|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obupana nad partnerjem
26.4.2011 17:41:52   
Anonimen
Se vam to tudi dogaja?

Kot, da bi se mi po porodu odprle oči in šele zdaj vidim partnerja v pravi luči.

Par sva bila 6 let, nato sva se na mojo pobudo odločla za otroka.

Zdaj sem za večino stvari sama. Če ne naredim jaz, potem ni narejeno. Groza.

Še za moška opravila ne poskrbi v hiši- sama menjujem žarnice, ker če bi njega čakala bi menda živeli v temi.

Nikamor ne želi iti, večinoma hodim sama z otrokom.

V čem je slisel take družine?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Obupana nad partnerjem
26.4.2011 18:00:51   
Zoja Lara
Ne tak črno gledat. Verjetno je že prej bil taki. Je pa res, da ne moreš vedet v naprej kakšen bo po otroku oz. do otroka.

Navsezadnje si ga sama izbrala. Poznam pa nekaj podobnih zgodb.


_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Obupana nad partnerjem
26.4.2011 19:28:12   
Anonimen
anonimna, pri nama je isto. pa problem je še pri nama, da sva dala 3 leta in nekaj postopkov umetne oploditve čez. celo nosečnost krvavela in šele po zanositvi so se mi odprle oči, ko je bilo vsako vprašanje njega ali njegovih staršev, če je z otrokom vse ok. ne kako se jaz počutim. in po porodu..isto..tašča prihaja vsak dan težit in gledat otroka, mene še vpraša ne kako sem, ko mojemu kaj rečem, dobim hladen tuš, da sem zato na porodniški. in potem si želi še enega otroka..sem mu rekla, da mu jaz noge ne dam več narazen, dokler bom skoz sama z otrokom, dokler ga ne bo začel previjat in hranit..sem žalostna in razočarana. zato vedi, da nisi sama...

(odgovor članu Zoja Lara)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Obupana nad partnerjem
27.4.2011 18:55:00   
morje2011
anonimna malo potrplenja je pa treba.Verjetno ni čez noč tak postal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Obupana nad partnerjem
27.4.2011 19:57:40   
Anonimen
Jaz pa mislim, da ne moreš biti vedno samo potrpežljiv, ostali pa se lahko znašajo nad tabo tako ali drugače.. Anonimna, ali se vidva s partnerjem kaj pogovarjata? Jaz mislim, da je vse v pogovoru. In vse se da rešit s pogovori. Midva z mojim sva tudi že 7 let skupaj, pričakujeva otroka in se zeloo dosti pogovarjava. Nisem pristaš tega, da se morata partnerja kregati -- midva se v teh letih še nikoli nisva skregala tako, da bi vpila drug na drugega, ampak bi lahko prepir rekli temu, da se kdo s čim ne strinja in trdi svoje in ne popusti. Ampak se nato pogovoriva o vseh teh zadevah in vse se razčisti. Res, da mora kateri kdaj tudi popustiti, ampak ne popusti vedno isti.
Tako da anonimna, jaz ti svetujem,  da se s svojim partnerjem iskreno pogovoriš. Ne mu sicer očitat vsega, ali pa da VEDNO česa ne naredi - ker verjetno tu in tam pa vseeno opravi kakšno stvar. Treba je potem narediti tako kot z otrokom - kar je naredil dobro, se ga pohvali, ampak treba mu je tudi povedat, da tako pa tudi ne gre, da vse postoriš sama. In res - pogovarjajta se. Ne tako, da mu boš ti samo naštevala, on pa te naj samo posluša, ampak naj bo to res pogovor, kjer govorita in poslušata oba..
Upam, da bosta pozitivno rešila vse stvari.

(odgovor članu morje2011)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Obupana nad partnerjem
27.4.2011 21:24:22   
anabanana1981
Postav mu ultimat, da ne boš za vse sama, al naj pa vozi pa si boš druzga najdla...halo,kakšna potrpežljivost neki,lepo vas prosim.Ja moški se šele pol pokaže iz kakšnega testa je ko dobi potomce, od ženske je pa tud odvisn kako bo odreagerala na tak obnašanje.Moj je pr prvem vse naredu brez problema, pr drugmu že mal manj,pa mu kr povem svoje da sva se otroke za oba odločla in sva oba dolžna skrbet za njih.Mal je tud odvisen od njegove vzgoje ja ,kako ga je mama razvajala vzgoje,sam jaz se ne dam,mu kr rečem da če bom za vse sama,pol tud bom raj samska v bodoče user posted image

Včasih sam seb škodo delaš da si potrpežljiv pa čakaš,da bo sam dojel,kaj more nardit,pa seveda ne mislt,da se bo takoj spremenu sam pogovor,pogovor,pogovor al pa voziuser posted image

lp



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Obupana nad partnerjem
27.4.2011 21:44:36   
nalia
IZVIRNO SPOROČILO: anabanana1981

