Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


ronja -> Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi (6.5.2014 21:13:17)

Zadnjič smo pri dediju skup gledali eno sinhronizirano risanko oz. risani film (Zlatolaska) in smo se meli fantastično! PUnci sta iz faze, ko je bilo čisto preveč grozno, če je Bambi padel in dejansko zdaj lahko (kooončno) gledamo tudi kaj, kar ima kak dejanski zaplet (čeprav ju je še malo strah in se stisneta takrat k nama, ampak to paše zraven in je čisto luštno:). (prej je bila sao pujsa pepa na programu, ker tam res ni nobenih negativnih likov in se nikomur nič hudega ne zgodi). Mali pa nikoli ni bil preveč občutljiv na karkoli, tako da tudi z veseljem zraven gleda:). Tooorej: zdaj bi rada to večkrat ponovila[sm=smiley1.gif]. Tvja nimamo, niti ga samo zato ne bi mela, ker obstajajo dvdji in druge variante, kako do risank[sm=smiley1.gif].

Zdaj: risanke znava najt, animirane filme v angleščini tudi (ker imava tudi midva rada risanke;). Zatakne se, ker najini pupi še ne govorita angleško (ko bosta, bosta pa tudi podnapise že brali, tako da ne bo problem)... Sinhroniziranih risanih filmov pa še nisva iskala (ko sva jih sama gledala, sva pač vedno rajši gledala original verzije;), mali pa kot rečeno do zdaj nista bili za kaj, kar vključuje kakršnokoli akcijo:D). Torej: v kateri Lj. knjižnici imajo večjo izbiro risanih filmov (vem za KOŽ, vendar imava zelo slabe izkušnje z dvdji, da jih pol ni delalo, kar sva si sposodila - res pa si nisva risank - a je tu bolje? Ne bi rada, da bi bili vsakič razočarani, da ne bo nič...)
Kupila sva sicer celo tisto francosko serijo "Nekoč je bilo življenje", vendar sedaj za pol cdjev ne vemo, kje so... (saj bi krivila selitev, pa vem, da so že prej izginili:D), to mislim, da imajo v KOŽ (tako piše, videla jih pa v kleti nisem)...

Kje vse torej vi najdete sinhronizirane risanke?




LuLu -> RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi (6.5.2014 21:14:36)

ronja, iz računalnika si jih dol potegni, tako jaz delam




Stanislava_ -> RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi (6.5.2014 21:28:08)

Partis?

Sosedje kopirajo na DVD [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image], samo ne vem, ali je sinhronizirano ali ne. Mislim, da je, vsaj Barbike so, ker te sem gledala (lepe). Celo na youtube se kaj najde..poglej malo.

Včasih vidim kakšne poceni (1,99€) v Muellerju, mogoče še kakšna trgovina, samo ne vem, ker ne kupujem.




LuLu -> RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi (6.5.2014 21:29:06)

ok, ronja hitro preberi, preden zbrišejo [sm=smiley36.gif] RR to ne mara, ne vem zakaj [sm=zmeden.gif]

partis in torrent.si.. tam so sinhro risanke




LuLu -> RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi (6.5.2014 21:30:39)

če pa res ne boš znala ali nimaš nikogar, ki bi ti to zrihtal... ti bom jaz spekla, samo, da si na rač. cd zrihtam, nekaj jamra, mu ni za delat zadnje čase [sm=smiley1.gif]




ronja -> RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi (6.5.2014 21:41:49)

ronja, iz računalnika si jih dol potegni, tako jaz delam

Sinhronihzirane? Ok, tenkju, sem mislila, da je ilegala samo v ang.[sm=jezicek.gif].




Sljiva -> RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi (6.5.2014 23:17:13)

Mi imamo z DVD-jkami iz knjižnice dobre izkušnje, ne vem, če je bilo 2x do sedaj, da so se zatikale, pa si jih sposojamo že par let. Ne bit tak pesimist, nooo [sm=smiley36.gif]

Edina slaba stran tega je to, da je za DVDjke dovoljena izposoja le 1 teden, brez možnosti podaljšanja, zamudnina za 1 dan za 1 DVD je pa 1 euro, tako da je včasih kar malo zabolelo[sm=hudicek1.gif], ampak smo se kar zdisciplinirali zato...





