|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko obleči dojenčka?
18.6.2012 12:57:13   
Anonimen
jaz ne jokcam po forumu, sicer pa, kaj pa tebe to toliko boli da si se čist razkurila??? a se počutiš napadeno al kako da si ekspluzivna. tema ima naslov kako obleči, ne kako sleči. res nevem kje je tvoj problem. zase se brigaj pa boš največ naredila. se ne rabiš ubadat z takimi ki so kot jaz KI NE VEMO KAKO OTROKA OBLEČT. mislim pa da se vsaka mama trudi po svojih najboljših močeh da bi bil otrok zdrav in vesel. in ne bit nesramna do ljudi ki o njih veš samo 5 stavkov. kar se pa tiče mojega pisanja- a res nisi našla nič bolj pametnega za nazaj povedat?a maš mogoče 12let? če se nebi zabubila v eno ljubljano bi mogoče poznala narečja. al pa je problem k nezneš logično razmišljat? majkemi, smiliš se mi ker se obremenjuješ z stvarmi ki se te res ne tičejo.
IZVIRNO SPOROČILO: krtačka

lott samo ne potem jokcat po forumu kaj naj narediš, ker ima tvoj otrok večno vneta ušesa. Vneta ušesa se konkretno ponavadi začnejo po 1. letu. Tvoji "strokovnjaki" okrog tebe gor ali dol.


(odgovor članu krtačka)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Koliko obleči dojenčka?
18.6.2012 18:20:02   
Katy78
Moj je star 5 tednov pa do zdaj zunaj ni imel kapice, tudi preden se je začela tale vročin ni bilo potrebe, ker je itak v košari v zavetju. Drugače pa je bil včeraj in danes, ko je bilo res vroče, oblečen (po nasvetu patronažne) v tanek bodi z dolgimi rokavi in tanke hlačke. Sicer ni izgledalo, da bi mu bilo vroče, ampak se mi vseeno zdi, da bi lahko imel lahko vsaj kratke rokave, tako da jutri mu jih bom kar oblekla, pa ga lahko po potrebi še vseeno s tetra pleničko pokrijem, če bi bilo treba. Se pa izogibamo najhujši vročini (11h-16h), ker niti meni ne paše takrat biti zunaj. Ena je pisala o mrzlih dlaneh in stopalih: mrzle dlani in stopala niso merilo ali dojenčka zebe, ker sopri dojenčkih mrzle dlani in stopala zaradi slabše prekrvavitve nekaj običajnega. Dojenčka se potipa na prsnem košu in če je topel, ga ne zebe.

< Sporočilo je popravil Katy78 -- 18.6.2012 18:21:19 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Koliko obleči dojenčka?
18.6.2012 20:28:24   
missfreya
No skratka, tut jaz sem se opogumila in jo imela dans zunaj samo v bodiju s kratkimi rokavi in mislim, da ji je kar pasalo ;)

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Koliko obleči dojenčka?
18.6.2012 21:34:17   
krtačka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

jaz ne jokcam po forumu, sicer pa, kaj pa tebe to toliko boli da si se čist razkurila??? a se počutiš napadeno al kako da si ekspluzivna. tema ima naslov kako obleči, ne kako sleči. res nevem kje je tvoj problem. zase se brigaj pa boš največ naredila. se ne rabiš ubadat z takimi ki so kot jaz KI NE VEMO KAKO OTROKA OBLEČT. mislim pa da se vsaka mama trudi po svojih najboljših močeh da bi bil otrok zdrav in vesel. in ne bit nesramna do ljudi ki o njih veš samo 5 stavkov. kar se pa tiče mojega pisanja- a res nisi našla nič bolj pametnega za nazaj povedat?a maš mogoče 12let? če se nebi zabubila v eno ljubljano bi mogoče poznala narečja. al pa je problem k nezneš logično razmišljat? majkemi, smiliš se mi ker se obremenjuješ z stvarmi ki se te res ne tičejo.
IZVIRNO SPOROČILO: krtačka

lott samo ne potem jokcat po forumu kaj naj narediš, ker ima tvoj otrok večno vneta ušesa. Vneta ušesa se konkretno ponavadi začnejo po 1. letu. Tvoji "strokovnjaki" okrog tebe gor ali dol.




Čisto nič se ne razburjam, mislim da si ti tukaj tista, ki bi rada bila najbolj pametna, ker imaš v družini "strokovnjake". Sicer pa imaš prav, vsaka mama za svojega otroka najbolje ve kako in kaj. Sem pa daleč od Ljubljane, narečja so mi pa tudi precej znana, ampak mislim da pri tebi gre že bolj za interesne govorice kot za narečje. Ampak ok, to je že druga tema.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?