|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mimovrste.com
2.9.2012 7:44:41   
josephine27
Ima katera slabe izkušnje z nakupom na tej spletni strani? Predvsem me zanima, če se držijo rokov dobave.

_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mimovrste.com
2.9.2012 8:18:09   
*miska.mcc*
imam samo dobre izkusnje. nič negativnega.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mimovrste.com
2.9.2012 8:50:15   
Janya
Vedno so se držali kar so napisali oz. sproti sporočali kaj se dogaja s pošiljko...

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mimovrste.com
2.9.2012 9:38:51   
Lianna
Meni so ok, rokov so se držali. Edino kar me moti je to, da osebni prevzem zaračunajo okoli 3€, medtem ko je na Enaa to zastonj. Pri kakšnem cenjšem izdelku je meni 3€ za izdajo računa preprosto preveč.

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mimovrste.com
2.9.2012 9:43:47   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Meni so ok, rokov so se držali. Edino kar me moti je to, da osebni prevzem zaračunajo okoli 3€, medtem ko je na Enaa to zastonj. Pri kakšnem cenjšem izdelku je meni 3€ za izdajo računa preprosto preveč.



To bi verjetno zdaj motilo tudi mene ja, čeprav, midva sva svoj čas res OGROMNO kupovala na mimovrste (tudi pralni stroj, vzmetnice,...torej stvari večje vrednosti in večje oblike :-)), kljub takratni poštnini, ker je bil nakup na mimovrste še vedno najcenejši, tako da sva za tisto poštnino takrat zamižala. Sva si pa z nakupi zato prislužila status vip kupca, ki je poštnine prost. Zdaj preko naju kupujejo tudi prijatelji (za drobnarije), ker naslov dostave je možno poljubno spreminjati, kupnina se pa itak plača ob prevzemu. Torej, če imaš kkšnega med prijatelji, ki je vip kupec ti mogoče lahko naredi takšno uslugo.

Kar se pa nakupov in korektnosti z njihove strani tiče - samo pohvalim lahko. Tudi reklamacije je popolnoma enostavno uveljavljati, brez zapletov, tudi denar vrnejo. Kar se pa cen tiče - opažam, da čedalje bolj niso več med najcenejšimi, kar je po svoje logično, niso pa tudi dragi, tko no.



< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 2.9.2012 9:47:49 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mimovrste.com
2.9.2012 10:27:20   
josephine27
Hvala za vaše izkušnje.

_____________________________



(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mimovrste.com
2.9.2012 11:38:43   
Klemy82
Same dobre izkušnje. Rokov se držijo, sproti obveščajo, kaj se z naročilom dogaja, nam se je enkrat zgodilo, da nekaj niso uspeli dobavit v roku, ker dobavitelj ni imel na zalogi, so takoj javili, ponudili, da vzamemo kaj drugega ali storniramo ali počakamo, no, nam se ni mudilo in sva počakala, dobila, kot je bilo zmenjeno, tudi artikel zamenjati ni problem, skratka, brez pripomb. user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mimovrste.com
2.9.2012 14:09:43   
AKP
Tudi jaz imam z njimi same pozitivne izkušnje. Mi je fajn, da lahko vzamem dražje stvari preko Diners kartice na obroke.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mimovrste.com
2.9.2012 15:43:38   
Vijoličarka
Imam samo eno izkušnjo in ta je zelo dobra. Kupila sem vlažilec zraka, ki pa ni bil tak, kot sem pričakovala. Vlažilec sem v predpisanem roku in na predpisan način vrnila, dali so mi dobropis in namesto tega sem vzela sušilno havbo za mamo. Vse je potekalo brez problema.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu AKP)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mimovrste.com
2.9.2012 17:22:30   
Arwenko
Same dobre izkušnje, letos sva kupila celo pralni stroj pri njih, pa en kup manjših zadev, vedno dobavijo v roku ki je naveden oziroma celo kak dan prej ponavadi, takoj dobiš sporočilo ko je naročilo odpremljeno, itd...res nimam pripomb.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
2.9.2012 19:15:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: mimovrste.com
2.9.2012 19:28:52   
ZARA
Jst sem dvakrat naročila, vedno dobila v roku. POHVALNO.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: mimovrste.com
2.9.2012 20:11:16   
katjandraž
Tudi mi imamo dobre izkušnje. Na žalost pa smo tokrat naročili zgleda manj kvaliteten izdelek ali pa imamo smolo. Smo namreč kupili šolsko torbo oz. nahrbtnik in zdajle je sin vzel ven beležko in copate, ki jih potrebuje jutri, pa je zadrga že fuč user posted image jutri torej reklamacija, upam, da so tudi tako ažurni in zanesljivi kot so pri dobavi. Še dobro, da gre mali v torek v šolo v naravi, da ne bo brez torbe v šolo hodil user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: mimovrste.com
26.9.2012 21:12:13   
mateyka
kupila in kot ostale - bp. sem pa tudi kupovala na ideo.si, ker je zelo podobno, samo mi ni blo treba plačat poštnine, ker sem živela v šiški, blizu njihove pisarne za stranke, ter lahko kar osebno (s kolesom) pobrala paket na njihovem naslovu (ko naročaš lahko izbereš način dostave).

(odgovor članu tjaskam)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: mimovrste.com
28.9.2012 19:47:13   
buxl
Jaz sem bila pa ful razočarana nad njimi... Naročila sem fotoaparat, plačala z Mastercardom, čakala 5 dni, preden sem jih poklicala kako kaže z dobavo, so mi rekli, da mi javijo, potem pa še 3 dni ni bilo glasu od njih... Na koncu so me vezali po celi firmi, da bi izvedela, kje se je zataknilo, potem so mi pa povedali, da je moja banka zavrnia avtorizacijo kartice. user posted image Na spletni banki je bila transakcija že zavedena, zato sem klicala še svojo banko, da mi povejo v čem je problem, pa so mi povedali, da je bila transakcija že takoj zavedena in da ne vejo v čem je problem... Ko sem to obrazložila še tetki na mimovrste, so pa moje plačilo hitro našli in že (!!) čez dva dni je bil fotoaparat pri meni. Če bi vedela, da bo tako dolgo trajalo, bi ga naročila iz Avstrije, za nižjo ceno pa še 5 dni so imeli dobavnega roka - za mimovrste sem se ravno zaradi krajšega dobavnega roka odločila.
Je pa res, da sem samo enkrat naročala pri njih. Seveda tudi zadnjič. ;)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: mimovrste.com
30.9.2012 19:41:16   
end1
Mene pa zanima enaa? Je kdo kaj tam naročal?

Razlika je za isti artikel 5 evrov, enaa cenejša.

(odgovor članu buxl)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: mimovrste.com
30.9.2012 19:47:01   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: end1

Mene pa zanima enaa? Je kdo kaj tam naročal?

Razlika je za isti artikel 5 evrov, enaa cenejša.


Jaz redno naročam pri njih in do sedaj sem bila vedno zadovoljna. Nekatere izdelke lahko prevzameš kar pri njih, samo prej jih naročiš prek spletne trgovine.

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: mimovrste.com
3.10.2012 20:24:50   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

IZVIRNO SPOROČILO: end1

Mene pa zanima enaa? Je kdo kaj tam naročal?

Razlika je za isti artikel 5 evrov, enaa cenejša.


Jaz redno naročam pri njih in do sedaj sem bila vedno zadovoljna. Nekatere izdelke lahko prevzameš kar pri njih, samo prej jih naročiš prek spletne trgovine.

hvala za inf., sem v ponedeljek naročila, v torek dobila, zelo zadovoljna.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?