Sljiva -> RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi (6.5.2014 23:19:50)

Ronja[sm=smiley1.gif], ampak ti pa res rada govoriš / pišeš. Tale tvoja tema bi komot imela samo zadnji stavek (vprašanje), pa bi po mojem dobila iste odgovore.[sm=smiley36.gif]




LuLu -> RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi (7.5.2014 0:16:32)


IZVIRNO SPOROČILO: Sljiva

Ronja[sm=smiley1.gif], ampak ti pa res rada govoriš / pišeš. Tale tvoja tema bi komot imela samo zadnji stavek (vprašanje), pa bi po mojem dobila iste odgovore.[sm=smiley36.gif]


[sm=smiley36.gif]
z življensko zgodbo je hotela upravičiti ilegalna dejanja [sm=smiley36.gif]




mateyka -> RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi (7.5.2014 10:37:13)


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

ronja, iz računalnika si jih dol potegni, tako jaz delam

Sinhronihzirane? Ok, tenkju, sem mislila, da je ilegala samo v ang.[sm=jezicek.gif].


ne more jih "iz računalnika" potegnit - na računalnik, z interneta (dol).


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
[sm=smiley36.gif]
z življensko zgodbo je hotela upravičiti ilegalna dejanja [sm=smiley36.gif]


meni se tud tko sliši, čeprav mi izkušnje kažejo, da ti huda eksplanacija ne gine tudi ko ni treba nič opravičit [sm=jezicek.gif]




pomlad08 -> RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi (7.5.2014 10:42:34)


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka



meni se tud tko sliši, čeprav mi izkušnje kažejo, da ti huda eksplanacija ne gine tudi ko ni treba nič opravičit [sm=jezicek.gif]

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]





ronja -> RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi (7.5.2014 11:16:06)

V bistvu sem mislila, da so sinhronizirane itak samo legalne. Z dvdji in cdji sem mela res slabe izkušnje in je precej zoprno, če otroku nekaj obljubiš, potem pa tega ni...
Eksplanacija pa... kaj naj rečem - vuk dlaku mjenja naravi nikada[sm=jezicek.gif]. NI bila fora v opravičevanju, to je pač stil, ki se ga ne rešiš:D.




mateyka -> RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi (7.5.2014 11:24:37)


IZVIRNO SPOROČILO: ronja
NI bila fora v opravičevanju, to je pač stil, ki se ga ne rešiš:D.


misliš rečt stil, ki se ga nočeš rešit [sm=smiley2.gif]

in itak vemo, da se nimaš kaj opravičevat - ker nikada slabo ne misliš je vse ok (to je tvoje opravičilo) [sm=jezicek.gif]




mini86 -> RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi (7.5.2014 11:34:23)

na partisu so vsi deli-mislim da jih je 26 od risanke nekoč je bilo življenje..
mi to zdj že neki časa gledamo in je mali čist v bakterijah, pa vitaminih[sm=smiley29.gif]

drgač smo pa mi glih pred kratkim potegnili kar nekaj risanih filmov..čebelji film, rango, rio1...




ronja -> RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi (7.5.2014 11:35:45)

misliš rečt stil, ki se ga nočeš rešit

vsak stil ima svoje + in - in glede na to, da me tu vsak, ki mu ta stil ne paše, komot preskoči, ne vidim razloga;).

Ne pravim, da delam vse prav, samo da v tem primeru res nisem vedela, da se "narobe" sploh da;).




Sljiva -> RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi (7.5.2014 11:51:11)


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Z dvdji in cdji sem mela res slabe izkušnje in je precej zoprno, če otroku nekaj obljubiš, potem pa tega ni...


Ah daj no, to pa res ni takšna huda obljuba. Pa si sposodite dve, za vsak slučaj, pri nas smo tako delali ves čas, da si je vsaka izbrala svojo za en teden. Če pa se res zatika, pa pač poveš, da očitno nekdo ni pazil oz. lepo ravnal z DVDjko in da se potem pokvari, zato je treba s tem previdno ravnat itd...
V knjižnici pa to poveš in jo dajo na stran, ponavadi jo izločijo iz izposoje...

