|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   UV sterilizator za dude
16.1.2012 15:59:30   
stela54
Živjo,
V poslovalnici DM sem zasledila UV sterilizator za vse dude. Sterilizator naj bi steriliziral vse bakterije na dudi v 6-ih minutah. Taka super zadeva izgleda!
Je pa majhen in zelo praktičen. Ga imaš lahko kar s seboj v torbi. Mož nam ga je šel kar kupiti in sedaj ga pridno uporabljamo. Zadeva je nora.
Ga je še že kdo probal?
Lp, Stela
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: UV sterilizator za dude
16.1.2012 16:44:03   
roladica
Seveda, ker to da na sprehodu spotoma steriliziraš dudo je ful pomembno. Ne padamo na te fore.

(odgovor članu stela54)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
16.1.2012 17:38:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu roladica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: UV sterilizator za dude
16.1.2012 18:13:39   
kajajaka
A zdaj že DM daje takšne reklame gor user posted image


Pri nas in pri vseh, ki jih poznam smo zelo starokopitni in dude (za novorojenčke) še kar prekuhavamo, na sprehodu pa pač samo obrišemo ali splahnemo. Do zdaj so vsi preživeli user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: UV sterilizator za dude
1.2.2012 11:50:46   
cilla
Da ne odpiram nove teme bom kar to izkoristila... zanimajo me izkušnje tistih, ki imate doma električni sterilizator stekleničk: katerega imate, ste z njim zadovoljne, ali gredo vanj samo stekleničke iste blagovne znamke (npr. sterilizator Avent, Tommee Tippee, Chicco....) ali katera koli povprečna steklenička.

Imava dvojčke in steriliziranje stekleničk s prekuhavanjem vzame kar nekaj časa, zato resno  razmišljam o nakupu sterilizatorja.

Hvala za vsako info user posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
1.2.2012 12:47:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cilla)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: UV sterilizator za dude
1.2.2012 15:16:02   
cilla
Imam nedonošenčka, ja. Deloma si črpam, deloma AM, en kup dela s flaškami v glavnem. No, bom še jutri vprašala v porodnišnici, sem bila prepričana, da sterilizirat moramo vsakokrat.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
1.2.2012 19:04:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cilla)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: UV sterilizator za dude
1.2.2012 21:39:49   
jeannetka
Evo izkušnje iz tujine. Tukaj ti pa v porodnišnici rečejo, da je to popolnoma brezveze in da naj tega ne počnemo. Jaz sem samo prvič vse prekuhala, potem pa več nikoli in tudi večina tukaj tega ne počne.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
1.2.2012 22:10:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jeannetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: UV sterilizator za dude
9.2.2012 20:23:18   
babkaa
jaz imam od mam, mislim da je stal 35 eur, mam 6 flašk po hranjenju vsako flaško z krtačko umijem in jo dam v sterilizator, ko je poln ga vklopim, sem se kar navadla na njega... dam not tudi dude, igrače, žličke

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: UV sterilizator za dude
11.2.2012 16:37:46   
marjetka1975
jaz sem sterilizirala v parnem sterilizatorju sam stekleničke do 4 meseca. Po 4 mesecu jih steriliziram samo še občasno, ker mi je tud patronažna rekla, da vsakodnevna sterilizacija ni potrebna.
Poleti, ko sem bila na dopustu sem enostavno flaške sterilizirala v loncu vode, ki sem jo zavrela ( nisem nič komplicirala pa pol bajte selila pa smo glih tako preživeli).
Dude pa mi nimamo, pa tud če bi jo imeli, ne bi kupovala posebnega sterilizatorja, ker se mi zdi to metanje dnarja skoz okno.
Spiranje in čiščenje z vodo je po moje čist dovolj, saj mora tud otrok dobit mal svinjarije, da postane odporen.
To je pač moje mnenje.

Srečno

(odgovor članu babkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Bi se odločila za doulo?
willma



Da (13%)

Ne (12%)

kaj je to doula? (74%)


Število vseh glasov: 319

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!