|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Katero banko imate?
29.4.2014 19:18:54   
m_o_i
SKB samo in edino zato, ker se tudi tistih enkrat na leto, ko dejansko vstopim v banko, pocutim prijetno-small talk z usluzbenko, prijazni pozdravi in nasmehi vseh. in tudi pozdrave na ulici, ko se srecamo (nismo tak majhno mesto)-ta mi je pa se najbolj zanimivauser posted image
moram pa priznat, da nimam pojma, koliko mi na leto vzamejo za vodenje racuna, mastercard kartico in storitev SKBnet.

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Katero banko imate?
2.5.2014 20:10:37   
koala
DH, ker so ugodni, prijazni in poslovalnica je blizu.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Katero banko imate?
2.5.2014 23:22:20   
nananaja
Tudi meni se zdi, da je SKB postala precej draga banka. Sem tudi že gledala, da bi našla cenejšo banko, pa me je zmotilo prav to, da je za aktivacijo določenih storitev potrebno plačati kar nekaj, pa tudi varčevanja mi niso bila primerljiva z SKB, kjer imamo trenutno vse račune.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Katero banko imate?
3.5.2014 19:58:25   
pipapopa
Potrebujem banko, ki ima dobre pogoje za podjetja (predvsem s.p.-je) in pa kredite za fizične osebe

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Katero banko imate?
3.5.2014 22:52:02   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: pipapopa

Potrebujem banko, ki ima dobre pogoje za podjetja (predvsem s.p.-je) in pa kredite za fizične osebe


kalisi ti je na prejšnji strani že dala povezavo do strani Banke Slovenije, kjer si lahko poiščeš, kolikšni so posamezni stroški, ki jih boš imela


za dober kredit na SKB ne rabiš (več) biti njihov komitent

(odgovor članu pipapopa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Katero banko imate?
6.5.2014 11:22:41   
jagoda77
Delavska hranilnica.... najbolj ugodna za male podjetnike.


IZVIRNO SPOROČILO: pipapopa

Potrebujem banko, ki ima dobre pogoje za podjetja (predvsem s.p.-je) in pa kredite za fizične osebe


(odgovor članu pipapopa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Zobje
Nezy85

Ali bi šle med nosečnostjo(nekje v 8mesecu)na puljenje modrostnega zoba?

da (21%)

ne (79%)


Število vseh glasov: 369

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!