrat, ko je fejst pihalo...

Sploh pa sem ponavadi jaz bistveno bolj mokra!! user posted image

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A ve tudi peljete...
3.10.2005 20:59:13   
Dejča
Tudi mi peljemo našo Taro ven skoraj v vsakem vremenu - izjema je le hud naliv. Kupili smo ji pregrinjalo za dež (za voziček), tako da smo vsi zadovoljni. V Baby centru jih dobiš že za 2500 SIT. Otroka obleči malo bolj kot sebe, pa bo!

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A ve tudi peljete...
3.10.2005 21:06:13   
taška30
Vse lepo in prav tole s pregrinjalom. Kaj pa jaz? V eni roki dežnik, z drugo pa guram voz? Al kako greste vi ven - brez dežnika?

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?