|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   aspirator za nos
31.5.2012 10:49:53   
Brbs
kateri je res dober? že samo v baby centru jih je vse polno, ne vem kerega naj vzamem....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: aspirator za nos
31.5.2012 10:53:44   
Najin_pikec
Mi imamo od Dr. Gorkić na vdih in smo zadovoljni. Baje da je tudi baby vac za na sesalec dober.

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: aspirator za nos
31.5.2012 11:26:28   
Hope2
Začeli smo z tistim na vdih in ga kmalu zamenjali za babyvac, ki se je izkazal za nekaj najboljšega. Žal moja pljuča niso bila tako močna, da bi sploh kaj lahko na vdih ven potegnila, nič od nič. Mož je potegnil ven, ampak če smo potem kasnej še babyvac za foro uporabili, je le ta potegnil še ogromno ven. Pa obvezno sem vedno prej spucala s šprico 2,5ml fiziološke v vsako nosnico

Vmes se nam je baby vac zlomil, pa sem na hitro kupla v BC neko imitacijo, praktično isti, pa je princip in delovanje bilo isto... tudi zadovoljniuser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 31.5.2012 11:29:58 >

(odgovor članu Najin_pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: aspirator za nos
31.5.2012 11:30:03   
tanja22
Mi imamo iz Baby centra enega za sesalec. Ne vem katera firma, je pa na škatli narisan slonček. Stane okoli 13€. Je pa res super in potegne ven ogromno, sploh ne vem od kje :-)

lp

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: aspirator za nos
31.5.2012 11:48:10   
ANITA D.
Mi imamo baby vac zelo zadovoljna,priporočam:)


_____________________________

04.09.2006 ob 19.10 uri se je nama pridružila Ines,
10.05.2010 ob 13.42 uri pa še Maša , 21.04.2011 ob 22.06 pa še ta zadnji član Denis

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: aspirator za nos
31.5.2012 12:13:25   
karmen83
Babyvac je zakon, ne poškoduje noska in ven potegne čisto vse - ga ne zamenjam za nobenega drugega.

_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!

(odgovor članu ANITA D.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: aspirator za nos
31.5.2012 12:15:04   
Doll
Na baterije ( res je da ko se baterije napol spraznijo da slabše dela,a jih zamenjaš pa je). Smo tudi uporabljali baby vac,ampak čez čas nam je noske tako poškodoval da je vedno otroku kri tekla

(odgovor članu karmen83)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: aspirator za nos
31.5.2012 13:32:14   
Matkurja

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Začeli smo z tistim na vdih in ga kmalu zamenjali za babyvac, ki se je izkazal za nekaj najboljšega.

Isto.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: aspirator za nos
31.5.2012 18:17:08   
domci
Mi imamo tistega na baterije in ne zamenjam za noben denar. Res je malo dražji ampak se splača. Pa še kamorkoli greš ga lahko sabo vzameš.


_____________________________

MOJI CUKERČKI SO ROJENI:
4.5.2006 Domen
5.6.2010 Marjetka
19.4.2012 Tinkara

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
31.5.2012 22:46:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu domci)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: aspirator za nos
4.6.2012 13:17:26   
pasijonka
Nam so v materinski rekli, da samo tega za na sesalec ne. Meni se je že takrat zdelo popolnoma noro, da bi kdo to sploh želel početi svojemu otroku, ampak očitno sem čudnauser posted image Mislim, pa to je bitjece z noro občutljivo sluznico... A je kdo probal na sebi, kako to izgleda? Pa cev od sesalca je nekaj najbolj nehigienskega, brrrr.....
Mi smo imeli od dr. Gorkića, dobiš v vsaki lekarni. Rabili smo ga le nekajkrat, nekateri ga nikoli ne rabijo, tako da ga ne rabiš kupovat na zalogo...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: aspirator za nos
4.6.2012 13:54:22   
sazi

Meni se je že takrat zdelo popolnoma noro, da bi kdo to sploh želel početi svojemu otroku, ampak očitno sem čudnauser posted image

Jaz samo vem, da je bil to edini način, da sem jima res očistila nosek in sta lahko dihala in nista imela po dveh dneh šmrklja viroze s 40 vročine. Poln nos zelo pogosto in kar naprej viroze. Za zmešat. Nam je babyvac precej pomagal. Da o končno prespanih nekaj urah, ko sta lahko dihala, preden se je nosek ponovno zamašil, sploh ne razlagam.


