|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ko ti sin reče....
19.4.2011 16:58:26   
Julija08
"ti nisi moja mamica. Bom poiskal drugo mamico".... mislim user posted image user posted image user posted image .

To mi je včeraj rekel sinček, star 2,5 leti.

Kje je to slišal, mu je kdo kaj rekel....

Me je prav zabolelo ko sem to slišala...user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ko ti sin reče....
19.4.2011 17:10:10   
*miska.mcc*
prvic boli, ja.... pol pa se navadis.

moj srednji mi je ze marsikaj povedal.
da mi je tudi sapo nekajkrat uzelo. od tega, da mu je zal da se je sploh rodil, pa da kako je bil lahko tako neumen, da je izbral mene za svojo mamico, da naslednjic bo ziher drugo. itd. itd. itd... ... ...


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ko ti sin reče....
19.4.2011 17:25:04   
naja17
Ufff, tega je mene strah že zdej k so zaenkrat sam grrrrrr-jiii in gruuuuu-jiiii slišni... Baje, da je to normalno, če se zjezajo, če ni kej po njihovo itd. Ne verjamem, da je prov kje slišal, ampak je kr od njega pršlo....

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ko ti sin reče....
19.4.2011 17:44:48   
Julija08
Ja ampak meni je rekel iz čistega mira...zvečer ko sva se odpravljala spat, ni nič trmaril ali kaj podobnega...potem sem mu pa rekla, da sedaj sem pa ful žalostna, da tako pa ne sme govoriti (sem mela občutek da je prav čakal reakcijo)... in ker sem bila res žalostna (sem mislila, da je rekel nekaj ker v bistvu sploh ne razume dobro) je začel ful jokati in me objemati...

Ampak res ne vem od kje mu taka ideja!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ko ti sin reče....
19.4.2011 18:04:23   
Anonimen
Kaj jokaš? Kako šele njega nekaj boli, če kaj takega reče.
Povej mu, da ga imaš ti najraje na svetu in točno takega kot je. Jaz moji vedno povem, da sem si želela točno takšno punčko kot je ona (in to je res) in je na to full ponosna.

(odgovor članu Julija08)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ko ti sin reče....
19.4.2011 18:38:51   
Julija08
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Kaj jokaš? Kako šele njega nekaj boli, če kaj takega reče.
Povej mu, da ga imaš ti najraje na svetu in točno takega kot je. Jaz moji vedno povem, da sem si želela točno takšno punčko kot je ona (in to je res) in je na to full ponosna.




To mu povem večkrat, ni problem v tem, da nima neke topline ali kaj takega...samo ne vem od kje mu take ideje pri komaj 2,5 letih...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ko ti sin reče....
19.4.2011 18:55:24   
*miska.mcc*
si ga že kaj razuser posted image la.

user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ko ti sin reče....
19.4.2011 20:06:40   
Rožica I
Meni je sin nekoč rekel, da ima raje babico kot mene in sem mu rekla, da super, da sem prav vesela zanj, da ima tako dobro babico user posted image . No in ker z odgovorom ni bil preveč zadovoljen in je hotel neko drugo reakcijo, je še kar naprej govoril, kako ima atija rad, pa dedija..., v glavnem mene pa ne kaj preveč in sem mu odgovorila, da ima vso pravico, da me ne mara, da sicer meni to ni najbolj ok, ampak, žal, tako pač je in da pa jaz imam njega rada ne glede na vse skupaj. Potem je bil zadovoljen in mi ni več tega govoril. Je pa, seveda, našel druge provokatorske štose, kakopak user posted image .
Skratka, otroci manipulirajo in tvoj te je pri 2,5 letih obrnil mimogrede.  

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ko ti sin reče....
19.4.2011 20:13:18   
*miska.mcc*
totalni 100 %-ni podpis!


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ko ti sin reče....
19.4.2011 21:26:48   
m_o_i
avtorici teme zelim, da cimprej izboljsa svojo samopodobo in dela na samozavesti (ker drugace bo do otrokove pubertete zivcna razvalina oz. potencialna samomorilka)

sej res ne vem, kaj vse me se caka, ampak mulc me testira pri svojih rosnih 11ih mesecih-roko proti ZASCITENI(da ne bo ktera socialne klicalauser posted image ) vticnici in se rezi, ko caka, da mami skoci v luft, da je tam ajsuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ko ti sin reče....
19.4.2011 21:40:41   
superstar7
Jst pa prašam mojo skoraj 2letnico če me ma kaj rada pa pravi da ne.user posted image potem prašam če ma tatija kaj rada pa reče ja.user posted image me ne prizadane zato ker jst sm tista ki itak nič ne dovoli. Tatija pa cel dan ni doma in je itak on najboljši itd... Zvečer moram obvezno jaz zapet pesmico in jaz božat ne tati. Tud otroci marsikaj rečejo pa ne mislijo resno ker itak še ne vejo kaj sploh blebetajouser posted image

_____________________________

Friendship often ends in love; but love in friendship - never.
Charles Caleb Colton

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
19.4.2011 22:00:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu superstar7)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ko ti sin reče....
19.4.2011 22:28:11   
takotako
no mene je pa 4 letnik šokiral da naj premislim kako živim svoje življenje, ker mu nič ne pustim. In da on ni več moj prijatu.

