|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj obuti?
22.8.2005 9:27:13   
darča

Naš malček še ne hodi pa imamo že težave kaj mu dati na nogice.

Namreč, veliko se plazi in dviguje. Tako majhne, mehke nogice se mi smilijo, da bi jih tlačila v kakšne trde čeveljce, v nogavičkah a tudi ne more biti.:zmeden:

Kako ve obujete otroke pri 10 mesecih?:zmeden2:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kaj obuti?
22.8.2005 9:29:13   
Anonimen
ja moja je že mela čevlčke - softy od cicibana. so se mi zdele najmehkejše za take nogice. v bistvu se pa moja niti dvigvala še ni, sem ji jih kupla bl zarad gretka jer so ji bli vsi drugi baby copatki že premejhni in so ji skos dol padal.

doma je bla pa v tadebelih štunfkih z bremzicam obitim čez žabe oz čez šeene štunfe

lp, lara

(odgovor članu darča)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kaj obuti?
22.8.2005 9:30:33   
CUKRČEK
Jst sem ji kupila "ta mehke" supergice( trgovina Karo na Vrhniki). Super zadevca pa še luštkane so.

(odgovor članu darča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kaj obuti?
22.8.2005 9:35:11   
Marogica
Tid jaz mislim, da se ne splača kupovati čevlje za otroke, ki še ne hodijo. Mi smo našega obuvali v copate, ki so izgledali kot nogavičke, vendar z mehkim podplatom. Pozimi, kadar smo šli ven, pa smo mu obuli "copate-čevlje" iz prave volne). Nogice je imel vedno zelo tople, bilo mu je udobno, zmočiti pa se tudi ni mogel, saj še ni hodil.
Tudi pri ta drugemu bomo tako prakticirali

(odgovor članu darča)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kaj obuti?
22.8.2005 10:16:34   
Anonimen
Jaz sem mu dala gor prve čeveljčke, ko je hotel z vozička ven, pa na noge, hodit. In ker je bilo po tleh mokro, je pač moral imeti čeveljčke. Morajo pa biti mehki, če so nujno potrebni.

(odgovor članu darča)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kaj obuti?
22.8.2005 10:22:56   
Anonimen
Za po stanovanju ne rabi čevljev. Obuj ji termo nogavice z bremzicami, pa je. Naš jih še dandanes nosi, raje kot copate.

(odgovor članu darča)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kaj obuti?
22.8.2005 11:20:27   
darča
No, nekaj takega se mi je zdelo še najbolj "prijazno" taki nogici.

Hvala vam.:rozica:

(odgovor članu darča)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kaj obuti?
22.8.2005 13:11:21   
Anonimen
Še semle pripenjam link, ki sem ga našla. Meni se zdijo čisto v redu čeveljčki, usnjeni od zunaj in znotraj, pa 3.500 SIT:
http://www.alpina.si/si/trgovina/artikli/?v=artV8251

(odgovor članu darča)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kaj obuti?
22.8.2005 14:09:54   
lin
Softy-ciciban

(odgovor članu darča)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kaj obuti?
22.8.2005 17:06:27   
tia&silvija
Naša je stara 10m in že od cca 7 meseca (takrat se je začela dvigovati in stopicati)) nosi čeveljčke za ven. Ko smo v hiši pa ima cicibanove copatke ali nogavičke z bremzicami. Imamo pa doma že cca 8 parov čevljev za Tio (nekaj smo jih sami kupili, nekaj pa dobili)

LP, S&T

(odgovor članu darča)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Ime deklice
kyra

Katero ime za deklico vam je bolj všeč?

Flora (27%)

Kaja (42%)

Taja (31%)


Število vseh glasov: 404

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!