|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   je možno že videti spol otroka na nuhalni
3.1.2013 9:52:20   
Anonimen
pozdravljene,
je možno da se tole vidi spol otroka ali se meni sam zdi,mogoče mi lahko katera kaj svetuje k ste imele že več N
plodek je star 11 tednov 4 d in meni zgleda kot pupa, iiiiiiiiuser posted image ginekologinja mi je rekla da še ni možno videti nas pa firbec muči hihihihi,kaj smo neučakani,sicer enkrat bomo videli,takrat ko pokuka ven a ne user posted image
user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: je možno že videti spol otroka na nuhalni
3.1.2013 9:56:34   
ursonok
Da se videti, samo mora biti zelo dober aparat in izurjen ginekolog. Moj se ukvarja večinoma samo s prenatalno diagnostiko in mi je že dvakrat napovedal spol - enkrat fantka, v tej nosečnosti punčko. Na nuhalni. In vedno mi pokaže genitalije in pove, zakaj je fantke oziroma punčka. Če se spoznaš, ne moreš zgrešit. A kot sem rekla - moraš imeti res dober aparat.

Glede tvojega otročiča nimam pojma. Če ne prej, ti bodo povedali na morfologiji.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: je možno že videti spol otroka na nuhalni
3.1.2013 21:27:00   
lananai
Meni je na NS razložila, da gledajo na podlagi nekega kota in dolžin kosti... bla bla bla... (ne vem, kaj je razlagala...), ki je pri fantkih drugačen kot pri punčkah. V prvo ni bilo nič videt, v drugo je napovedala fantka, ki mu je do morfologije res zrasel lulček. user posted image

(odgovor članu ursonok)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: je možno že videti spol otroka na nuhalni
3.1.2013 21:47:00   
thaiss
meni je na N napovedala fantka, in na vsakem naslednjem uz mi je potrdil fantka

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: je možno že videti spol otroka na nuhalni
4.1.2013 9:24:31   
ronja
Možno je, lažje je med gibanjem navadno, vidi se, kako se oblikujejo genitalije - punčke imajo vzporedne črte, fantki pa pravokotne. Pri nas je vedno držalo kar so napovedali, se je pa pri dveh res dobro videlo in ni bilo dvoma, so tudi tako povedali - da je punčka oz. da je fant, pri prvi pa ni upala rečt - rekla je, da se ne vidi, če pa bi se morala odločit, ker bi ji pištolo držal na glavi, bi pa rekla, da punčka. Je res punčka. Če ima otročiček ravno popkovino med nogama nagneteno, se navadno ne vidi (tako je bilo prvič).

Verjetno se bo videlo na naslednjem uz, na morfologiji, če pa to ne, pa nekateri g. delajo še en uz nekje okoli 30-35 tedna in boš mogoče tam videla:). Jaz si skoraj ne predstavljam, da ne bi vedela, ker je bilo vsakič res ziher (ko vidiš sliko na monitorju in če imaš vsaj malo občutka za to (mi smo na faksu gledali take slike, tak da ni problem;), potem si res lahko ziher:) - če se otrok seveda pravilno postavi, sicer nimaš kaj).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: je možno že videti spol otroka na nuhalni
4.1.2013 12:22:30   
Sportni.ca
Meni so na NS napovedali punčko, na morfologiji se je pa jasno videlo, da je fantek. Tako da mislim, da bo šele takrat bolj jasno, seveda pa tudi takrat pomoje ni 100% user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: je možno že videti spol otroka na nuhalni
4.1.2013 12:48:17   
majčica1508
Nisem strokovnakinja,ampak meni tole zgleda bolj na fantka.........

Meni je napovedala spol na nuhalni na AC so ga pa samo še potrdili.Tako,da se da.....

(odgovor članu Sportni.ca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: je možno že videti spol otroka na nuhalni
4.1.2013 12:50:29   
Sportni.ca
Verjamem, da se da user posted image Ampak hotla sem povedat, da je to itak čist različno. Pač, enim prec ugotovijo pa vidjo kaj je, drugim še do zadnjega ne ... user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508

Nisem strokovnakinja,ampak meni tole zgleda bolj na fantka.........

Meni je napovedala spol na nuhalni na AC so ga pa samo še potrdili.Tako,da se da.....


(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: je možno že videti spol otroka na nuhalni
4.1.2013 13:20:53   
Anonimen
Meni so na NS pri dopolnjenih 12t napovedali fantka in je tako obveljalo.

Predvidevam, da na NS zelo očitni fantki obdržijo napovedan spol, ostalo pa ni zanesljivo.

(odgovor članu Sportni.ca)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: je možno že videti spol otroka na nuhalni
4.1.2013 13:23:10   
Anonimen
Jaz tu vidim 3 vzporedne črtice, kar bi naj kazalo na punčko, ampak je že zgodaj da bi to trdilauser posted image  Glavno da bo zdravouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: je možno že videti spol otroka na nuhalni
4.1.2013 17:48:28   
saramiska
Jaz sem imela NS pri 12t2dni in je ginekologinja rekla, naj še malo počakam, da so genitalije pri tako majhnih še zelo podobne in da se pri enih bolj vidi, pri drugih manjuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: je možno že videti spol otroka na nuhalni
4.1.2013 17:56:05   
corfu
Pri vseh treh so mi na nuhalni napovedali pravilni spol otroka.

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu saramiska)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: je možno že videti spol otroka na nuhalni
4.1.2013 18:19:54   
m_o_i
meni je v Dravljah povedala, da je lulcek. s tem, da je poudarila, da to govori z 80% prepricanostjo.
mi je pa priznan ginekolog in porodnicar v SG en dan pred porodom povedal, da imam puncko user posted image
sem mu povedala, da sem gledala lulcija na 3D ultrazvoku in ga potolazla, da zdaj imamo druge probleme (sprozen porod in kasneje urgentni CR zaradi zahiranosti otroka).

tako da...dokler nisem na lastne oci vidla lulcija, sem jemala napovedi z rezervo user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: je možno že videti spol otroka na nuhalni
12.3.2013 11:56:18   
Nastija
mi smo ga obakrat, odvisno če pokaže

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




obis komisije v času bolniške
extra

ALI VAS JE V ČASU BOLNIŠKE ZARADI NOSEČNOSTI KDAJ OBISKALA KOMISIJA?

DA (13%)

NE (87%)


Število vseh glasov: 272

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!