Pregled pri 6 mesecih (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Wahoo RR -> Pregled pri 6 mesecih (2.9.2005 22:15:53)

Helo

evo danes smo imeli pregled..Lina se je zredila za 800g v slabih dveh mesecih, kar je v redu...in ima zdej 7200...zrasla je pa na 66,5 cm...

Cepljena pa ni bila, ker se je na urinu pokazalo rahlo vnetje...ima pišordico mal vneto...
pa kri je mal slabša...in mi je predpisala za tamalo železo...baje je to pogosto pri dojenih otrocih, ker sicer dobijo vs epotrebno preko mleka...glih železa pa ne..

Upam, da se bo poštimalo...
Cepljeni bomo pa po morju...

čao





cleopatra -> Pregled pri 6 mesecih (2.9.2005 23:03:25)

Mi smo meli tut vnetje sečil, pa se je vse poštimalo, smo se cepili 1 mesec pozneje.




evelinka -> Pregled pri 6 mesecih (2.9.2005 23:54:04)

halo
Mi smo imeli pregled v četrtek in bili tudi cepljeni.
zrasel je (1cm) 72cm, zredil se je (700g) 9760g.Reakcija na cepljenje pa je taka, da ne spi.Nocoj že 2noč bedimo




rikica -> Pregled pri 6 mesecih (3.9.2005 8:58:47)

Ojla!Kaj pri 6 mesecih se tudi kri in voda pregledata?Kako pa se pri takih malih punčkah to izvede?Pri fantkih se da neka vrečka?Kaj pa pri punčkah? Midve imava čez 14 dni pregled.Me prav zanima kako kaj kilce.Ker se vsaki mesec za skoraj 2 kili zredi.Saj zdaj bi se pa že moglo malo ustavit je rekla zdravnica.Bomo videli.Lp




Wahoo RR -> Pregled pri 6 mesecih (3.9.2005 11:29:40)

rikica je napisal/a:

Ojla!Kaj pri 6 mesecih se tudi kri in voda pregledata?Kako pa se pri takih malih punčkah to izvede?Pri fantkih se da neka vrečka?Kaj pa pri punčkah? Midve imava čez 14 dni pregled.Me prav zanima kako kaj kilce.Ker se vsaki mesec za skoraj 2 kili zredi.Saj zdaj bi se pa že moglo malo ustavit je rekla zdravnica.Bomo videli.Lp


pri punčkah gre prav tako z vrečko...nam je ratalo..
kri ji je pa iz prstka vzel...niti reagirala ni...
odvisno pa kakšne prstke ima...je reku da ponavadi do 1 leta kar iz pete vzamejo...da ne poškodujejo kej na prstku...




Stran: [1]