A je kdo probal na sebi, kako to izgleda?

Ja, zelo nežno in neškodljivo. Si ti probala?

Pa cev od sesalca je nekaj najbolj nehigienskega, brrrr.....

Kaj ima veze nehigienska cev od sesalca z babyvacom? sesalec je na drugi strani cevčice in zrak vleče vase - jaz en vidim problema.

Rabili smo ga le nekajkrat, nekateri ga nikoli ne rabijo, tako da ga ne rabiš kupovat na zalogo...

Na zalogo res ni treba in eni imajo res srečo in imajo večinoma zdrave otroke brez večjih težav. Jaz sem ga pri obeh otrocih imela v uporabi skoraj 2 leti. Ne bi za nič zamenjala. No, mogoče na tistega na baterije, da bi ga lahko še s seboj nosili... No, zdaj je mimo. Pihneta oba tako, da stopljen šmrkelj odnese ven brez problema.

(odgovor članu pasijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: aspirator za nos
4.6.2012 14:10:12   
Matkurja

IZVIRNO SPOROČILO: pasijonka

Nam so v materinski rekli, da samo tega za na sesalec ne. Meni se je že takrat zdelo popolnoma noro, da bi kdo to sploh želel početi svojemu otroku, ampak očitno sem čudnauser posted image Mislim, pa to je bitjece z noro občutljivo sluznico... A je kdo probal na sebi, kako to izgleda? Pa cev od sesalca je nekaj najbolj nehigienskega, brrrr.....
Mi smo imeli od dr. Gorkića, dobiš v vsaki lekarni. Rabili smo ga le nekajkrat, nekateri ga nikoli ne rabijo, tako da ga ne rabiš kupovat na zalogo...


Sem probala. Prov fajn je.
Cev od sesalca je na drugi strani in zrak vleče in ne vpihuje v babyvac.
Z unim na vdih se je pa meni parkrat zvrtelo v glavi in sem skor dol padla.

(odgovor članu pasijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
4.6.2012 16:34:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: aspirator za nos
4.6.2012 20:09:48   
pasijonka
Evo, sto ljudi, sto čudi, ampak jaz si še zmeraj ne predstavljam, da grem prižigat sesalec zato, da otroku očistim nos...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: aspirator za nos
4.6.2012 21:14:02   
Matkurja

IZVIRNO SPOROČILO: pasijonka

Evo, sto ljudi, sto čudi, ampak jaz si še zmeraj ne predstavljam, da grem prižigat sesalec zato, da otroku očistim nos...



Saj to počneš samo kadar je prehlajen. Jaz sem sesalc kar k previjalni mizi "parkirala" in prižgala vsakič, ko smo previjali.

(odgovor članu pasijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: aspirator za nos
4.6.2012 22:23:47   
cilla

IZVIRNO SPOROČILO: Matkurja

Saj to počneš samo kadar je prehlajen. Jaz sem sesalc kar k previjalni mizi "parkirala" in prižgala vsakič, ko smo previjali.


Mhm, najbolj krasno je, ko imaš zgornje sosede z pogosto bolnimi otroki, ki uporabljajo babyvac... user posted image Otroku je pač treba spucat nos tut ponoči, sam meni ni prav nič krasno, ko poslušam brnenje sesalca ob vseh urah.
Kot da je tako težko nabavit baterijskega... zelo fajn deluje. In če si npr. v hotelu na dopustu, ne rabiš čistilk fehtat za sesalec, da otroku opucaš nos.

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
4.6.2012 22:26:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cilla)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: aspirator za nos
4.6.2012 22:31:27   
cilla
Ja, otroška soba je direkt nad našo spalnico. Točno vem, kdaj je tamali bolan.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: aspirator za nos
5.6.2012 9:39:55   
Matkurja
Mi imamo pod nami eno na pol gluho teto. Sicer pa me čist en drek briga, če bi slišala sesalc sredi noči, ker tudi jaz cele dneve poslušam od spodaj poročila in ostalo s TVja.

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?