|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plača na roko
1.4.2011 8:14:46   
Nenya
poznavalke zakonodaje ali je možno v normalni službi, ne s.p., (zdravstvo, na pošti, v knjžnici, v šoli) dobiti denar (mesečno plačo) na roke namesto preko TR pri eni od bank?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plača na roko
1.4.2011 8:23:33   
ajataja
Mislim da ne.

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
1.4.2011 8:30:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ajataja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plača na roko
1.4.2011 8:52:13   
sončnica24
Jaz sem imela prakso pri enem delodajalcu privatniku, enih 5 let nazaj in je vedno dajal delavcem plačo na roko, nisem pa ziher ampak se mi zdi da je en znanec delal pri njemu kake 3 leta nazaj in je še vedno dobival plačo na roko, kako pa je dans tam s tem pa ne vem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plača na roko
1.4.2011 9:39:16   
KIKI****
Vem da je možno na zavodu za zaposlovanje dobivati sredstva preko poštne nakaznice ali direktno v računovodstvu (če ima kdo blokiran račun), za javne zavode pa ne vem, mogoče se da v računovodstvu zmenit, sej bo vse legalno, tud prispevki plačani in vse, le "nekdo" bo dobil denar na roko, no če se da. Preveri, 

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
1.4.2011 9:52:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu KIKI****)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: plača na roko
1.4.2011 9:53:20   
TomTaylor
v javnem zavodu in nasploh v službah javnega prava izplačilo na roko ne bo šlo v nobenem primeru.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: plača na roko
1.4.2011 9:58:53   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Nenya

poznavalke zakonodaje ali je možno v normalni službi, ne s.p., (zdravstvo, na pošti, v knjžnici, v šoli) dobiti denar (mesečno plačo) na roke namesto preko TR pri eni od bank?


Ne.

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: plača na roko
1.4.2011 10:03:40   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Nenya

na roke namesto preko TR pri eni od bank?


a imaš blokiran račun ane.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: plača na roko
1.4.2011 12:07:42   
Nenya
TT user posted image HB ne, user posted image
samo razmišljam da ni fer, da če hodiš v službo, da moraš avtomatično met TR pri eni od bank, jim plačevati za 'vodenje računa' in podobno sranje.
Ne oporekam temu, da plačuješ odbitke od plače samo kar dobiš ven 'čistega' ne vem zakaj ne bi mogel dobiti v računovodstvu v gotovini - brez posrednikov.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: plača na roko
1.4.2011 12:18:06   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: Nenya

TT user posted image HB ne, user posted image
samo razmišljam da ni fer, da če hodiš v službo, da moraš avtomatično met TR pri eni od bank, jim plačevati za 'vodenje računa' in podobno sranje.
Ne oporekam temu, da plačuješ odbitke od plače samo kar dobiš ven 'čistega' ne vem zakaj ne bi mogel dobiti v računovodstvu v gotovini - brez posrednikov.


Ker bi se zarad takih 'škrtih' marikaj sesulo, bankirji bi bili brez dela... Denar mora krožit, in če si zaposlena, hočeš nočeš sodelujše v tem čarobnem krogu. Ampak moj foter vem da je vztrajal, pa pokojnino dobi na roko, od poštarja, pa tudi pride od države, tako da po mojem prepovedano prav niuser posted image
(PS tudi meni se fržmaga, koliko ti banke zaračunajo, ampak zamižim, kaj pa čem, požrem....)

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
1.4.2011 12:46:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nenya)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: plača na roko
1.4.2011 12:46:46   
liliana
Pa kako zanimivo bi tudi bilo, ko bi vsi hodili ročno plačevat račune na elektro, na mobitel, v vrtec, šolo, na telekom.....bi šli kupit avto ali stanovanje in bi v kufru nesli denar, ki smo ga v štunfu šparali (no večina ga ne bi mogla kupit, ker kreditov ne bi bilo, pa pustimo take malenkosti.....)

Saj, sanje so dovoljene.......

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: plača na roko
1.4.2011 18:06:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nenya

Ne oporekam temu, da plačuješ odbitke od plače samo kar dobiš ven 'čistega' ne vem zakaj ne bi mogel dobiti v računovodstvu v gotovini - brez posrednikov.


Zato, ker je gotovina najdražja oblika transakcije z denarjem, letno prinese več kot pol odstotka inflacije, samo zaradi fizičnih transakcij z gotovino.

Naredi "poskus" - nakaži 10.000€ z enega računa na drugega, ali dvigni fizično 10.000€ s svojega računa in ga položi fizično na drugega. Provizije v prvem primeru nekaj bo, v drugem je precej višja. Neto (če odšteješ stroške vodenja računa), si s TR na boljšem.

(odgovor članu Nenya)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: plača na roko
1.4.2011 18:18:47   
misa4
Jaz sem jo dobivala na roke 3 leta nazaj in zaposlena za nedoločen čas, samo plačilne liste nisem dobivalauser posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: plača na roko
1.4.2011 18:52:56   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: misa4

Jaz sem jo dobivala na roke 3 leta nazaj in zaposlena za nedoločen čas, samo plačilne liste nisem dobivalauser posted image


si preverila, da maš plačane prispevke za čas te zaposlitve? jest na tvojem mestu bi ti naredila.

Sicer je pa tole z nakazili tudi zaradi sledljivosti... šef ti plača (ali pa ne?), ti rečeš da ti ni, in potem je tvoja beseda proti njegovi. potem pa...?


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
1.4.2011 20:35:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: plača na roko
1.4.2011 20:37:18   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: misa4

Jaz sem jo dobivala na roke 3 leta nazaj in zaposlena za nedoločen čas, samo plačilne liste nisem dobivalauser posted image


ja, pa v javnem sektorju ziher ne.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: plača na roko
1.4.2011 20:41:17   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

Sicer je pa tole z nakazili tudi zaradi sledljivosti... šef ti plača (ali pa ne?), ti rečeš da ti ni, in potem je tvoja beseda proti njegovi. potem pa...?



ja, pa če proti nekomu teče izvršilni postopek oz. ima rubež na plačo, nosi delodajalec poleg delavca kazensko odgovorenost, če delavcu plača na roke.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




prvič rezane - pa drugič??
smeja2

A ste bile drugič tudi rezane, če ste bile prvič??

Bila sem rezana (41%)

Nisem bila rezana (59%)


Število vseh glasov: 233

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!