UV sterilizator za dude (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


stela54 -> UV sterilizator za dude (16.1.2012 15:59:30)

Živjo,
V poslovalnici DM sem zasledila UV sterilizator za vse dude. Sterilizator naj bi steriliziral vse bakterije na dudi v 6-ih minutah. Taka super zadeva izgleda!
Je pa majhen in zelo praktičen. Ga imaš lahko kar s seboj v torbi. Mož nam ga je šel kar kupiti in sedaj ga pridno uporabljamo. Zadeva je nora.
Ga je še že kdo probal?
Lp, Stela




roladica -> RE: UV sterilizator za dude (16.1.2012 16:44:03)

Seveda, ker to da na sprehodu spotoma steriliziraš dudo je ful pomembno. Ne padamo na te fore.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (16.1.2012 17:38:51)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




kajajaka -> RE: UV sterilizator za dude (16.1.2012 18:13:39)

A zdaj že DM daje takšne reklame gor [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]


Pri nas in pri vseh, ki jih poznam smo zelo starokopitni in dude (za novorojenčke) še kar prekuhavamo, na sprehodu pa pač samo obrišemo ali splahnemo. Do zdaj so vsi preživeli [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




cilla -> RE: UV sterilizator za dude (1.2.2012 11:50:46)

Da ne odpiram nove teme bom kar to izkoristila... zanimajo me izkušnje tistih, ki imate doma električni sterilizator stekleničk: katerega imate, ste z njim zadovoljne, ali gredo vanj samo stekleničke iste blagovne znamke (npr. sterilizator Avent, Tommee Tippee, Chicco....) ali katera koli povprečna steklenička.

Imava dvojčke in steriliziranje stekleničk s prekuhavanjem vzame kar nekaj časa, zato resno  razmišljam o nakupu sterilizatorja.

Hvala za vsako info [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (1.2.2012 12:47:30)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




cilla -> RE: UV sterilizator za dude (1.2.2012 15:16:02)

Imam nedonošenčka, ja. Deloma si črpam, deloma AM, en kup dela s flaškami v glavnem. No, bom še jutri vprašala v porodnišnici, sem bila prepričana, da sterilizirat moramo vsakokrat.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (1.2.2012 19:04:17)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




jeannetka -> RE: UV sterilizator za dude (1.2.2012 21:39:49)

Evo izkušnje iz tujine. Tukaj ti pa v porodnišnici rečejo, da je to popolnoma brezveze in da naj tega ne počnemo. Jaz sem samo prvič vse prekuhala, potem pa več nikoli in tudi večina tukaj tega ne počne.





Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (1.2.2012 22:10:14)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




babkaa -> RE: UV sterilizator za dude (9.2.2012 20:23:18)

jaz imam od mam, mislim da je stal 35 eur, mam 6 flašk po hranjenju vsako flaško z krtačko umijem in jo dam v sterilizator, ko je poln ga vklopim, sem se kar navadla na njega... dam not tudi dude, igrače, žličke




marjetka1975 -> RE: UV sterilizator za dude (11.2.2012 16:37:46)

jaz sem sterilizirala v parnem sterilizatorju sam stekleničke do 4 meseca. Po 4 mesecu jih steriliziram samo še občasno, ker mi je tud patronažna rekla, da vsakodnevna sterilizacija ni potrebna.
Poleti, ko sem bila na dopustu sem enostavno flaške sterilizirala v loncu vode, ki sem jo zavrela ( nisem nič komplicirala pa pol bajte selila pa smo glih tako preživeli).
Dude pa mi nimamo, pa tud če bi jo imeli, ne bi kupovala posebnega sterilizatorja, ker se mi zdi to metanje dnarja skoz okno.
Spiranje in čiščenje z vodo je po moje čist dovolj, saj mora tud otrok dobit mal svinjarije, da postane odporen.
To je pač moje mnenje.

Srečno




Stran: [1]