Postav mu ultimat, da ne boš za vse sama, al naj pa vozi pa si boš druzga najdla...halo,kakšna potrpežljivost neki,lepo vas prosim.Ja moški se šele pol pokaže iz kakšnega testa je ko dobi potomce, od ženske je pa tud odvisn kako bo odreagerala na tak obnašanje.Moj je pr prvem vse naredu brez problema, pr drugmu že mal manj,pa mu kr povem svoje da sva se otroke za oba odločla in sva oba dolžna skrbet za njih.Mal je tud odvisen od njegove vzgoje ja ,kako ga je mama razvajala vzgoje,sam jaz se ne dam,mu kr rečem da če bom za vse sama,pol tud bom raj samska v bodoče user posted image

Včasih sam seb škodo delaš da si potrpežljiv pa čakaš,da bo sam dojel,kaj more nardit,pa seveda ne mislt,da se bo takoj spremenu sam pogovor,pogovor,pogovor al pa voziuser posted image

lp








Se podpišemuser posted image .

(odgovor članu anabanana1981)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Obupana nad partnerjem
28.4.2011 10:48:20   
julijka11
IZVIRNO SPOROČILO: nalia

IZVIRNO SPOROČILO: anabanana1981

Postav mu ultimat, da ne boš za vse sama, al naj pa vozi pa si boš druzga najdla...halo,kakšna potrpežljivost neki,lepo vas prosim.Ja moški se šele pol pokaže iz kakšnega testa je ko dobi potomce, od ženske je pa tud odvisn kako bo odreagerala na tak obnašanje.Moj je pr prvem vse naredu brez problema, pr drugmu že mal manj,pa mu kr povem svoje da sva se otroke za oba odločla in sva oba dolžna skrbet za njih.Mal je tud odvisen od njegove vzgoje ja ,kako ga je mama razvajala vzgoje,sam jaz se ne dam,mu kr rečem da če bom za vse sama,pol tud bom raj samska v bodoče user posted image

Včasih sam seb škodo delaš da si potrpežljiv pa čakaš,da bo sam dojel,kaj more nardit,pa seveda ne mislt,da se bo takoj spremenu sam pogovor,pogovor,pogovor al pa voziuser posted image

lp








Se podpišemuser posted image .



jaz tudi! 

(odgovor članu nalia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Obupana nad partnerjem
28.4.2011 14:22:52   
scarlett_
IZVIRNO SPOROČILO: julijka11

IZVIRNO SPOROČILO: nalia

IZVIRNO SPOROČILO: anabanana1981

Postav mu ultimat, da ne boš za vse sama, al naj pa vozi pa si boš druzga najdla...halo,kakšna potrpežljivost neki,lepo vas prosim.Ja moški se šele pol pokaže iz kakšnega testa je ko dobi potomce, od ženske je pa tud odvisn kako bo odreagerala na tak obnašanje.Moj je pr prvem vse naredu brez problema, pr drugmu že mal manj,pa mu kr povem svoje da sva se otroke za oba odločla in sva oba dolžna skrbet za njih.Mal je tud odvisen od njegove vzgoje ja ,kako ga je mama razvajala vzgoje,sam jaz se ne dam,mu kr rečem da če bom za vse sama,pol tud bom raj samska v bodoče user posted image

Včasih sam seb škodo delaš da si potrpežljiv pa čakaš,da bo sam dojel,kaj more nardit,pa seveda ne mislt,da se bo takoj spremenu sam pogovor,pogovor,pogovor al pa voziuser posted image

lp








Se podpišemuser posted image .



jaz tudi! 


Jaz tudi! user posted image

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Obupana nad partnerjem
28.4.2011 14:33:10   
Andromeda
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen



Par sva bila 6 let, nato sva se na mojo pobudo odločla za otroka.





Verjetno prav v tem grmu tiči zajec, ergo problem. Morda si sploh ni želel otroka in je dobil občutek, da si mu ga "vsilila". Nekateri moški so pač taki... Poznam kar nekaj žalostnih primerkov, ki raje kot z družino, uživajo s t.i. prijatelji v bifeju... tisti, ki niso gostilniške sorte, pa nanekrat pograbijo za nek šport in nenadoma postanejo zagriženi jadralni padalci itd.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Obupana nad partnerjem
28.4.2011 16:25:07   
acitak
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen



Par sva bila 6 let, nato sva se na mojo pobudo odločla za otroka.





Verjetno prav v tem grmu tiči zajec, ergo problem. Morda si sploh ni želel otroka in je dobil občutek, da si mu ga "vsilila". Nekateri moški so pač taki... Poznam kar nekaj žalostnih primerkov, ki raje kot z družino, uživajo s t.i. prijatelji v bifeju... tisti, ki niso gostilniške sorte, pa nanekrat pograbijo za nek šport in nenadoma postanejo zagriženi jadralni padalci itd.




po moje pa ni tako...noben ne more nekomu nekaj vsilit...še posebaj pa ne otroka...bila je njena pobuda,ja to ja, ampak za otroka spočet sta potrebna dva...

_____________________________

12.01.2009 se nama je pridružil Niko
20.12.2011 pa se nam je pridružila Mia

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Obupana nad partnerjem
28.4.2011 16:26:46   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: acitak

IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen



Par sva bila 6 let, nato sva se na mojo pobudo odločla za otroka.





