Antibiotik in driska (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Pi-kica 1 -> Antibiotik in driska (11.9.2005 21:57:26)

Pozdravljene!

Moj sinko ima vneto grlo. Ker mu prvi antibiotik ni pomagal, je po desetih dneh dobil drugega (Hiconcil), vendar se je sedaj pojavila driska. Kaka čisto temno zeleno in tekoče. Mislite, da moram nazaj k zdravniku?

LP

Pi-kica




Divja vijolica -> Antibiotik in driska (11.9.2005 22:05:07)

Jaz sem ravno pred kratkim jemala Hiconcil, zaradi vnetega ušesa. In sem tudi dobila drisko, in to tako, da me je zvijalo , kot še nikoli v življenju. Na srečo je minilo, preden sem šla do zdravnika.
Seveda pa tvojega najbrž ni tako zvijalo, drugače bi sigurno opazila.
Sem pa prebrala v navodilih, da če dobiš drisko ob jemanju Hiconcila, da moraš k zdravniku in je treba prenehati z jemanjem.
Ne vem jaz mu ne bi več dajala. Jaz mojemu še sirupa proti vročini nisem upala dati. Se mi zdravila nekako upirajo, razen seveda če ni zelo nujno.
A samo vneto grlo ima? Moj je tudi imel malo vneto grlo in vročino, pa nič ni dobil.
Vprašaj pediatra, če se da brez zdravil.




Pi-kica 1 -> Antibiotik in driska (11.9.2005 22:07:51)

Se bojim, da brez zdravil ne bo šlo, saj mu gre na slabše, namesto na boljše. Danes je bil že čisto brez glasu.

LP

Pi-kica




Divja vijolica -> Antibiotik in driska (11.9.2005 22:11:09)

Saj jaz mislim, da je tako... ko pride do najslabšega, gre potem samo še na bolje.
Vseeno pojdita jutri k pediatru, se mi zdi driska bolj nevarna od vnetega grla.
Joj bogi pikec, saj bo kmalu bolje.




kalbo -> Antibiotik in driska (12.9.2005 12:35:04)

Pikica, nevem sicer, koliko je star tvoj sinko. Proti driski ob antibiotikih pomaga navadni jogurt. Antibiotik namreč pomori črevesne bakterije, ki so pomembne za prebavo. Jogurt jih pomaga nadomestiti.




Pi-kica 1 -> Antibiotik in driska (12.9.2005 15:28:19)

Hvala za nasvet, bomo poskusili.

LP

Pi-kica




Stran: [1]