Sem prepričana, da bodo punce razumele [sm=smiley1.gif]




uškinamama -> RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi (7.5.2014 11:55:31)

Ronja, saj veš kako berem - ne vem točno kaj  sprašuješ.. Če  pa rabiš sinhronizirane risanke na dvd-jih povej [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]. Od winx-ic, do ria, zlatolaske, hotela transilvanija...name -it.




ronja -> RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi (7.5.2014 12:18:15)

Sem prepričana, da bodo punce razumele

Ma, ja, saj razumejo, samo une razočarane učke, sploh če začne štekat nekje na sredi... Saj štekajo, da se spraskajo in jih je treba pazit, samo vseeno so razočarani... Pa rada bi jim naredila "družinsko zabavo" in potem je fajn, da vemo, katera risanka bo delala (njima te "teme" strašno dogajajo;)... Ok, bom spet poizkusila v KOŽ, saj pravim, štekali so nama filmi, res skoraj vsak, ki sva si ga izposodila... Zato sva nehala... Mogoče bo ta računalnik lažje bral spraskane:).

uškinamama, hvala, se priporočam za sposojo.




mateyka -> RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi (7.5.2014 14:05:26)


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

misliš rečt stil, ki se ga nočeš rešit

vsak stil ima svoje + in - in glede na to, da me tu vsak, ki mu ta stil ne paše, komot preskoči, ne vidim razloga;).

Ne pravim, da delam vse prav, samo da v tem primeru res nisem vedela, da se "narobe" sploh da;).


hehe, ni se ti treba "zagovarjat" [img]http://www.hobowars.com/images/mb_icons/quote.gif [/img] [sm=smiley36.gif]
ccc, nisi dosledna - jaz tudi samo povem dejstva, ne govorim da je v tem primeru kaj narobe [sm=smiley2.gif]




mateyka -> RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi (7.5.2014 14:10:46)

aja, če pa v bistvu sprašuješ za medij kjer bodo stvari ostale "nespraskane", pa priporočam kak protable drive, a ne?
[img]http://snpi.dell.com/snp/images/products/mlrg/784-10028.jpg[/img]

priporočam 1 tera velik protable drive, ker to bo dovolj za VSE backupe IN šaro kar jo rabiš za vse možno (muska, moviji etc.). je pa okoli 80 ojrov; sam je 1 tera!! [sm=smiley4.gif]




LuLu -> RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi (7.5.2014 17:11:51)


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

ronja, iz računalnika si jih dol potegni, tako jaz delam

Sinhronihzirane? Ok, tenkju, sem mislila, da je ilegala samo v ang.[sm=jezicek.gif].


ne more jih "iz računalnika" potegnit - na računalnik, z interneta (dol).



kaj? [sm=jezicek.gif]

sitnice ...




mateyka -> RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi (8.5.2014 8:34:10)


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
kaj? [sm=jezicek.gif]

sitnice ...


ti si ena sitnica sitna [sm=smiley36.gif]




dreamhorse -> RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi (8.5.2014 10:51:16)

Uf, na paritisu imaš kaj češ....
Zlatolaska, Rio, Khumba, Obuti maček, Levji kralj, Sneguljčica in Pepelka (disney ove nista sinh, ampak mi prej preberemo knjigo, da ve zakaj se gre, ker so pač te najlepše) vsi štirje deli Leden dobe (prvi ni sihn) mi imamo tega ogromno in mala zelo rada gleda... pa ne vsak dan, ob slabem vremenu in posebnih dnevih.




JozicaH -> RE: Sinhronizirane risanke oz. animirani filmi (8.5.2014 22:32:35)

Res priporočam sicer malo krajši, a fantastični risanki Zverjasec in Zverjašček (partis), če so kaj za dinozavre je mogoče dobiti tudi Dežela preteklosti (kjer imaš pozitivcev, negativcev malo morje in seveda vedno kak nauk; v angl. Land before time, a obstaja sinhronizacija). pri naši 2 letnici so vse te risanke (prvi dve tudi knjigice) sprejete z veliko mero pozornosti in seveda čustvenega doživljanja :) ...če seveda ne gleda Pujse Pepe ;)

p.s. TV pa imamo samo zato, da gledamo filme, risanke, serije, poslušamo glasbo, gledamo fotografije v dnevni z računalnika oz. diska. No, pa živ žav ob nedeljah.




Stran: [1]