Verjetno prav v tem grmu tiči zajec, ergo problem. Morda si sploh ni želel otroka in je dobil občutek, da si mu ga "vsilila". Nekateri moški so pač taki... Poznam kar nekaj žalostnih primerkov, ki raje kot z družino, uživajo s t.i. prijatelji v bifeju... tisti, ki niso gostilniške sorte, pa nanekrat pograbijo za nek šport in nenadoma postanejo zagriženi jadralni padalci itd.




po moje pa ni tako...noben ne more nekomu nekaj vsilit...še posebaj pa ne otroka...bila je njena pobuda,ja to ja, ampak za otroka spočet sta potrebna dva...


Saj nisem dobesedno mislila, da ga je vsilila, zato sem pa dala v narekovaje.

(odgovor članu acitak)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Obupana nad partnerjem
28.4.2011 16:56:47   
anabanana1981
Sej ni važen kdo je dal pobudo,se strinjam s predhodnico,spočela sta ga oba in oba sta isto odgovorna za njega.Marsikatera ženska pri prvem otroku se tud na začetku še lovi je neprespana,okreva po porodu,ima slabo mnenje o svoji samopodobi naprimer,ampak vse zvozmo,ker vemo da mormo,ker je to naša skrb in odgovornost,Če pa deci misljo,da niso situaciji kos in izberejo lažjo pot in zavijejo v lokal pa to tud ni najbolj fer do njihovih žensk.Sej ne rečem za vse se da najdet kompromis.Jaz tud mojga "pustim"  user posted image na kolo, ker rad kolesar, pa tud tja pa sm gre na pjačo s kolegi itak,sej to še ne pomen da zdej k ma otroke more met pa konc lajfa.Sam gledam na to da tud doma kej pomaga,da smo tud dost skupi, da je tud on sam kdaj z otroki pa se jaz spočijem,nevem se mi zdi to bistvo družine.
Pa ne rečem da so ženske same krive da so deci taki,ampak jaz sam vem da nebi pustila,da se en tko do mene in posledično do mojih otrok tko obnaša.

fajn bodteuser posted image

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Obupana nad partnerjem
28.4.2011 20:28:54   
anchika
Jaz bom sam to rekla, če bi imela takega moža  bi imeli samo enega otroka , zdaj pa pričakujemo že tretjego oz in četrtega ker pričakujem dvojčke. Če ne bi oba sodelovala pri vzgoji bi pa absolutno ostala pri enem!!!

(odgovor članu anabanana1981)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Obupana nad partnerjem
30.4.2011 15:09:47   
diamantina
Moj je isti. Sam lej, žarnico menjat res ni problem, jaz še kaj drugega "moškega postorim", pa me ni nič manj, ker to rada počnem, nisem samo za štedilnik, sesanje ipd. Je pa res, da dejansko vidiš šele po rojstvu, kakšni so, žal tako je. 
Prej nisi imela potrebe, da je s teboj, saj si zase lahko skrbela sama, zdaj pa ga dejansko potrebuješ, on pa še zmeraj misli, da zmoreš vse sama, pa ni tako.
Iz moje izkušnje ne pomaga nič, pri meni so ultimati naredili še samo slabše, samo potrpežljivost je prinesla nekaj in tudi čas. Zdaj ko sinek sam zahteva ateka za to in ono, je meni bistveno lažje, ker ga potrebuje otrok in ne jaz. Saj je pa dejansko tako, da z enim otrokom ni potrebno imet dedca nonstop ob sebi ... sploh od začetka, npr. jaz sem ga itak samo dojila, kaj bi pa očka lahko zraven še pametnega počel? Previt mi ga pa tudi ni bilo težko ponoči, saj mi je vzelo samo 3 minutke. Na sprehodu sem bila večkrat sama, kadar je imel čas, pa je tudi šel zraven. Ne vem, meni je uspelo vse narediti poleg otroka in brez partnerjeve pomoči - tamalemu je itak bilo zanimivo, če sem prala zavese, kuhala, sesala ... itak se morajo na vse  privadit. Pe diplomo sem komot napisala zraven indiplomirala, ko je bil star 5 mesecev. Aja, pa še to, doma imamo ogromno hišo, kmetijo, mož še dopolnilno dejavnost zraven, kup hobijev imava oba, pa sfolgava. Zdaj pričakujeva drugega in vem, da bom spet za vse sama, sam pride čas, ko otroci silijo sami k očetu in takrat jih je treba kar potistnit k njemu.

Punce, le pogumno, zmorete tudi brez njih, oni naj denar nosijo, pridno delajo kariero, zamenjajte same kakšno žarnico ipd., potem boste pa tudi ve na vrsti za prosti čas in vaše hobije, nič bat. To obdobje, ko ste pripete na dom in otroke, je zelo kratko. Bodite močne in samostojne, saj bodo potem takšni tudi vaši otroci. user posted image

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




tampon ponoči?
muška

pri šibki menstruaciji

da (26%)

ne (74%)


Število vseh glasov: 400

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!