|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
15.6.2012 10:53:58   
sakuL
jaz nivjam za Almouser posted image

Matija: preveč pozabljiv,...to bo pozabu na koncert pridt. Pomoj se mu kr mau je*e, oz se mi zdi, da bi on vse rad fural po svoje, tako kot se njemu zahče.
in&out: so za OUT, ker to nesoglasno petje, ne pelje nikamor...it tele fenice kso se ne spoznajo na petje, tkoda... za promocijo bi šlo skoz, kar se pa tiče petja, je pa... kt dab poslušal vrabce,pa poj dretje drake umes, ne gre skup.
demetra: s svojo prefinjenostjo me ne kupi... ma dobr glas, ampak samo za določeno musko. Enkrat je pela nekaj od GAGA, obup. Od takrat ko stopi na oder jo vidim v tistem kontekstu in mi enostavno ne potegne več.
alma: prefinjena, mogoč mau preve, ampak se mi zdi da je borka. pa tudi ona bo pela naprej, ker se ji vid da ji je to filing počet, ...ne zato da bo zdej slavna, ampak da bo lahko pela.



_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
17.6.2012 17:33:42   
picola1
No, pa da še jst pokomentiram...

Alma mi je bla na začetku antipatična (še bolj pa Bianca), ampak odkar se je mau skulirala (je blo videt, da jo je mnenje množice res prizadelo in se je zgleda mau usedla sama s sabo) mi deluje prov fejst punca in upam, da bo zmagala, ker ima fenomenalen glas...
Na začetku sem navijala za Matijo, ampak mi je čedalje manj všečen, ker se mi zdi, da je mau preveč jebivetrski...vse jemlje z levo roko, ne nauči se besedila, dela stvari po svoje...Sej mogoče mu bodo katere od teh lastnosti prišle prov pri njegovi karieri, sam vsen mislim, da se bo mogu mau vzet v roke...-sangviničen tip, pač...:D Aja, pa moti me njegova angleščina...
Ana odlično poje, ampak za mene osebno ima preveč močan, grob glas...čist malenkost višji pa bi blo odlično...Pa preveč mi je samokritična, že kr mau mi je nadležna s tem...
In&Out...no go...razglašeni (čeprav čedalje boljši, sam še vseen niti približno si glasovno ne zaslužijo bit v tej oddaji tukej, kjer so zdej......ampak sej vemo...najstnice pa glasovanje pa to...ni dvakrat za rečt, da ne bojo zmagal-upam, da ne)
Demetra mi tut ni slaba, sam mi ima preveč enolične nastope...no, sej jih ima Alma načeloma tut, sam mi ima Alma neprimerno lepši in bolj čist glas kot Demetra...
Žal mi je za Ajdo, ker je super simpatična, ima dober glas in ful pozitivno energijo...Upam, da bo nadaljevala s petjem in da jo bomo še slišali!
Jadranka ima pač svoj stil, mislim, da tut, če si ga ona ne izbira, se najbrž tut ne pritožuje kej prov fejst...se mi zdi, da je pač tut taka bolj ekstravagantna nasploh v življenju...
Aleš mi je simpatičen...Damjan pa že prav pretirava s tem jokanjem...

Sem pa presenečena, da ni nobena omenila REKLAAAAAAAAAAAM...****ti, pol oddaje so sam faking reklame, no! user posted image
Bedno.





< Sporočilo je popravil picola1 -- 17.6.2012 17:34:28 >


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
17.6.2012 21:53:14   
kat von d
Adijo pamet, pa kaj je Matija res tolk folku všeč, da je šel direkt naprej user posted image Itak že ni nek presežek, sam danes je bil pa čist zanič.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
17.6.2012 23:27:54   
Patricija32
Mislite, da bodo In &Out zmagali? Ni druge, kot, da so naštimani za naše teenagerke ;)

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
18.6.2012 1:57:49   
picola1
ojej, groza...Jadranka me je razočarala na celi črti...Ampak...baje se je odločla po svoji vesti...buahahahahahaha...

_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu Patricija32)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
18.6.2012 7:36:41   
Tippi
Ja, gledamo. In sem iz oddaje v oddajo bolj prepričana, da je to vse skupaj ena velika kuhna! Prepričana sem, da bodo Alma, Ajda, Ana veliko bolj uspešne na svoji glasbeni poti, kot kdorkoli od teh treh finalistov. Ok, mogoče še Demetra, ostala dva favorita, pa bosta muhi enodnevnici.
Bljek!

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
18.6.2012 9:52:07   
mamamajča
jaz pa zamerim Jadranki, ker tako profesionalna kot je, si svojega varovanca spreminja v nekaj, kar on sploh ni. Skozi ves šov povdarja in kandidatom vbija v glavo, naj ostanejo kar so, Matiji pa ne pusti, da tak ostane. Se mu prav vidi, da na odru ne uživa, ker to ni on.... škoda.
Pojma nimam kdo bo zmagal, mogoče Demetra. In & Out najbrž ne.... Včerj so se borili za obstanek, očitno le nimajo zunaj takšne podpore.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
18.6.2012 10:34:48   
mojamura
zmagali bodo in&out ker so ljudem všečni, so mladi in lačni slave, hkrati pa so še vedno dovolj labilni, da bodo pridno ubogali in bili dovolj vodljivi, da jih lahko prodajajo naprej kot pravi izdelek slovenskega x factorja....

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
18.6.2012 11:11:46   
divna
Sama sicer nisem gledala še niti enkrat nobene oddaje. Nekaj mi pove tamali o nastopajočih, večino pa zvem iz komentarjev, ki jih včasih preberem.
Meni se zdi, da bo zmagal tale Matej al Matija. Zakaj? Ker je v vseh slovenskih šovih do sedaj zmagal tisti, ki so ga PopTVjevci rinili dalje.

lp

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
18.6.2012 11:47:02   
dreamhorse
Zanimiv razplet včerajšnje oddaje. Vsak od žirantov ima po enega varovanca v finalu... hm, res zanimivo...
Vedno bolj sem prepričana, da je tako moralo bit..

(odgovor članu divna)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
18.6.2012 13:00:57   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

Zanimiv razplet včerajšnje oddaje. Vsak od žirantov ima po enega varovanca v finalu... hm, res zanimivo...
Vedno bolj sem prepričana, da je tako moralo bit..

Eeee daaaaj, a res? user posted image
Kar se mora, ni težko? To tudi tu velja? user posted image

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
24.6.2012 20:31:57   
josephine27
Gledate današnji finale? Kdo je vaš favorit?

Meni je od teh, ki so ostali najbolj všeč Dimetra.

_____________________________



(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
24.6.2012 22:28:19   
LuLu
Meni tudi od teh Demetra...
Moram pa to napisat, ker mi je ful smešno... na Twitterju je nekdo napisal, da Jadranka danes izgleda kot plčka za uho čistit user posted image

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
25.6.2012 7:09:48   
josephine27
Komentar moje moža, ki ju je čisto vseeno kaj navleče nase:

Pa zakaj to žensko vsak teden oblačijo kot vesoljkouser posted image . Meni tudi ni čisto jasno, glede na to, da sta moška vedno dobro zrihtana. Verjetno je to del šova. Ampak mislim, da je ona nekako prava oseba, da lahko to obleče. Marsikatera tega ne bi bila sposobna tako suvereno nosit.

_____________________________



(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 89
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?