|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kratek MV in lijakasto odpiranje
14.3.2012 6:30:46   
Anonimen
Pozdravljene..

naj povem svoj problem pa če ime katera izkušnje, bi prosila za kak nasvet.

noseča sem točno 22t in 3dni, pred skoraj 1. mesecem mi je že izmerila mv, ki je bil prekratek.
meritev sem imela spet zadnjič pred 1.tednom-MV je bil dolg kljub počivanju 15mm in se lijakasto odpira. Vzela mi je bris za bakterije in prišli so rezultati da imam gardnerella vaginalis bakterijo. Jutri imam spet pregled pri svoji G. in sem že čisto panična kaj spet bo..ima katera podobno izkušnjo? kako se je končalo?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kratek MV in lijakasto odpiranje
14.3.2012 10:08:40   
Ajra RR
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdravljene..

naj povem svoj problem pa če ime katera izkušnje, bi prosila za kak nasvet.

noseča sem točno 22t in 3dni, pred skoraj 1. mesecem mi je že izmerila mv, ki je bil prekratek.
meritev sem imela spet zadnjič pred 1.tednom-MV je bil dolg kljub počivanju 15mm in se lijakasto odpira. Vzela mi je bris za bakterije in prišli so rezultati da imam gardnerella vaginalis bakterijo. Jutri imam spet pregled pri svoji G. in sem že čisto panična kaj spet bo..ima katera podobno izkušnjo? kako se je končalo?


Nasvet lahko dobiš tudi pri naši ginekologinji mag. Virantovi. Najdeš jo tukaj, vprašanje zastaviš anonimno: http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki/Seznam-strokovnjakov/mag-irena-virant_10

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kratek MV in lijakasto odpiranje
14.3.2012 10:47:22   
Janyna

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdravljene..

naj povem svoj problem pa če ime katera izkušnje, bi prosila za kak nasvet.

noseča sem točno 22t in 3dni, pred skoraj 1. mesecem mi je že izmerila mv, ki je bil prekratek.
meritev sem imela spet zadnjič pred 1.tednom-MV je bil dolg kljub počivanju 15mm in se lijakasto odpira. Vzela mi je bris za bakterije in prišli so rezultati da imam gardnerella vaginalis bakterijo. Jutri imam spet pregled pri svoji G. in sem že čisto panična kaj spet bo..ima katera podobno izkušnjo? kako se je končalo?


Tudi sama sem dobila diagnozo gardnerella vaginalis bakterijo in sem dobila eno antibiotično kremo za 7 dni. Mislim da se ji reče Dalacin, nisem pa čisto sigurna. Zanimivo mi je pa to, da se je meni tudi maternični vrat skrajšal v enem mescu iz 35 mm na 22 mm zdej pa resno gruntam, če je ta bakterija kriva.

A nisi dobila nobenga zdravila za to bakterijo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kratek MV in lijakasto odpiranje
14.3.2012 11:04:07   
Anonimen
hvala za odgovor..

načeloma meni moja osebna ginekologinja ni delala brisa, sem šla drugam na drugo mnenje, tam so mi tudi posredovali izvid po pošti, naj bi pa to uredila z mojo ginekologinjo.
Jutri jo imam tako da upam da mi bo dala kako zdravilo.
Ali antibiotik v nosečnosti ne vpliva na plod?
V katerem tednu si ti? Kdaj pa so tebi odkrili to bakterijo? Moraš tudi ti počivai?Bojim se da počivanje nima velike veze, če je za krajšanje kriva bakterija.

(odgovor članu Janyna)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kratek MV in lijakasto odpiranje
14.3.2012 11:10:55   
Janyna

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

hvala za odgovor..

načeloma meni moja osebna ginekologinja ni delala brisa, sem šla drugam na drugo mnenje, tam so mi tudi posredovali izvid po pošti, naj bi pa to uredila z mojo ginekologinjo.
Jutri jo imam tako da upam da mi bo dala kako zdravilo.
Ali antibiotik v nosečnosti ne vpliva na plod?
V katerem tednu si ti? Kdaj pa so tebi odkrili to bakterijo? Moraš tudi ti počivai?Bojim se da počivanje nima velike veze, če je za krajšanje kriva bakterija.


Če je kriva bakterija ne vem, o tem moja G. ni govorila. Mi je pa rekla, da je to bakterija, ki ne povzroča večjih težav, zgolj večji izcedek in vonj iz nožnice. Je pa treba pozdravit. Zato sem dobila antibiotično kremo. Baje da na plod krema ne vpliva, da je varna v nosečnosti. Se v 33. tednu. Počivat, kot skoz ležat mi ni treba, ker je 22 mm še dokaj dobra mera za MV. Je pa rekla naj izprežem. Tvoja mera 15mm je pa že bolj kritična (pa nočem strašit, to ti naj tvoja G. pove) oz. meni je rekla G. da če bi imela manj kot 15mm bi obvezno morala na bolniško in počivanje, ležanje, tako pa da ni še neke panike. Sama sem še vedno v službi. Meni je bakterijo odkrila po brisu izcedka, ker imam že celo nosečnost več izcedka in je dala še to pregledat. Drugače pa kar brez panike in strahu, jutri jo malo povprašaj kako je s to bakterijo in kaj to pomeni, pa ti bo verjetno vse razložila. Ne preveč skrbet, vse bo ok, boš vidla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kratek MV in lijakasto odpiranje
14.3.2012 12:01:12   
rola
oo hvala..si me kar potolažila..
saj se res verjetno čisto preveč sekiram..ampak ker sem šele 22t in 3d mi ni vseeno da bi se sedaj kaj zgodilo.
bom jutri vprašala, pa sporočim..

(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




firma
jang

katera firma avtot vam je najbolj priljubljena!

volkswagen (42%)

citroen (14%)

renault (20%)

peugeot (9%)

hiunday (5%)

toyota (10%)


Število vseh glasov: 179

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!