|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi
6.5.2014 21:13:17   
ronja
Zadnjič smo pri dediju skup gledali eno sinhronizirano risanko oz. risani film (Zlatolaska) in smo se meli fantastično! PUnci sta iz faze, ko je bilo čisto preveč grozno, če je Bambi padel in dejansko zdaj lahko (kooončno) gledamo tudi kaj, kar ima kak dejanski zaplet (čeprav ju je še malo strah in se stisneta takrat k nama, ampak to paše zraven in je čisto luštno:). (prej je bila sao pujsa pepa na programu, ker tam res ni nobenih negativnih likov in se nikomur nič hudega ne zgodi). Mali pa nikoli ni bil preveč občutljiv na karkoli, tako da tudi z veseljem zraven gleda:). Tooorej: zdaj bi rada to večkrat ponovilauser posted image . Tvja nimamo, niti ga samo zato ne bi mela, ker obstajajo dvdji in druge variante, kako do risankuser posted image .

Zdaj: risanke znava najt, animirane filme v angleščini tudi (ker imava tudi midva rada risanke;). Zatakne se, ker najini pupi še ne govorita angleško (ko bosta, bosta pa tudi podnapise že brali, tako da ne bo problem)... Sinhroniziranih risanih filmov pa še nisva iskala (ko sva jih sama gledala, sva pač vedno rajši gledala original verzije;), mali pa kot rečeno do zdaj nista bili za kaj, kar vključuje kakršnokoli akcijo:D). Torej: v kateri Lj. knjižnici imajo večjo izbiro risanih filmov (vem za KOŽ, vendar imava zelo slabe izkušnje z dvdji, da jih pol ni delalo, kar sva si sposodila - res pa si nisva risank - a je tu bolje? Ne bi rada, da bi bili vsakič razočarani, da ne bo nič...)
Kupila sva sicer celo tisto francosko serijo "Nekoč je bilo življenje", vendar sedaj za pol cdjev ne vemo, kje so... (saj bi krivila selitev, pa vem, da so že prej izginili:D), to mislim, da imajo v KOŽ (tako piše, videla jih pa v kleti nisem)...

Kje vse torej vi najdete sinhronizirane risanke?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi
6.5.2014 21:14:36   
LuLu
ronja, iz računalnika si jih dol potegni, tako jaz delam

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi
6.5.2014 21:28:08   
Stanislava_
Partis?

Sosedje kopirajo na DVD user posted image , samo ne vem, ali je sinhronizirano ali ne. Mislim, da je, vsaj Barbike so, ker te sem gledala (lepe). Celo na youtube se kaj najde..poglej malo.

Včasih vidim kakšne poceni (1,99€) v Muellerju, mogoče še kakšna trgovina, samo ne vem, ker ne kupujem.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi
6.5.2014 21:29:06   
LuLu
ok, ronja hitro preberi, preden zbrišejo user posted image RR to ne mara, ne vem zakaj user posted image

partis in torrent.si.. tam so sinhro risanke

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi
6.5.2014 21:30:39   
LuLu
če pa res ne boš znala ali nimaš nikogar, ki bi ti to zrihtal... ti bom jaz spekla, samo, da si na rač. cd zrihtam, nekaj jamra, mu ni za delat zadnje čase user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi
6.5.2014 21:41:49   
ronja
ronja, iz računalnika si jih dol potegni, tako jaz delam

Sinhronihzirane? Ok, tenkju, sem mislila, da je ilegala samo v ang.user posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi
6.5.2014 23:17:13   
Sljiva
Mi imamo z DVD-jkami iz knjižnice dobre izkušnje, ne vem, če je bilo 2x do sedaj, da so se zatikale, pa si jih sposojamo že par let. Ne bit tak pesimist, nooo user posted image

Edina slaba stran tega je to, da je za DVDjke dovoljena izposoja le 1 teden, brez možnosti podaljšanja, zamudnina za 1 dan za 1 DVD je pa 1 euro, tako da je včasih kar malo zabolelouser posted image , ampak smo se kar zdisciplinirali zato...


