|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KOPANJE - problem
30.3.2012 12:11:27   
wewerička
Živjo drage mamice, nisem zasledila nikjer te teme, ali pa sem res slepa ....


IMAM velik problem,

imam sinka- star je skoraj 6 mesecev, in imamo strašne probleme pri kopanje. Sploh ne sme čutit vode itd. pa prej se skos rad kopal, in čofotal, sedaj pa en 10 dni prava muka, ko ga posedem v banco, se že prej začne tresit, srček mu razbija kot da je ne vem kaj user posted image potem pa jok in dretje, in ni se ustrašil pa tudi plašli ga nismo z vodo nikol, če rokice not namoči mu je fajn, ko pa se vsede KONEC IGRE...

probala sm ga zvabit z igračami, pa da sem se sama igrala z rokicam v vodici, to je še šlo, da je on rokico not namaku pa ploskal po njej, da bi se pa vsedel pa obup...misnli smo se it tut kopat, ker je bil prej tko rad v vodi, ampak po pravic povedano več ne vem kaj naj naredim...

brala sem da se to dogaja potem ko so otroci starejši od 15 mes. dalje,... :/ prosim za nasvet mamice, res...ker da ga skos s krpico umivam, pa tut ne gre nikamor :( ne vem kaj sem naredila narobe v tistem tednu da bi se lahko tako hitro to spremenilo :(

_____________________________

ostani na strani ljudi, za katere veš, da bodo na tvoji strani, tudi ko vse druga zataji
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
30.3.2012 12:37:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu wewerička)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KOPANJE - problem
30.3.2012 12:42:32   
zaspancek1
Sicer ne vem, zakaj je pri vas tako (mogoče je bila voda prevroča, mogoče se je česa ustrašil user posted image ,..),  čisto praktična rešitev bi bila tuširanje. Mi smo naša dva pri 6. mesecih že tuširali (v začetko skupaj z očijem ali mano), kasneje pa sam (lahko pa tudi v tistem stolčku za kopanje).

(odgovor članu wewerička)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KOPANJE - problem
30.3.2012 13:26:36   
Najin_pikec
Jaz bi tudi na tvojem mestu probala s tuširanjem, ali pa mogoče če imate veliko kad, da greš ti ali partner skupaj z njim v banjo. Mah majo teli user posted image  svoje fore... Nekaj časa je ena stvar zakon, potem pa te iste stvari ne prenese več (tko je bilo pri nas npr. pri vožnji z avtom).

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KOPANJE - problem
30.3.2012 14:40:27   
wewerička
hvala za nasvete.....

upam da bo res tole minilo...v vodi imam vedno toplomer, pa dokler ni 36 stopinj voda ga ne dam notr....tak da menda ni bla prevroča voda user posted image to se je začelo par dni pred tretjim cepljenjem, in prej sm ga dva dni omivala s krpico, kar dela vsaka mamica, in ni nč jokal al pa kaj podobnega, kopala pa ga nisem, ker pač živimo v bloku, in ni bilo dovolj toplo v sobi, ker niso kurili user posted image tako da sem potem na tak način umila....ah ja...bomo še probali, pa vsak dan bomo se samo igrali najprej v vodici, pol pa mogoče ga mine...vam javim kako bo šlo ;) hvala punce, ;)

_____________________________

ostani na strani ljudi, za katere veš, da bodo na tvoji strani, tudi ko vse druga zataji

(odgovor članu Najin_pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KOPANJE - problem
31.3.2012 12:36:17   
nusi
tut mi smo imeli to fazo, pa je kr dolgo trajala, na žalost se naš niti tuširati ni hotel, tko da je bla res kriza. Po parih mesecih se je spet umiril in smo ga lahko kopali - en čas samo z dudo v ustih... ma skratka te tamali imajo 1000 fint user posted image

(odgovor članu wewerička)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KOPANJE - problem
31.3.2012 13:12:19   
2sneg13
Jaz se pa ne zanašam na termometre, ker moja drugorojenka je ene take sorte, ki ji je hitro vroče.Prvo me je čakalo da zamenjam vse preveč tople cunjce, ves pliš stran, vso volno....zdaj imamo striktno samo tanki bombaž. Pri kopanjuje pa tudi ona velikokrat protestirala, potem sem ji dala pa manj toplo vodo je pa tolk uživala.user posted image user posted image user posted image Pa obvezno ne sme it v banjico lačna, mora imet poln želodček.

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Ime za fantka
TinKkara

Ime za sina

Urban (25%)

Vid (42%)

Crt (9%)

Franc (8%)

Stefan (4%)

Voranc (12%)


Število vseh glasov: 659

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!