DM kupončki (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


mišamašaa -> DM kupončki (12.3.2013 9:30:45)

Če katera potrebuje kupončke od DM naj se oglasi. Imam jih še veliko in potečejo konec meseca. Vse razen od babylove.




Lethe -> RE: DM KUPONČKI (12.3.2013 9:39:45)

Kako sploh prideš do teh kupončkov?
Jaz imam le tisto plastično kartico DM in to je vse...




mišamašaa -> RE: DM KUPONČKI (12.3.2013 10:16:04)

vprašaj prodajalko na blagajni, pa ti bo vse razložila.




moja_mami -> RE: DM KUPONČKI (12.3.2013 10:38:16)

Lethe,

posredujem ti spletno stran, kjer si lahko sama več ogledaš http://bit.ly/XFbcCh.

Sama sem prejela že nove DM kupončke, ki veljajo do marca 2014 vendar jih je zelo zelo malo, tako da se splača letošnje čim bolj izkoristit.




Lethe -> RE: DM KUPONČKI (12.3.2013 11:54:09)

Aha, tako gre to, dobro, da preko neta. Hvala![sm=smiley1.gif]




petraaaa -> RE: DM KUPONČKI (12.3.2013 12:02:14)

tam piše da se v program lahko prijaviš šele 2 meseca pred predvidenim rokom.
ima katera iskušnje, se res ne da prijaviti prej?
sem šele na začetku nosečnosti, pa sem zasledila da imaš na teh kupončih tudi olja proti strijam... kar bi mi prišlo prav že na začetku nosečnosti:)
no saj se brez veze pritožujem, ker ste tu na forumu tako dobre in podarjate kuponček[sm=bravo.gif]




moja_mami -> RE: DM KUPONČKI (12.3.2013 12:55:57)

petraaaa,

žal res šele dva meseca prej. No vsaj tako je bilo pri meni (julija 2012 sem rodila). In ja se strinjam s tabo, da določene kupone rabiš prej...pa tukaj so še boni za cenejši nakup igrač v Baby centru...jst pa zapravljala cela premoženja tam brez kupona...ahhh. :)

Pusti mi naslov na ZS pa ti po pošti pošljem te kupone za nego nosečnice (alverde, Weleda, Afrodita). Pa Filips Avent tudi lahko dobiš :)




tetka10 -> RE: DM KUPONČKI (12.3.2013 13:05:21)

tud jst jih imam še kar nekaj. Če katera rabi. Sploh velik jih mam od johnsona




mišamašaa -> RE: DM KUPONČKI (12.3.2013 13:50:01)

ja pa za vložke tudi zelo prav pride. tko da pošljite naslove na zasebni mail, pa vam pošljem.ker mi je kar škoda, da bodo šli v nič.jaz sem s temi kupončki ogromno prihranila.




nicolette -> RE: DM KUPONČKI (12.3.2013 16:17:30)

o kakšnih kupončkih je govora..jaz sem le v nek baby club včlanjena a so tam kupončki?[sm=smiley13.gif]




catt -> RE: DM KUPONČKI (12.3.2013 17:02:34)

Ja govora je o dm babybonusu. Moji kupončki so veljavni le do konca marca 2013. Me pa res zanima, ali nam bodo poslali nove? Ali bomo do nadaljnega brez kupončkov. Je pa po mojem menju premalo babylove kupončkov.

Vse, ki še slučajno niste videle, imate opcijo na dm terminalu 3krat koriščenje popusta -50% na baby love plenice. mislim pa da veljajo do konca marca. (seveda se najbolj splača vzet tisto ta veliko kartonasto škatlo) :-)




catt -> RE: DM KUPONČKI (12.3.2013 17:10:50)

*knjižico s kupončki prejmeš domov po pošti, na naslov katerega si navedla, ob registraciji v dm babybonus. so pa knjižice prilagojene starosti otroka.




tetka10 -> RE: DM KUPONČKI (12.3.2013 20:09:26)

catt dobro da si povedala tole za 3 kratno koriščenje. Jaz še nisem opazila. Je pa tko, da so knižice z kupončki prilagojene starosti otroka, samo datum uporabe je enak. Vsaj pri mojih je bilo tako. Tiste ki sem jih dobila lani januarja za prve tri mesce mi veljajo do 31.3.2013, tako kot te ki sem jih letos januarja dobila za eno leto. :/




catt -> RE: DM KUPONČKI (12.3.2013 20:39:43)

hitro na terminal printat kupončke [sm=smiley36.gif]
da ne bo marec mimo prej. (sicer pa tudi jaz nisem vedela za to ugodnost, ker očitno zadeve niso obešali na velik zvon, sem pa slučajno šla enkrat iz firbca gledat kakšne ugodnosti so se mi kaj nabrale, glede na to da imam pik krepko čez 1000) in sem bila pozitivno presenečena nad popustom za plenice.

je pa res ja. tudi jaz sem letos dobila bone za 1. leto, ampak kot sem že prej omenila veljajo samo do 31.3.2013. in dvomim, da nam bodo poslali nove. čeprav sicer ne prakticiram najbolj nakupa z boni, ampak včasih pa pride kaj prav.




