|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rajko Škarič - predavanja
19.3.2012 11:34:50   
Zlatorog
Je že bil kdo na kakem predavanju Rajka Škariča? Kako se vam je zdelo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rajko Škarič - predavanja
19.3.2012 19:48:50   
Johnsonsbaby
Jaz sem bila že pred časom - kar govori ima smisel, čeprav je pogosto daleč od konvencionalnega in skomercializiranega mnenja, ki danes prevladuje v družbi. Jaz sem mu z veseljem prisluhnila, par moških kolegov je pa zamahnilo z roko , user posted image , čeprav so potem tudi priznali, da marsikaj kar je povedal drži.

(odgovor članu Zlatorog)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rajko Škarič - predavanja
19.3.2012 20:31:48   
Mimona29
kdaj pa so predavanja?

(odgovor članu Johnsonsbaby)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rajko Škarič - predavanja
20.3.2012 9:10:41   
Zlatorog
No, daleč od konvencionalnega že, ampak čudno je, da ima ogromno predavanj, nikjer pa ne najdem nekega mnenja, ali to kar govori dejansko komu pomaga. Ogromno napovednikov za predavanja najdem (ta vikend je bil na Altermedu), nikjer pa ni nič napisano o teh predavanjih.

(odgovor članu Mimona29)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rajko Škarič - predavanja
20.3.2012 9:17:10   
posh
Kakšna je pa tematika?

(odgovor članu Zlatorog)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rajko Škarič - predavanja
20.3.2012 9:43:41   
alda
prvič slišim user posted image  razsvetlite me

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rajko Škarič - predavanja
20.3.2012 9:53:20   
Zlatorog
"IZRAZITI SE", "VZROKI ZA NASTANEK STRESA", "ALI JE VLOGA USPEH ALI PREKLETSTVO", "ZAKAJ BOLI", "RESNICE IN ZMOTE O KANIDIDI",...

Skratka, nekaj v smislu zdravega življenja, sprememb slabih navad,...

Pa me zanima, če je kdo obiskoval predavanja in je kaj odnesel.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rajko Škarič - predavanja
30.4.2012 15:18:33   
Heba
Sem bila na parih predavanjih in so se mi zdela vredu. Če greš na njegovo krajše predavanje, je kar težko razumeti, kako misli vse skupaj - v mislih imam globji kontekst, sploh če nisi še prej nič delal na sebi. Govorim iz mojih izkušenj, ker sem bila na njegovem krajšem predavanju in potem sem bila povabljena na celodnevno delavnico, ki pa je bila fenomenomenalna. Nekaj kar bi priporočila vsakemu, ker je res neverjetna izkušnja in dan, ki ti spremeni pogled na stvari in odnos (do sebe, okolice, stvari). Vsaj če poslušaš, spremljaš, dojameš in sprejmeš kar govori.
Če si pa res želite postavit življenje na glavo, pa priporočam oddih na Hvaru v njegovi organizaciji. Sama še nisem bila, ampak sta bila moja tast in tašča. Sta zelo navdušena, zadovoljna in "prerojena" ter komaj čakata, da gresta spet.

(odgovor članu Zlatorog)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rajko Škarič - predavanja
25.1.2013 15:57:39   
Mahi
Jaz ne morem govoriti o pozitivnih izkušnjah s predavanj, predvsem za tiste, ki so že delali na sebi v duhovnem smislu. G. Škarič ima neke teorije, po mojih izkušnjah ima vsak takšen "predavatelj" nekaj svojega. Gre se za neko duhovno razgledanost, trudi se približati temo o kateri govori, vendar mene ne prepriča. Na žalost njegova teorija v praksi v veliko primerih ne drži. Če vas zanimajo takšne stvari se na da najti še veliko predavateljev, predvsem tujih, ki so bolj prepričljivi in nudijo tudi kakšne prijeme reševanja težav in ne le govorjenja o njih z neposrečenimi utemeljitvami.

Trudim se ostati objektivna, vendar nekaterih stvari - neresnic, ki jih je podal ne morem prebaviti. Odsoten v svoji prisotnosti, če se lahko pošalim iz njegove teorije.

Rada poslušam takšne in drugačne teorije zdravega življenja, duhovnosti, motivacije in moram reči, da so se mi zdela predavanja nestrokovna, neutemeljena, moti me pa tudi to, da nikjer ne morem preveriti od kje ima kompetence, da lahko svetuje vsem ljudem, kako naj živijo in zakaj imajo težave in kako jih odpravijo.

(odgovor članu Heba)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rajko Škarič - predavanja
25.1.2013 19:44:17   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Zlatorog

"IZRAZITI SE", "VZROKI ZA NASTANEK STRESA", "ALI JE VLOGA USPEH ALI PREKLETSTVO", "ZAKAJ BOLI", "RESNICE IN ZMOTE O KANIDIDI",...

ooo, multirpraktik torej user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Zlatorog)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Posvojitev
agnes

Ali bi posvojili romskega otroka?

da (25%)

ne (48%)

ne vem, se ne morem odločiti (27%)


Število vseh glasov: 508

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!