|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vožnja vozila v Austriji- s slovenskimi tabli...
16.12.2013 21:00:22   
Brinčika
Zanima me ali kdo ve oz. se spozna na zakone iz Austrije: ali lahko jaz s stalnim prebivališčem v Austriji vozim vozilo s Slovenskimi registrskimi tablicami, ki pa ni v moji lasti? Ali to opredeljuje kak zakon, ali rabim mogoče kakšno pooblastilo? Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vožnja vozila v Austriji- s slovenskimi t...
16.12.2013 21:09:41   
asyka
Lahko vozis, je pa fino kaksno pooblastilo, da te ne bi kraje osumili. Vem da sodelavka pd mojega ima taksno varianto, ker je pri njih pac registracija drazja in nima nobenih problemov.

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vožnja vozila v Austriji- s slovenskimi t...
16.12.2013 21:11:36   
malaMravljica
hmm.. ne vem kako je po zakonu, sam problem bi znala imet, ce naredis nesreco. Avto imas zavarovan v Slo in verjetno bi ti znala slo zavarovalnica, ker je avto verjetn zavarovan v Slo, tezit in ti mogoce ne bi placala cen popravil v Avstriji. Sicer pa, kolikor se jaz spomnim, meni je moj zavarovalni agent takrat pri zavarovanju vpisal, da se smem vozit tolk km dalec, je ravno pokrilo toliko kolikor sem rabila. Bo najboljse, da se pozanimas tudi pri zavarovalnici kjer je avto zavarovan.

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vožnja vozila v Austriji- s slovenskimi t...
16.12.2013 22:32:25   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Brinčika

Zanima me ali kdo ve oz. se spozna na zakone iz Austrije: ali lahko jaz s stalnim prebivališčem v Austriji vozim vozilo s Slovenskimi registrskimi tablicami, ki pa ni v moji lasti? Ali to opredeljuje kak zakon, ali rabim mogoče kakšno pooblastilo? Hvala


"Dovoljenje za vožnjo vozila v tujini (DVVT) se izda vozniku, ki se odpravlja v tujino z motornim vozilom, registriranim v Republiki Sloveniji, ki ni njegova last. "

"Komu se izda DVVT
DVVT se lahko, na podlagi pooblastila lastnika vozila, izda za vozila, ki so registrirana v
Republiki Sloveniji, naslednjim voznikom:
državljanu Republike Slovenije,
tujemu državljanu ene izmed držav članic EU,
državljanu države izven EU, če ima voznik v državi EU stalno ali začasno prebivališče oz. delovno dovoljenje,
državljanu iz države izven Evrope (npr. iz ZDA, Avstralije, Argentine itd.), ki pride v Slovenijo kot turist in želi z vozilom slovenske registracije, ki je običajno last sorodnika ali znanca, potovati v tujino."

http://www.amzs.si/si/434/default.aspx

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vožnja vozila v Austriji- s slovenskimi t...
16.12.2013 22:44:15   
Anonimen
Kako je v Avstriji, ne vem ... vem pa, da je imela ena zenska (slovenka), ki se je v Sloveniji z avtom registriranim na Hrvaskem in ni bil njena last, zaletela v mojega, imela celo stalo ... jo je zavarovalnica tozila itd.

< Sporočilo je popravil Otika -- 16.12.2013 22:45:18 >

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
17.12.2013 8:57:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vožnja vozila v Austriji- s slovenskimi t...
17.12.2013 9:15:00   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
Frodica - saj tezko verjamem sama sebi, ampak, moram priznat: covjece, pa ti si genije! user posted image pa komu za vraga je padlo na pamet, da je avtoklub ta, ki izdaja dovoljenja - na policiji in zavarovalnicah pa itak tega ne vedo user posted image
v glavnem - tnx! user posted image


Bolje ikad, nego nikad user posted image

Sicer pa: maljenkost user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
17.12.2013 13:29:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vožnja vozila v Austriji- s slovenskimi t...
17.12.2013 20:07:38   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

"Dovoljenje za vožnjo vozila v tujini (DVVT) ...


Frodo,
hvala za informacijo!
Uporabna povezava. user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




anke
4pikice

Katero od spodaj naštetih ženskih imen je lepše?

Lana (24%)

Ana (28%)

Ela (16%)

Ema (16%)

Lina (15%)


Število vseh glasov: 435

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!