|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pinterest
24.5.2014 15:07:38   
Izabelina
a ga uporabljate?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pinterest
24.5.2014 15:21:07   
Vijoličarka
Hvala, dobra tema.

Po pravici povedano, ne vem točno, kaj je to, ampak ko kaj iščem, še posebej kakšne ustvarjalne reči, naletim na ta pinterest in iz tega naprej na kaj zanimivega, nisem nič včlanjena, vse gre preko slik.

Bi pa rada vedela več. Če prav razumem, gre za nekakšne 'spletne priljubljene'? Ampak priljubljene reči si lahko tudi sama shranjujem s pomočjo svojega brskalnika, s pomočjo katerega tudi iščem. Trenutno vidim pintrest kot nekakšen nepotreben vmesnik, ampak mogoče zato, ker ne poznam prednosti. Skratka, firbčna sem.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pinterest
24.5.2014 16:23:57   
Izabelina
Men je pinterest super ker je ful organiziran in na njem najdeš milijon idej. Izbereš teme, ki te zanimajo (itak jih je ogromno DIY, crafts, kids, education, gardening, fashion - ma res kar češ) in potem brskaš po tematiki, ki te zanima in če ti je neki všeč samo klikneš na slikico in te popelje do izvorne objave, kjer je običajno vse podrobno opisano (navodila, recepti, nasveti)...

lahko tut shraniš tisto, kar ti je všeč za kasneje, če nimaš časa za podroben pogled... lahko objaviš svoje slike, ki vodijo na tvojo stran, če jo imaš in si povečaš obisk...

skratka zame je to ena taka shramba vsega, ful idej in navdiha za karčeš user posted image

< Sporočilo je popravil Izabelina -- 24.5.2014 16:25:56 >


_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pinterest
24.5.2014 17:43:33   
mateyka
ja, ga.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pinterest
24.5.2014 17:49:11   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka
Če prav razumem, gre za nekakšne ''''''''spletne priljubljene''''''''?


shranjuje slikce v bistvu. samo slikce majo tud linke do originalne spletne strani. če pa sama naložiš sliko pa pač ne. uporablja se za marsikaj, tudi firme uporabljajo pinterest za objavo svojih slik.

zdej recimo za kaj konkretno zna prav prit - recimo, da bi rada objavila eno sliko na RR; če jo maš na pinterestu, imaš link in ga lahko pripopaš v post (recimo take ploščice/omaro/tapeto/whatever iščem). če jo maš na svojem računalu, moraš pa to sliko prvo na net dat (pinterest anyone?), da jo lahko potem na forum napopaš.
to je en primer. jih je pa še en kup, kot je izabelina napisala..

< Sporočilo je popravil mateyka -- 24.5.2014 17:50:32 >

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pinterest
24.5.2014 17:51:54   
m_o_i
OBVEZNO user posted image

stran sem slucajno nasla nekaj mesecev nazaj in ne morem brez njega vecuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pinterest
24.5.2014 17:55:18   
Paštetka
Ja.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pinterest
24.5.2014 18:14:25   
ronja
Obožujem.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pinterest
24.5.2014 18:19:55   
Izabelina
a boste kej šerale svoje mape, al vas moram sama poiskat user posted image

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pinterest
24.5.2014 18:33:07   
Vijoličarka
Hvala punce. Sem dobila spodbudo, da bolj raziščem. Priznam pa, da sem doslej vse našla z googlom, shranjujem pa najraje ali med priljubljene ali pa na računalnik. OK, sem se prijavila v Huzz.com, ker je bilo tako najlažje shranjevati ideje, posebej navdušena pa nisem.

Bom šla preveriti in mogoče postanem celo entuziast. user posted image



_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pinterest
25.5.2014 10:57:36   
Stanislava_
Občasno - ustvarjanje (kvčakanje, pletenje, Fimo, novo leto) in urejanje stanovanja.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pinterest
25.5.2014 12:39:28   
josephine27
Tudi jaz občasno, ko rabim kakšno idejo.


_____________________________



(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pinterest
28.5.2014 11:35:34   
Mipka
Jaz sem začela, samo je sedaj toliko tega, da enostavno nimam časa za vse!

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
28.5.2014 11:52:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pinterest
28.5.2014 13:30:30   
asyka
UUUU ja... Pintarest je zakon. Prej sem si vse slikce (predvsem ustvarjanje) shranjevala na računalnik in potem vedno pozabila od kje je kakšna prišla. Tukaj pa si slikce shranim in vedno imam na voljo njen izvor, prav tako si lahko enostavno shranjujem različne tutoriale in nasvete. Prej sem pač imela en kup linkov v googlu,...

Dopade se mi tudi opcija, da lahko slediš mapicam posameznikov, ki vsebujejo tebi zanimivo tematiko, tako, da ponavadi že ko ga odprem najdem kaj kar mi je zanimivo.

Jaz sem se nanj prijavila kar preko FB profila, tako, da dejansko en klik in potem raziskovanjeee user posted image

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?