|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pregled pri 6 mesecih
2.9.2005 22:15:53   
Wahoo RR
Helo

evo danes smo imeli pregled..Lina se je zredila za 800g v slabih dveh mesecih, kar je v redu...in ima zdej 7200...zrasla je pa na 66,5 cm...

Cepljena pa ni bila, ker se je na urinu pokazalo rahlo vnetje...ima pišordico mal vneto...
pa kri je mal slabša...in mi je predpisala za tamalo železo...baje je to pogosto pri dojenih otrocih, ker sicer dobijo vs epotrebno preko mleka...glih železa pa ne..

Upam, da se bo poštimalo...
Cepljeni bomo pa po morju...

čao

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pregled pri 6 mesecih
2.9.2005 23:03:25   
cleopatra
Mi smo meli tut vnetje sečil, pa se je vse poštimalo, smo se cepili 1 mesec pozneje.

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pregled pri 6 mesecih
2.9.2005 23:54:04   
evelinka
halo
Mi smo imeli pregled v četrtek in bili tudi cepljeni.
zrasel je (1cm) 72cm, zredil se je (700g) 9760g.Reakcija na cepljenje pa je taka, da ne spi.Nocoj že 2noč bedimo

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pregled pri 6 mesecih
3.9.2005 8:58:47   
rikica
Ojla!Kaj pri 6 mesecih se tudi kri in voda pregledata?Kako pa se pri takih malih punčkah to izvede?Pri fantkih se da neka vrečka?Kaj pa pri punčkah? Midve imava čez 14 dni pregled.Me prav zanima kako kaj kilce.Ker se vsaki mesec za skoraj 2 kili zredi.Saj zdaj bi se pa že moglo malo ustavit je rekla zdravnica.Bomo videli.Lp

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pregled pri 6 mesecih
3.9.2005 11:29:40   
Wahoo RR
rikica je napisal/a:

Ojla!Kaj pri 6 mesecih se tudi kri in voda pregledata?Kako pa se pri takih malih punčkah to izvede?Pri fantkih se da neka vrečka?Kaj pa pri punčkah? Midve imava čez 14 dni pregled.Me prav zanima kako kaj kilce.Ker se vsaki mesec za skoraj 2 kili zredi.Saj zdaj bi se pa že moglo malo ustavit je rekla zdravnica.Bomo videli.Lp


pri punčkah gre prav tako z vrečko...nam je ratalo..
kri ji je pa iz prstka vzel...niti reagirala ni...
odvisno pa kakšne prstke ima...je reku da ponavadi do 1 leta kar iz pete vzamejo...da ne poškodujejo kej na prstku...

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




mizar
anjasa

ali so mizarji res deklice za vse

da (24%)

ne (37%)

ne vem (39%)


Število vseh glasov: 241

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!