Jaz mu isto povem da ok sam jaz te mam pa vseen full rada. Jaz tudi mislim da na ta način probavajo svoje uveljavljat. in mislim da niti ne ve kaj to pomeni. Še odrasli včasih rečemo kaj kar ne mislimo resno.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ko ti sin reče....
19.4.2011 23:02:14   
sunny24
Naša madam je tudi meni lih včeri prjavla, da hoče drugo mamo. Pa sm jo vprašala zakaj in odgovor je bil, ker ji nočem dat še ene risanke Nodi...user posted image   Pol sm jo vprašala, če me nima več rada, je rekla da ne...In sm ji povedala, da jst jo  mam pa najbolj rada na celem svetu...Pol je blo pa oprosti mama, se je stisnla h meni in je rekla "rada svetu" user posted image

Očitno malo sprobava...Ampak se ne dam! user posted image

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ko ti sin reče....
20.4.2011 6:13:38   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Meni je sin nekoč rekel, da ima raje babico kot mene in sem mu rekla, da super, da sem prav vesela zanj, da ima tako dobro babico user posted image


Kaj, pa če jo ima res? Jz sem babico imela vedno raje kot pa mami. Še danes babico objamem in cmoknem iz srca, medtem ko mami ne morem.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ko ti sin reče....
20.4.2011 6:34:24   
blaža
Ne štekam, da lahko komu besede malega otročka tako sežejo do srca.user posted image

al sem pa jaz tako čudna.

Ko se razkuri, čisto možno, da mi kaj takega reče, pa da me nima rad,.. In valda, da mu rečem nazaj, jaz mam pa tebe vseeno, ki si moj.user posted image . Ko se shladi je vse ok.


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ko ti sin reče....
20.4.2011 7:01:19   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Meni je sin nekoč rekel, da ima raje babico kot mene in sem mu rekla, da super, da sem prav vesela zanj, da ima tako dobro babico user posted image


Kaj, pa če jo ima res? Jz sem babico imela vedno raje kot pa mami. Še danes babico objamem in cmoknem iz srca, medtem ko mami ne morem.



Ima jo res zelo rad, mene in atija pa še malo bolj, normalno. Tako vsaj sam reče.
Je pa čisto možno, da ima kak otrok raje stare starše- glede na to, da starši vzgajamo in nismo tako dovzetni za štose in kompromise kot stari starši user posted image . Je pa res, da ne poznam otroka, ki bi dejansko imel raje stare starše, kot starše.
Pa tudi, če bi imel kogarkoli raje kot mene, se mi ne zdi ravno tragedija (fajn sicer ne bi bilo tako, da bi si človek tega želel user posted image ), ampak naloga staršev je jasna, starševska ljubezen pa je tudi tako močna in globoka, da lahko nadomesti še kak manjko ljubezni kje, a ne user posted image ?

No, kadar se pogovarjamo o tem, rečem, da človek ima rad pač kogar ima- in da ni potrebno, da otroci imajo radi svoje starše, je pa potrebno, da imajo starši radi otroke in da otroci spoštujejo starše.

P.S.: Je pa seveda tako topla in sladka brezpogojna otroška ljubezen user posted image .

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 20.4.2011 7:04:34 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ko ti sin reče....
20.4.2011 8:44:43   
Anonimen
Eh, se bom kar pod Rožico podpisala.

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ko ti sin reče....
20.4.2011 8:49:10   
3jeMi
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Ne štekam, da lahko komu besede malega otročka tako sežejo do srca.user posted image

al sem pa jaz tako čudna.