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi
6.5.2014 23:19:50   
Sljiva
Ronjauser posted image , ampak ti pa res rada govoriš / pišeš. Tale tvoja tema bi komot imela samo zadnji stavek (vprašanje), pa bi po mojem dobila iste odgovore.user posted image

(odgovor članu Sljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi
7.5.2014 0:16:32   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Sljiva

Ronjauser posted image , ampak ti pa res rada govoriš / pišeš. Tale tvoja tema bi komot imela samo zadnji stavek (vprašanje), pa bi po mojem dobila iste odgovore.user posted image


user posted image
z življensko zgodbo je hotela upravičiti ilegalna dejanja user posted image

(odgovor članu Sljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi
7.5.2014 10:37:13   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

ronja, iz računalnika si jih dol potegni, tako jaz delam

Sinhronihzirane? Ok, tenkju, sem mislila, da je ilegala samo v ang.user posted image .


ne more jih "iz računalnika" potegnit - na računalnik, z interneta (dol).


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
user posted image
z življensko zgodbo je hotela upravičiti ilegalna dejanja user posted image


meni se tud tko sliši, čeprav mi izkušnje kažejo, da ti huda eksplanacija ne gine tudi ko ni treba nič opravičit user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi
7.5.2014 10:42:34   
pomlad08

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka



meni se tud tko sliši, čeprav mi izkušnje kažejo, da ti huda eksplanacija ne gine tudi ko ni treba nič opravičit user posted image

user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi
7.5.2014 11:16:06   
ronja
V bistvu sem mislila, da so sinhronizirane itak samo legalne. Z dvdji in cdji sem mela res slabe izkušnje in je precej zoprno, če otroku nekaj obljubiš, potem pa tega ni...
Eksplanacija pa... kaj naj rečem - vuk dlaku mjenja naravi nikadauser posted image . NI bila fora v opravičevanju, to je pač stil, ki se ga ne rešiš:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi
7.5.2014 11:24:37   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
NI bila fora v opravičevanju, to je pač stil, ki se ga ne rešiš:D.


misliš rečt stil, ki se ga nočeš rešit user posted image

in itak vemo, da se nimaš kaj opravičevat - ker nikada slabo ne misliš je vse ok (to je tvoje opravičilo) user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi
7.5.2014 11:34:23   
mini86
na partisu so vsi deli-mislim da jih je 26 od risanke nekoč je bilo življenje..
mi to zdj že neki časa gledamo in je mali čist v bakterijah, pa vitaminihuser posted image

drgač smo pa mi glih pred kratkim potegnili kar nekaj risanih filmov..čebelji film, rango, rio1...

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi
7.5.2014 11:35:45   
ronja
misliš rečt stil, ki se ga nočeš rešit

vsak stil ima svoje + in - in glede na to, da me tu vsak, ki mu ta stil ne paše, komot preskoči, ne vidim razloga;).

Ne pravim, da delam vse prav, samo da v tem primeru res nisem vedela, da se "narobe" sploh da;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi
7.5.2014 11:51:11   
Sljiva

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Z dvdji in cdji sem mela res slabe izkušnje in je precej zoprno, če otroku nekaj obljubiš, potem pa tega ni...


Ah daj no, to pa res ni takšna huda obljuba. Pa si sposodite dve, za vsak slučaj, pri nas smo tako delali ves čas, da si je vsaka izbrala svojo za en teden. Če pa se res zatika, pa pač poveš, da očitno nekdo ni pazil oz. lepo ravnal z DVDjko in da se potem pokvari, zato je treba s tem previdno ravnat itd...
V knjižnici pa to poveš in jo dajo na stran, ponavadi jo izločijo iz izposoje...