Klara-1 -> RE: DM KUPONČKI (13.3.2013 8:55:49)

Tudi jaz lahko kaj podarim.
Sploh, če katera rabi za plenice Pampers.




moja_mami -> RE: DM KUPONČKI (13.3.2013 17:44:25)

Sama sem prejela kupončke za novorojenčka (do 6 meseca starosti) lanskega avgusta in mi potečejo kot vam, 31.3.2013. Sem pa pred dnevi dobila nove kupončke, ki jih je veliko veliko manj, manj izbire, manj količine (za starost od 7 meseca do 1. leta) in veljajo do 31.3.2014. Pomoje je odvisno od starosti otroka...




catt -> RE: DM KUPONČKI (13.3.2013 18:56:48)

A mogoče katera ve, kateri so tisti mejniki v starosti, da dobiš nove bone? Pri rojstvu, nato pri 1 letu, 18 mesecih...? ?




Mamaja -> RE: DM KUPONČKI (13.3.2013 20:57:47)

Knjižice bonov dobiš za naslednja obdobja: nosečnice, 0-6 mesecev, 7-11 mesecev, 12-24 mesecev, 25 do 36 mesecev

Pa meni te za nosečnice niso poslali na dom, ampak sem morala na terminalu sprintat en kuponček, za katerega so mi na blagajni dali knjižico. Menda so nekaj zaostrili pogoje zaradi zlorab.

A ugodnost za plenice babylove velja šele ko je otrok rojen a lahko že prej nabaviš?




Ninika89 -> RE: DM KUPONČKI (14.3.2013 9:33:34)

A moraš kaj predložit, ko dobiš kupončke?↲Ker jaz bi nekatere že zdaj rabila imam pa rok komaj 24.5 in se še s tem rokom ne morem prijaviti [sm=smiley13.gif]




ursika_ursi -> RE: DM KUPONČKI (14.3.2013 9:48:58)

Mene je prodajalka prijavila 3 mesece prej. Itak se moreš po rojstvu otroka it še enkrat prijavit, da vpišeš točen datum rojstva. Tako da če se boste zdaj prijavljale, izberete zadnjo možnost- mislim da je konec aprila al kako že. DObi se pa taka lušna knjižica z boni, ni več bona za plenice[sm=smiley1.gif]




Ninika89 -> RE: DM KUPONČKI (14.3.2013 10:11:07)

Ursika hvala. Bom se kr danes prijavila.↲




ursika_ursi -> RE: DM KUPONČKI (14.3.2013 10:18:36)

Ni zakaj[sm=smiley1.gif] Itak potem čakaš kot blesav na tiste bone, ki ti jih pošljejo domov, zakaj pa ne bi prej že teh koristila- popust na otroško kozmetiko, tetra pleničke, kremo proti strijam, vozička, previjalna miza itd :) Veljajo pa do konc marca 2014[sm=smiley1.gif]




Drassika -> RE: DM KUPONČKI (15.3.2013 14:56:54)

Včeraj sem bila v DM in vprašala prodajalko za te kupončke, čeprav imam rok konec junija, mi je označila na terminalu datum - zadnjo možnost (mislim, da konec aprila), natisnila nek listek in mi predala kupončke [sm=smiley1.gif], je bila zelo prijazna in ni nič komplicirala.
Tako, da jih lahko že veselo koristim. [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Na kuponih piše, da velja za 3 izdelke ....škoda da niso dali 3 kupone za 1 izdelek, si zdaj moram kupit 3 iste kreme na enkrat, pa ne, da jih nebi porabila....vendar jih bom do takrat samo prelagala :).





mausikaa -> RE: DM KUPONČKI (17.3.2013 19:58:32)

ojla, 

jaz imam tudi še kar nekaj kupončkov, če jih katera rabi naj se javi na ZS

p.s. tudi če piše da kupon velja za tri izdelke, lahko kupiš samo en izdelek ;-)




Penny -> RE: DM KUPONČKI (17.3.2013 22:10:46)

Jaz imam septembra rok, pa sem se v DM babybonus prijavila že konec februarja letos. Za rok mi je potem res dala konec aprila, ampak to bom itak kasneje spremenila :). Ne vem, čemu taka butasta omejitev na 2 meseca pred PDP-jem [sm=smiley29.gif]. Aja, dobila sem pa sedaj kupončke za nosečnice. Se najde kaj zanimivega notr :).




Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>