Ko se razkuri, čisto možno, da mi kaj takega reče, pa da me nima rad,.. In valda, da mu rečem nazaj, jaz mam pa tebe vseeno, ki si moj.user posted image . Ko se shladi je vse ok.



zame so otroci od starosti 1,5 pa tam nekje do 4. leta najbolj iskrena bitja na svetu... povejo tisto kar čutijo tisti moment... veselje, žalost, jezo... vsekakor pa ne žlehtnobo... to se začne po 4. letu, ko že malo bolj razmišljajo in začnejo dejansko manipulirati z besedami...

tudi jaz si ne ženem k srcu, če mi kdaj reče, da me nima rad... mu pa očka potem dostikrat reče: Mama je ena sama, imej jo rad. ... čeprav sam v odnosu s svojo mamo to dostikrat pozabi user posted image ... no, pa smo tam... vedno je bilo tako in vsi smo zagotovo svojim staršem kdaj kot mali otroci rekli kakšno neprijazno besedo, pa nas imajo še vedno radi (moja mati mi dostikrat pove kakšen takšen "štos" iz mojega otroštva in se temu nasmeji)... bolj boli beseda odraslega (kao razumnega) človeka kot pa malega škratka, a ne...

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ko ti sin reče....
20.4.2011 9:05:07   
HuAnita
Moja dva se predvčerajšnjim pogovarjata, že v postelji, tik preden sta zaspala:
Pe: Pi__, a ti imaš rada babico M?
PI: Ne...
Pe: Zakaj pa ne? Ker vedno pride po naju v vrtec?
PI: Ne, ker, ker... je tak debela!
Pe: Pa ker nama nikoli nič ne da!

Me je tudi prav zabolelo, saj mi ju mama skoraj vsak dan ger pobrat v šolo in vrtec, ker imam tako službo, da ne pridem prav čas, vsakič jima da kakšno malenkost - rebro čokolade, ali jagode, kak čokoladni draže... Je pa res, da je precej močna, ampak do zdaj tega nikoli hči ni rekla... Enkrat smo debatirali o njeni sošolki, češ da ni debela, ampak močna, smo ji razložili, da eni so tudi bolni in zato močni...
Ker pa vem, da vedno z veseljem gresta k tej babici, tudi spat, da se imajo zelo radi, da jo velikokrat citirata, (sploh če jaz kaj ne dovolim): babi pa dovoli, da ...
Tako da zdaj skušam to ne premlevat...


Mi je pa moj skotraj 5-letnik že parkrat rekel, da sem grda, in čakal, kaj bo. Pa sem se že pripravila in mu rekla, v redu, ti si pa meni najlepši fantek na svetu, pa še moj najljubši sinček si.  Pa je e-jal.
Me pa bolj 'zaboli', ko mi da zvečer ljubčka, pa reče: Mami, daj mi še onega, debelega lička! (ker kao imam en liček bolj debel..) Se je za zamislit...user posted image

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ko ti sin reče....
20.4.2011 13:38:40   
ronja
Povej mu, da ga imaš ti najraje na svetu in točno takega kot je. Jaz moji vedno povem, da sem si želela točno takšno punčko kot je ona (in to je res) in je na to full ponosna.

To pa tudi jaz svojima rečem in je seveda tudi res - čeprav sta čisto različniuser posted image .

Sicer pri nas to zaenkrat še ni tako pogosto - se zadnje čase včasih zgodi pri taveliki v malo milejši obliki "Ne maram te" in ji povem, da mam pa jaz njo vseeno rada in da se to ne bo nikoli spremenilo, če je kaka konkretna stvar vmes, jo vprašam, če hoče, da se to zmeniva in navadno se hoče in je vse ok. Če ni pa nič, pa itak takoj pozabi, jaz pa tudi. Mi ne gre tako do živega, ker vem, da ni res.

Tamala je pa včeraj lubiju rekla "Pejt nazaj v službico!" in jokala in ga podila stran - ker je, "baraba", prišel prepozno domovuser posted image . Mu je bilo prav hudo, čeprav ni mel izbire (kar se tiče službe oz. tega, kdaj je prišel domov - no, nazaj bi seveda lahko šel, samo tega pa ni hoteluser posted image ). Tamala je bila prav jezna nanj. POtem pa čez 10 min. vsa srečna, da je tu, ko da se ni nič zgodilo in ga cel večer ni spustilauser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ko ti sin reče....
20.4.2011 14:35:11   
Sa.Ka
Postopam na način, da ji samo povem, da jo jaz imam pa rada. Nima več besed. Se stisne k meni.. Tudi drugim ko to govori, ji povem enako, da oni njo pa imajo radi. Itak pa je v večini vse povedano v smehu, hinavski nasmešek.user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...





sindarin

Od koga prejme otrok največ igrač?

od matere (26%)

od očeta (2%)

od obeh staršev skupaj (41%)

dedka ali babice (16%)

znancev ali prijateljev (10%)

drugo (5%)


Število vseh glasov: 299

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!