|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kampiranje
26.6.2014 15:36:55   
LuLu
ja, Tippi da se razumeva user posted image

pišem za kampiranje neke družine, ki gre v skomercializiran kamp z otroci in nima izkušenj. Če bi to bili neki avanturisti, ali da greva midve sami... potem je seznam nujnih zadev malo drugačen user posted image in vprašanje ali bi bil končni cilj urejen kamp ali pa kje v divjini

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kampiranje
26.6.2014 15:40:22   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

hehe Lulu

No, pa pejva po vrsti user posted image



meni je tudi kampiranje poznano, ampak da nimam s sabo plinske za skuhat nekaj ali pa posode in pribora... a naj to kupujem v njihovih trgovinah. Saj veš, da je noro drago in ravno zato si vzameš največ s sabo (nujnega) kar rabiš. Ali pa da zunaj, v restavracijah ješ?
Ajde, pozabi se zobna ščetka, metla, klupica, štrik pa take prčkarije... to se da kupit tam, je dražje sicer, kot pri nas, ampak lačen zaradi tega naj ne bi bil. Seveda imaš denar s sabo, to mi je jasno, ampak ne za nakup kamp opreme, ampak za hrano in nujne nepričakovane zadeve.
Vsekakor mislim, da so tiste 3 stvari, ki si jih napisala za NUJNO premalo. Pa pod čelka misliš naglavno luč? Jah, neko baterijo že rabiš, to sem že zgoraj napisala...
Še.. če že... spodnje gate niso baš neka nuja, bolj so kopalke user posted image


midve se ne štekave čist dobro user posted image
Človek, ki je kupil šotor, verjetno ve, da mora imeti še kaj za kuhat s sabo, pa blazino, da ne bo na trdem spal. to je pač meni samoumevno! in to ne paše na seznam kaj je nujno imeti s sabo. je čist preveč logično, da bi človek to pisal v seznam user posted image  če bi šli tko v detajle s temi seznami, potem je seveda treba nujno dat na seznam zobno pasto, vložke, tampone, mogoče kondome, pa elastiko za lase mogoče, ali pa recimo nogavice, kopalke, trenerko za hladnejše dneve, pa da ne pozabim na superge in brisače...jao no, pa saj se vendar ve, kaj človek rabi, ko nekam gre. pa ni važno kam gre. 

uglavnem, nikoli nisem čist dobro štekala (verjetno je kle problem hahaha), zakaj toliko enih stvari pisat na seznam, če so pa vendar nekatere samoumevne, tiste tadruge, pa NISO nujne. in pod nujno pač paše samo čelka (ja, naglavna lučka), spodnje gate (to mi pač ni za kupovat drugje...v končni fazi sem se tud v spodnjicah že kopala hahah) in ja, pa smo spet kle, gnar user posted image  

< Sporočilo je popravil Tippi -- 26.6.2014 15:43:43 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kampiranje
26.6.2014 15:42:08   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

ja, Tippi da se razumeva user posted image

pišem za kampiranje neke družine, ki gre v skomercializiran kamp z otroci in nima izkušenj. Če bi to bili neki avanturisti, ali da greva midve sami... potem je seznam nujnih zadev malo drugačen user posted image in vprašanje ali bi bil končni cilj urejen kamp ali pa kje v divjini


no, kle sva že mal bližje user posted image  sicer pa, letos gremo z malim dojenčkom, pa seznam ne bo dost drugačen od mojega običajnega user posted image  pač njegove stvari so nujne, jaz pa še vedno lahko vso hrano jem samo z žlico in ne potrebujem nobenega pribora. pravzaprav v tem ful uživam user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kampiranje
26.6.2014 15:43:46   
LuLu
videt je res, da se nisva razumeli user posted image

takih osnovnih jaz tudi nisem pisala, pisala sem za kamp stvari, kaj bi naj bilo nujno... če že gredo prvič kampirat

in ne, ni vsakemu jasno kaj rabi....

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kampiranje
26.6.2014 15:46:08   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

videt je res, da se nisva razumeli user posted image

takih osnovnih jaz tudi nisem pisala, pisala sem za kamp stvari, kaj bi naj bilo nujno... če že gredo prvič kampirat

in ne, ni vsakemu jasno kaj rabi....


ej, v tem je point! user posted image  prideš samo s šotorom in potem se znajdeš! pravi izziv v katerem bi jaz zagotovo uživala! user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kampiranje
26.6.2014 15:46:31   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

ja, Tippi da se razumeva user posted image

pišem za kampiranje neke družine, ki gre v skomercializiran kamp z otroci in nima izkušenj. Če bi to bili neki avanturisti, ali da greva midve sami... potem je seznam nujnih zadev malo drugačen user posted image in vprašanje ali bi bil končni cilj urejen kamp ali pa kje v divjini


no, kle sva že mal bližje


ja, vem ja user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?