|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Trgovine čeveljčki Obala
17.8.2005 11:07:12   
asso
Daj povejte mi kje na obali je kakšna "pametna" trgovina z otroškimi čeveljčki (številka 17-18)

Hvala za odgovore

asso
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Trgovine čeveljčki Obala
17.8.2005 11:47:50   
KIRA
Se ti pridružujem asso:
jaz pa grem danes ali jutri v MB. In ker je moja punca 18 št. že zdavnaj prerasla, 19 pa jo tud že tišči, moram nujno kupit neke čeveljce v velikosti 20, v katerih bo lahko hodila, pa da ne bojo predragi.
Mam sicer ene lušne, ampak komaj 22 št., pa ji noga grozno pleše, take so kot plavutke.

Ker v MS ni bogve izbire, bom šla v MB, ampak sem čist zgubljena, ko se gre za otroške čevlje. A katera ve, kje se kaj takega dobi???



(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Trgovine čeveljčki Obala
17.8.2005 17:48:09   
Aljakop
asso, si poskusila v hipermarketu v Kp - trgovina Petejan ( Ciciban )? tam imajo luštkane čeveljce,jaz sem jih tam kupila, ali pa v trgovini Ars v KP. Mislim pa da je tudi v Luciji trgovina z čeveljčki,samo nisem 100%.

Ciao8)

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Trgovine čeveljčki Obala
17.8.2005 23:07:08   
lin
-Piran: trgovina Step ima cicibanove,
-Lucija:Trgovina Čevelj In(v TPCju(Naturino,Chicco;...),Step (nasproti Tpcja,pod blokiCiciban,....)
-Izola: Ars(Pami,..._malo naprej od Soče)in Obuti Maček(Ciciban -v centru Izole)
-Koper: Merkator center(ciciban),Supernova(Trgovina Ars-Pami,.....),Pod stadionom v Kopru je še ena mala luštna trgovina kjer dobiš od Cicibana ,Nike,Fisher Price,...
Dober nakup

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Trgovine čeveljčki Obala
18.8.2005 9:36:44   
asso
O Lin, to je pa res izčrpno.

Hvala tudi ostalim

Lp asso

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Trgovine čeveljčki Obala
18.8.2005 22:58:35   
lin
Ni zakaj pa sporoči kaj in kje si kaj pametnega dobila.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Trgovine čeveljčki Obala
19.8.2005 10:08:25   
asso
Za enkrat bila v Cicibanu v Hiperju in nisem nič dobila.
Sej imajo ogromno modelov in tudi lepe, ampak kar mi je bilo všeč ni bilo številke :((:((:((, namreč naši :duda: je št. 17 še skoraj prevelika.
Bom šla kaj čez mejo v Italijo še pogledat. Italijani imajo manjše noge:):):)

Lp asso

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Trgovine čeveljčki Obala
19.8.2005 12:30:32   
lin
Asso,kolkr jaz ven se da v cicibanu nartočit tudi manjšo številko ti jo naredio prav po naročilu,izbereš model in ti ga naredijo samo se mi zdi da se malo čaka.Vem da je ena tako dobila čeveljčke št 15 od cicibana.
Kaj pa v Izoli si pogledala,jaz sem zadnjič vdla ee ful lepe pa so meli samošt od 16 ali 17 do 21 to je ta kolekcija za najmlajše,samo naša Lin ima nogo že 22 se bojim da bomo jesenske mogli kupit že 23

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Trgovine čeveljčki Obala
19.8.2005 12:38:36   
asso
Hvala Lin,
prodajalec mi sploh ni predlagal te variante.
Bom šla še v Izolo pogledat pa malo po Italiji in bom ja kaj našla.

Hvala še enkrat asso

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Ime za deklico
Lucka9

Katero ime vam je všeč?

Anastazija (17%)

Arija (10%)

Živa (31%)

Klara (42%)


Število vseh glasov: 356

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!