|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   obveza nakupa
30.11.2011 19:40:48   
aknela123
ker sem knjižni molj, sem se pred leti včlanila v svet knjige. ko sem že razmišljala o tem, da se "izčlanim" me je obiskal njihov predstavnik in včlanila sem moža, sebe odjavila, sedaj moram bit član še eno leto. ampak zdaj vedno, ko grem v katerokoli trgovino, gledam in bentim, saj imajo že skoraj v vsaki trgovini zelo lepe knjige pa še veliko cenejše od mladinske knjige. kupujem vglavnem pravljice, otroške knjige in to, kar ponuja svet knjige imam že skoraj vse doma, prav jezna sem nase, da sem se pustila pregovorit. se mi zdi, da tukaj sploh ne grejo s časom naprej, cene pa imajo zelo visoke.  in kaj naj zdaj? ima katera izkušnje s tem, kako je, če ne kupiš knjige, kako je potem s to knjigo četrtletja, jo moraš vzet in plačat?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: obveza nakupa
30.11.2011 20:01:07   
takotako
Jaz sem se iz istega razloga izpisala. ker so knjige drugje cenejše, poleg tega pa imajo izbiro zelo bogo. no zdaj me pa skoz kličejo pa vabijo pa ene ugodnosti ponujajo.
Knjigo če je ne vzameš-ti pošljejo tisto ki imajo določeno in potem jo moraš plačat... Naboljš je da si izbereš vsakič nekaj kar je najceneje in boš rabila-če boš le najdla v izbiri in počakaš še ta let.

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: obveza nakupa
30.11.2011 20:05:48   
m_o_i
poloznico, ki jo (redno) prejemam za obvezen nakup knjige cetrtletja, redno strgam-in ni nic...in tako ze vec kot dve leti

hvala, da si me spomnila, da spisem izpisnicouser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: obveza nakupa
30.11.2011 21:16:17   
josephine27
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

poloznico, ki jo (redno) prejemam za obvezen nakup knjige cetrtletja, redno strgam-in ni nic...in tako ze vec kot dve leti

hvala, da si me spomnila, da spisem izpisnicouser posted image


moj stric je naredil isto pa je dobil poziv na sodišče.user posted image

moraš dopis napist da se izpisuješ in jim ga poslat.


_____________________________



(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: obveza nakupa
30.11.2011 22:08:08   
thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

poloznico, ki jo (redno) prejemam za obvezen nakup knjige cetrtletja, redno strgam-in ni nic...in tako ze vec kot dve leti

hvala, da si me spomnila, da spisem izpisnicouser posted image


moj stric je naredil isto pa je dobil poziv na sodišče.user posted image

moraš dopis napist da se izpisuješ in jim ga poslat.


ja, in to 3 meseceuser posted image preden ti poteče člansko obdobje. Jaz vsako leto pozabim poslat izpisnico 30.6user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: obveza nakupa
30.11.2011 22:08:48   
lilip
Dobila boš poziv sodnega izterjevalca. Moja soseda ga je lani. Dve leti ni kupila nobene knjige, potem pa je le šla v knjigarno in predpogoj za izpis je bil nakup 3 knjig. Jo je pa pošta pošteno prestrašila.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: obveza nakupa
1.12.2011 8:40:58   
tintin
jaz sme se izpisala ravno prejšnji mesec. Samo napisala sem dopis - po mejlu, da prekinjam članstvo in so mi poslal dopis nazaj, da sem izpisana. Čisto simpl.

Ponudba je pa res boga, ja.

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: obveza nakupa
1.12.2011 9:00:41   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: thaiss


IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

poloznico, ki jo (redno) prejemam za obvezen nakup knjige cetrtletja, redno strgam-in ni nic...in tako ze vec kot dve leti

hvala, da si me spomnila, da spisem izpisnicouser posted image


moj stric je naredil isto pa je dobil poziv na sodišče.user posted image

moraš dopis napist da se izpisuješ in jim ga poslat.


ja, in to 3 meseceuser posted image preden ti poteče člansko obdobje. Jaz vsako leto pozabim poslat izpisnico 30.6user posted image


Pošlji jo danes, pa se ti članstvo prekine s 31.3. Meni so razložili, da moram poslati dopis 1 četrtletje prej.

Pa hvala, ker ste me spomnile, se bom tudi jaz izpisala iz že zgoraj navedenih razlogov user posted image

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: obveza nakupa
1.12.2011 9:14:25   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

poloznico, ki jo (redno) prejemam za obvezen nakup knjige cetrtletja, redno strgam-in ni nic...in tako ze vec kot dve leti

hvala, da si me spomnila, da spisem izpisnicouser posted image



Prej si dobro preberi pogodbo in pogoje. S članstvom si se zavezala k določenim pravilom - to je nakup knjig - in če v času članstva ne kupiš za določeno vrednost knjig, so upravičeni začeti postopek izvršbe (smo obravnavali tak primer v moji prejšnji službi).

Preden spišeš odjavnico se dobro pozanimaj kakše pogoje si z vstopom v SK sprejela, pa pozanimaj se še o zastaralnih rokih, čene si lahko kar prepričana da boš dobila sklep sodišča o začetem izvršilnem postopku.




_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: obveza nakupa
1.12.2011 9:17:20   
TomTaylor
Aha, sem šele zdaj prebrala še ostale odgovore...m_o_i, potem pa raje kar nakupi knjige (zdaj je novoletni čas) da se izogneš nepotrebnim izvršilnim stroškom in dodatnemu stresu.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: obveza nakupa
1.12.2011 9:48:13   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss


IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

poloznico, ki jo (redno) prejemam za obvezen nakup knjige cetrtletja, redno strgam-in ni nic...in tako ze vec kot dve leti

hvala, da si me spomnila, da spisem izpisnicouser posted image


moj stric je naredil isto pa je dobil poziv na sodišče.user posted image

moraš dopis napist da se izpisuješ in jim ga poslat.


ja, in to 3 meseceuser posted image preden ti poteče člansko obdobje. Jaz vsako leto pozabim poslat izpisnico 30.6user posted image


Ni tako nujno. Js sem se že dvakrat izpisala tako, da sem jim kar v poslovalnico nesla dopis kar enkrat, malo so težili, js še bolj in je šlo. Ampak knjige sem imela pa kupljene, sestri so pa enkrat položnico za tisto knjigo četrtletja poslali, pa je potem vseeno uredila z manjšim nakupom.  Sedaj se ne mislim več včlanjevat user posted image

< Sporočilo je popravil tulpek -- 1.12.2011 9:49:34 >

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?