|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: DM KUPONČKI
3.4.2013 15:27:26   
Ninika89
Ima katera mogoce to novo knjizico Dm marec/april?
Potrebovala bi tisti kupon za -50% na barve za lase. V zameno posljem kak drug kupon

Imam se:
-30% nedrcek za dojenje, femfresh intimno milo, robcki za nego pri hemeroidih
-25% afrodita kids natural krema za obraz in telo, afrodita baby zascitna krema,
-20% bübchen hladilno mazilo

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: DM KUPONČKI
6.4.2013 17:16:40   
marelcaspelca
Punce,

mene je kar odpravila tam od terminala, ko je videla, da se hočem prijavit za baby bonus :(
Ker itq imam rok šele novembra.
Ima katera odveč kakšen bon za nego nosečnice? Za enkrat zapravljam bogastvo za olje proti strijam...
Pa se lahko zmenimo za kaj drugega v zameno, se bo že kaj našlo :)


< Sporočilo je popravil marelcaspelca -- 6.4.2013 17:17:18 >

(odgovor članu Ninika89)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: DM KUPONČKI
6.4.2013 19:06:35   
lejla**
Ojla!

Prejšnji teden sem se včlanila v dm baby bonus program, čeprav imam rok šele 1. junija. Lahko se prijaviš prej, pač izbereš zadnji datum, ki je na voljo. Saj potem moraš tako še enkrat vnesti podatke ob rojstvu otroka.

Dobila sem knjižico bonov za nosečnice. Je pa tako, da je zelo malo teh baby love izdelkov oziroma dm-ovih izdelkov, ki s po navadi še celo cenejši kot če koristiš te popuste, ki so v knjižici za ostale firme.

Danes sem bila spet v dm-u, sem šla povprašat glede tega 50 % popusta na baby love plenice. Je rekla, da na terminalu ne vidi, da bi imela kakšne ugodnosti in da je to verjetno šele ob rojstvu otroka.

Zanima me, ali to potem lahko koristim ob rojstvu otroka ali tega ni več? Ali mogoče katera ve? Ker je kolegica to koristila par mesecev nazaj, pa jih je lahko vzela 3 pakete še preden je rodila. Za tisti 50 % popust je lahko vzela 3 pakete, seveda se ti potem najbolj splača vzeti kakšne, ki imajo večje pakiranje.

Hvala:)

(odgovor članu marelcaspelca)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: DM KUPONČKI
7.4.2013 7:24:04   
Soncek_
Ninika89, js sm se prijavila v marcu,ampak nism nobenih kuponov za barve dobila...drugace bi ti dala,ker se barvam pri frizerju in teh ne bi rabila...ampak, ocitno imas ti drugacne kot jaz. A do poroda dobimo samo eno knjizico al vsak mesec novo?sploh ne vem tocno,kako to gre...
Marelcaspelca, js sm se prijavila in dala zadnji mozni datum,ki je na voljo.tko da se ti poskusi in se ne oziraj na prodajalko.

(odgovor članu lejla**)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: DM KUPONČKI
7.4.2013 9:37:21   
lejla**
Kolikor je meni prodajalka razložila, sedaj v nosečnosti dobimo samo to za nosečnice knjižico. Tudi jaz tam nimam nobenih kuponovo za barvo, žal ...

(odgovor članu Soncek_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: DM KUPONČKI
7.4.2013 17:31:27   
ekolina
hej.

jaz sem dobila kupon za 50% popust na babylove plenice takoj, ko sem se prijavila v baby bonus...to je bilo decembra user posted image
porabila sem ga za 3pakete nature, zdaj imam pa na terminalu možnost, da si ga stiskam in bo veljal do marca 2014user posted image

bi pa z veseljem kateri odstopila nosečniške, ampak so potekli konec marca..ti ta novi za dojenčke so pa res manj uporabni...verjetno so tudi dobavitelji (ponudniki popustov) v krizi...user posted image veliko jih je za nivea baby izdelke...če katera rabi, naj pošlje zs.
no zastonj zewa foto knjigica je pa super!user posted image jo že imamo

LP

(odgovor članu lejla**)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




FOLNA KISLINA
tiamia

Ali ste pile folno kislino med nosečnostjo?

Ja, normalno.. (67%)

Ja, ampak večkrat pozabila (17%)

Ne, se mi ne zdi potrebno (10%)

Kaj je to? (6%)


Število vseh glasov: 344

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!