|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Toprabat- ne priporočam
28.10.2013 21:19:26   
Brinčika
Ne morem si kaj da se ne bi izkašljala. Enkrat sem jih vprašala pred naročilom ali imajo še na zalogi smoothi maker v beli barvi in so rekli da jih imajo na zalogi in da ob naročilu samo dopišem barvo, po enem mesecu ga prejmem v rdeči barvi. Potem je sledilo klicanje , obljubili da ga bodo poslali v beli barvi ampak na nadaljnje klice in maile niso odgovarjali, tako da sem po enem mesecu morala odpret tega . Rdeč mi namreč ne gre na mojo kuhinjo, tako da ga moram skrivat v omaro in vsakič znova ga dajat ven.
Zdaj se je pa zgodilo drugič in sicer da sem naročila set za poslikavo nohtov Nail Express, plačala sem ga 15.9.2013, , izdelek naj bi dobila v 14-ih dneh ,če ga ne dobim pa da naj pokličem. Klicala sem ne vem kolikokrat in pustila sporočilo na tajnici naj me pokličejo nazaj, ampak me niso, 4 maila sem jim poslala v 10 dneh, na nobenega nisem prejela odgovor, čeprav v povratnem mailu piše da bodo odgovorili najkasneje v 48-ih urah.Zanimalo me je namreč kdaj bom dobila plačani izdelek. To me moti da ne odgovarjajo na klice in maile, že samo to da imajo vedno vključeno samo tajnico bi mi lahko bilo jasno da nekaj ne štima. Tako da to je moje zadnje naročilo pri njih, če ga bom sploh dobila. Tako da vas želim samo opozorit pred neprijetno izkušnjo preden boste kaj naročili.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Toprabat- ne priporočam
29.10.2013 11:18:27   
TomTaylor
hehe, ti si ista glede barv kot jz. Načeloma mi je za barvo gospodinjskih aparatov vseeno (ker jih imam pospravljene v omarah user posted image ), ampak sem pa obrnila vse kolesarske trgovine v Sloveniji, da sem dobila kolo željene barve. Enako je bilo s supergami za tek... Pač, nekateri kompliciramo tam kjer ni treba user posted image ...

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Toprabat- ne priporočam
29.10.2013 11:23:00   
pipapopa
Jaz bi jih na tvojem mestu prijavila na tržno, ker to da plačaš v naprej potem pa ne bu ne mu,..

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




test
Admin

Katero ime bi izbrali?

Sven (16%)

Svit (15%)

Nejc (42%)

Anže (28%)


Število vseh glasov: 89

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!