|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čakalne dobe v RA- kje najhitreje
5.4.2011 23:34:00   
Blicka
Pozdravljeni,

dobila sem napotnico za RA, pa me zanima, kje bi lahko kar najhitreje prišla na vrsto s svojim sončkom? Sva iz Ljubljane? In je res nujno, da grem v tisto RA, ki je v našem ZD ali lahko izbiram?

Pri dr. Zavrl, Moste-Polje morava čakati do srede maja, kar se mi zdi precej pozno. Hvala lepa.

In še, ali ti zdravnik v razvojni takoj da izvid oziroma kdaj ga dobiš (koliko časa traja, ga dobiš na dom ali kako)? Zanima me namreč za podaljšanje porodniške ... Hvala!

B
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čakalne dobe v RA- kje najhitreje
6.4.2011 7:50:07   
Kiya
Jaz našo vozim k dr. Zavrl in ponavadi izvidi pridejo po pošti v roku enega tedna pa tja do 10 dni.

Glede čakalnih dob pri drugih RA pa najbolje, da pokličeš in povprašaš.

RA je še v ZD Bežigrad, ZD Center. ZD Vič Rudnik

Se pa pozanimaj, če slučajno dobite fizioterapijo, jo moraš potem pomoje v isti ZD voziti.

(odgovor članu Blicka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čakalne dobe v RA- kje najhitreje
6.4.2011 8:09:44   
Anonimen
Mi smo v RA v Šiški. Tja hodimo tudi na FT. Nam je avtomatično odnesla delovni nalog k terapevtki, čeprav bi sama najraje odšla na FT na Vič, ker VEM, da je FT tam izjemno odbra in te ornk nauči, kako delat z otrokom. Tule pa imamo bolj sprotna navodila, nič 'hands-on' učenja. Tako, da domov odnesem bolj malo. user posted image  Pa me ne narobe razumet, z malim dela ful dobro, samo, dokler tud sama ne čutim pod rokami kaj delat, ne morem ponavljat za njo istih prijemov in postopkov.

(odgovor članu Kiya)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čakalne dobe v RA- kje najhitreje
6.4.2011 9:21:33   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: Blicka

čakati do srede maja, kar se mi zdi precej pozno.

Do konca aprila sta le še 2 delovna tedna tako da dvomim, da boš kje dobila prej kot sredi maja.
Mi smo bili v Bežigrajskem ZD - mi je tudi pediatrinja naročila kam moramo. Greš pa lahko tudi drugam, glede na izkušnje drugih staršev.

Še tole - starši, katerih otročki imajo RESNE težave prav izberejo dr. Zavrl (prijateljev sin je imel ob rojstvu možgansko krvavitev in so se orenk pozanimali kam naj ga peljejo). Je "strupena", ampak kar se tiče strokovnosti pa baje odlična. Tako da - če imate kaj resnega, bi jaz že zaradi tega počakala.


< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 6.4.2011 9:24:22 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Blicka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Sindrom karpalnega kanala
Sadrika

Vprašanje za tiste, ki ste imele v nosečnosti SKK(sindrom karpalnega kanala) zaradi otekanja. Težave so izginile:

takoj po porodu (33%)

1 teden po porodu (9%)

1 mesec po porodu (26%)

z operacijo (19%)

s pomočjo B-kompeksa (5%)

drugo -prosim za komentar (9%)


Število vseh glasov: 58

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!