Sem prepričana, da bodo punce razumele user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi
7.5.2014 11:55:31   
uškinamama
Ronja, saj veš kako berem - ne vem točno kaj  sprašuješ.. Če  pa rabiš sinhronizirane risanke na dvd-jih povej user posted image . Od winx-ic, do ria, zlatolaske, hotela transilvanija...name -it.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Sljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi
7.5.2014 12:18:15   
ronja
Sem prepričana, da bodo punce razumele

Ma, ja, saj razumejo, samo une razočarane učke, sploh če začne štekat nekje na sredi... Saj štekajo, da se spraskajo in jih je treba pazit, samo vseeno so razočarani... Pa rada bi jim naredila "družinsko zabavo" in potem je fajn, da vemo, katera risanka bo delala (njima te "teme" strašno dogajajo;)... Ok, bom spet poizkusila v KOŽ, saj pravim, štekali so nama filmi, res skoraj vsak, ki sva si ga izposodila... Zato sva nehala... Mogoče bo ta računalnik lažje bral spraskane:).

uškinamama, hvala, se priporočam za sposojo.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Sljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi
7.5.2014 14:05:26   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

misliš rečt stil, ki se ga nočeš rešit

vsak stil ima svoje + in - in glede na to, da me tu vsak, ki mu ta stil ne paše, komot preskoči, ne vidim razloga;).

Ne pravim, da delam vse prav, samo da v tem primeru res nisem vedela, da se "narobe" sploh da;).


hehe, ni se ti treba "zagovarjat" [img]http://www.hobowars.com/images/mb_icons/quote.gif [/img] user posted image
ccc, nisi dosledna - jaz tudi samo povem dejstva, ne govorim da je v tem primeru kaj narobe user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi
7.5.2014 14:10:46   
mateyka
aja, če pa v bistvu sprašuješ za medij kjer bodo stvari ostale "nespraskane", pa priporočam kak protable drive, a ne?
user posted image

priporočam 1 tera velik protable drive, ker to bo dovolj za VSE backupe IN šaro kar jo rabiš za vse možno (muska, moviji etc.). je pa okoli 80 ojrov; sam je 1 tera!! user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi
7.5.2014 17:11:51   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

ronja, iz računalnika si jih dol potegni, tako jaz delam

Sinhronihzirane? Ok, tenkju, sem mislila, da je ilegala samo v ang.user posted image .


ne more jih "iz računalnika" potegnit - na računalnik, z interneta (dol).



kaj? user posted image

sitnice ...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi
8.5.2014 8:34:10   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
kaj? user posted image

sitnice ...


ti si ena sitnica sitna user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi
8.5.2014 10:51:16   
dreamhorse
Uf, na paritisu imaš kaj češ....
Zlatolaska, Rio, Khumba, Obuti maček, Levji kralj, Sneguljčica in Pepelka (disney ove nista sinh, ampak mi prej preberemo knjigo, da ve zakaj se gre, ker so pač te najlepše) vsi štirje deli Leden dobe (prvi ni sihn) mi imamo tega ogromno in mala zelo rada gleda... pa ne vsak dan, ob slabem vremenu in posebnih dnevih.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi
8.5.2014 22:32:35   
JozicaH
Res priporočam sicer malo krajši, a fantastični risanki Zverjasec in Zverjašček (partis), če so kaj za dinozavre je mogoče dobiti tudi Dežela preteklosti (kjer imaš pozitivcev, negativcev malo morje in seveda vedno kak nauk; v angl. Land before time, a obstaja sinhronizacija). pri naši 2 letnici so vse te risanke (prvi dve tudi knjigice) sprejete z veliko mero pozornosti in seveda čustvenega doživljanja :) ...če seveda ne gleda Pujse Pepe ;)

p.s. TV pa imamo samo zato, da gledamo filme, risanke, serije, poslušamo glasbo, gledamo fotografije v dnevni z računalnika oz. diska. No, pa živ žav ob nedeljah.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?