|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pica
23.2.2011 17:47:55   
katicka
upam da katera ne bo jezna ker sem sem dala temo amoak tukaj nas je največ.ker v soboto praznujemo rojstni dan mojega moža bom spekla mini pice.zdaj pa mi zmankuje idej kaj gor dat ker nebi rada dala samo piza šunke pa sira gor.zato vas naprošam za preiskušene kombinacije,ki so res dobre. jaz še premišljujem o tunini pa me zanima kaj date vse gor zraven tune. in še ena mi hodi po glavi iz piščančjih prs,pa vem da je smetana zraven samo ne vem katera....prosim za malo pomoči.....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pica
23.2.2011 18:00:13   
hmm...
Mleto meso, več vrst salame in sirov, kisla smetana, jajca, slanina, zelenjava.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu katicka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pica
23.2.2011 18:10:39   
naja17
Jest naredim tud iz doručka, drgač pa iz vseh ostankov, ki jih imam v hladilniku user posted image

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pica
23.2.2011 18:13:18   
Freya88
Zraven tune pasejo olive

Lahko naredis krasko razlicico s prsutom, kislo smetano... samo iz sira (ali razlicnih sirov)...
U bistvu lahko naredis vsako pizzo, ki jo najdes v pizzeriji... torej... nakupi vec razlicnih vrst mesa (prsut, slanina, mleto meso, suha salama...), razlicne vrste sirov, kislice (kumarice, sampinjoni), koruzo, sparglje, itd itd To je neverending story...:) Kombiniraj, preiskusaj... druga ti ne preostane;)

Pa veselo praznovanje:)

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pica
23.2.2011 18:35:22   
Anonimen
Poglej jedilnike picerij, kjer najdeš pice z vsemi sestavinami:

Številka 1: http://www.picerijanapoli.com/index.php?option=com_content&view=article&id=47
Številka 2: http://www.pizzeria-oliva.com/ponudba/pizze-klasicne/
Številka 3: http://www.pizza-novak.com/

Povsod so sestavine že kombinirane, tako da samo izbereš, kaj bi želela peči.

(odgovor članu katicka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pica
23.2.2011 22:53:13   
ronja
Vsekakor NE pica šunke, ker je zanič! Kupi navadno prešano šunko, 100x boljša! Pa namesto že naribanega sira kupi rajši kako gaudo ali jošta in sama naribaj - je ceneje in boljše.
Sicer pa je precej idej v knjižici Pice (A5, prevedena iz It., ena od serije).

Nama je všeč z rukolo in rakci, pa stromboli (samo tam je tudi testo drugačno), pa z inčuni in sardelami, pa zelenjavna, pa mehiška s korzuo in fižolom, kitajska s kalčki in sojino omako in na kocke narezanimi sestavinami (lahko tudi meso),... Ne marava jajca gor, ampak mogoče bo vam všeč. Veliko lahko eksperimentiraš z raznimi siri: feta, fitaki, mocarela je itak klasika, pa kak brie ali camamber, gorgonzola... bojo dali čisto drug okus. Zelenjavo lahko daš katerokoli, super je paprika. Lahko narediš pice - obrazke, to majo otroci (vseh velikosti;) ful radi... Za oči se fajn obnese trdo kuhano jajce in grah za zenico, usta iz paprike (rdeče) ali paradižnika, korenčkov nos,...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu katicka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pica
24.2.2011 8:55:38   
Jessy
Tunina pica je čudovita, če tuni odliješ olje in fajn otisneš, nato jo z vilicami premečkaš v skleci, dodaš strt česen ali dva, malo popra, malo soli (čeprav je že slana), premešaš in potreseš po pici. Po vrhu dodaš sir ter ne pozabi naribati tudi malo parmezana! Dolgo nisem vedela, da je v parmezanu vsa finta dobre tunine pice.
Včasih tudi dodam na res zeloooo tanke kolobarčke narezano čebulo.

Vsekakor je dobra tudi zelenjavna (malo narezane paprike, po možnosti vse 3 barve), kakšen kolobarček posoljene bučke, kakšen košček artičoke, sem pa tja košček gorgonzole. Lahko dodaš še kapre, olive...

Nekateri imajo radi le margerito, zato je tudi ta dobrodošla.

Različic je ogromno. Malce sprobaj, pa bo. Če boš delala s pršutom, ga položi na pico šele, ko jo vzameš iz pečice.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pica
24.2.2011 8:57:22   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: Jessy
Če boš delala s pršutom, ga položi na pico šele, ko jo vzameš iz pečice.


Stvar okusa... js mam rada malce zapecenga... in ga dam na pizzo par minut pred koncem;)

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?