|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Antibiotik in driska
11.9.2005 21:57:26   
Pi-kica 1
Pozdravljene!

Moj sinko ima vneto grlo. Ker mu prvi antibiotik ni pomagal, je po desetih dneh dobil drugega (Hiconcil), vendar se je sedaj pojavila driska. Kaka čisto temno zeleno in tekoče. Mislite, da moram nazaj k zdravniku?

LP

Pi-kica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Antibiotik in driska
11.9.2005 22:05:07   
Divja vijolica
Jaz sem ravno pred kratkim jemala Hiconcil, zaradi vnetega ušesa. In sem tudi dobila drisko, in to tako, da me je zvijalo , kot še nikoli v življenju. Na srečo je minilo, preden sem šla do zdravnika.
Seveda pa tvojega najbrž ni tako zvijalo, drugače bi sigurno opazila.
Sem pa prebrala v navodilih, da če dobiš drisko ob jemanju Hiconcila, da moraš k zdravniku in je treba prenehati z jemanjem.
Ne vem jaz mu ne bi več dajala. Jaz mojemu še sirupa proti vročini nisem upala dati. Se mi zdravila nekako upirajo, razen seveda če ni zelo nujno.
A samo vneto grlo ima? Moj je tudi imel malo vneto grlo in vročino, pa nič ni dobil.
Vprašaj pediatra, če se da brez zdravil.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Antibiotik in driska
11.9.2005 22:07:51   
Pi-kica 1
Se bojim, da brez zdravil ne bo šlo, saj mu gre na slabše, namesto na boljše. Danes je bil že čisto brez glasu.

LP

Pi-kica

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Antibiotik in driska
11.9.2005 22:11:09   
Divja vijolica
Saj jaz mislim, da je tako... ko pride do najslabšega, gre potem samo še na bolje.
Vseeno pojdita jutri k pediatru, se mi zdi driska bolj nevarna od vnetega grla.
Joj bogi pikec, saj bo kmalu bolje.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Antibiotik in driska
12.9.2005 12:35:04   
kalbo
Pikica, nevem sicer, koliko je star tvoj sinko. Proti driski ob antibiotikih pomaga navadni jogurt. Antibiotik namreč pomori črevesne bakterije, ki so pomembne za prebavo. Jogurt jih pomaga nadomestiti.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Antibiotik in driska
12.9.2005 15:28:19   
Pi-kica 1
Hvala za nasvet, bomo poskusili.

LP

Pi-kica

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?