|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje kupiti čeveljčke,teniske za otročka?
5.2.2011 23:10:29   
branka81
Dej mi prosim povejte,kje imajo kakšne kvalitetne in lepe teniske in copatke za našo 11-mesečno punčko?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje kupiti čeveljčke,teniske za otročka?
5.2.2011 23:12:48   
zmajaz
TULE recimo sem jaz kupila našima dvema malčkoma user posted image

KLIK

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 5.2.2011 23:13:55 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu branka81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje kupiti čeveljčke,teniske za otročka?
5.2.2011 23:15:01   
Zamima
Ciciban? Nike?

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje kupiti čeveljčke,teniske za otročka?
6.2.2011 0:04:10   
Anonimen
Deichman ima kjut najkice in stanejo tam okol 20€ ponavadi. Drugace se pa splaca it v Sport2000 zdej ko so znizanja. Sem tamali kupla zlo kjut adidaske za 15€.

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje kupiti čeveljčke,teniske za otročka?
6.2.2011 0:04:43   
kajalin*
superge.si

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje kupiti čeveljčke,teniske za otročka?
6.2.2011 10:41:27   
Najaa
Če so ti všeč geox, imajo v outeletu (vsaj v LJ) ful znižanje in veliko izbiro.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje kupiti čeveljčke,teniske za otročka?
6.2.2011 21:21:49   
Tincy90
Ciciban.user posted image

_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje kupiti čeveljčke,teniske za otročka?
6.2.2011 21:38:03   
zmajaz
Ciciban so pa zadnji čevlji, ki bi jih kupila - samo 1x sem jih, pa še tiste potem odnesla nazaj, ker je mali v njih stal kot kip in se ni hotel nikamor z mesta premakniti, čeprav so bili čevlji kao iz ta mehke softy linije. Ciciban so pred davnimi leti veljali za ta boljše čevlje, dandanes so pa ostali zadaj v razvoju.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje kupiti čeveljčke,teniske za otročka?
6.2.2011 21:46:57   
Binny

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Če so ti všeč geox, imajo v outeletu (vsaj v LJ) ful znižanje in veliko izbiro.

a na rudniku ali v btc?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje kupiti čeveljčke,teniske za otročka?
6.2.2011 21:51:21   
Tincy90
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Ciciban so pa zadnji čevlji, ki bi jih kupila - samo 1x sem jih, pa še tiste potem odnesla nazaj, ker je mali v njih stal kot kip in se ni hotel nikamor z mesta premakniti, čeprav so bili čevlji kao iz ta mehke softy linije. Ciciban so pred davnimi leti veljali za ta boljše čevlje, dandanes so pa ostali zadaj v razvoju.


Mi nimamo takih problemov, tamala pri 13 mescih lepo hod v Cicibanovih čevljih.


_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje kupiti čeveljčke,teniske za otročka?
7.2.2011 7:16:47   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Tincy90

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Ciciban so pa zadnji čevlji, ki bi jih kupila - samo 1x sem jih, pa še tiste potem odnesla nazaj, ker je mali v njih stal kot kip in se ni hotel nikamor z mesta premakniti, čeprav so bili čevlji kao iz ta mehke softy linije. Ciciban so pred davnimi leti veljali za ta boljše čevlje, dandanes so pa ostali zadaj v razvoju.


Mi nimamo takih problemov, tamala pri 13 mescih lepo hod v Cicibanovih čevljih.



Imamo čisto enake izkušnje koz zmajaz, s tem da se je še naš drl ko sraka. Še isti dan sva šla v deichmana in kupila elephant čevlje, pa ni bilo nobenga problema. Superge pa sem mu sprva kupovala nike- so ful mehke in med cenejšimi. V sport 2000 dobiš tudi za 12 evrov, medetem ko so v drugih trgovinah isti model po 20 ali 25 evrov. Geox pa nisem kupovala, za tista 2 meseca, ko preraste, preveč denarja. Pa naj so iz outleta, pa 70% off, so še vedno dražji in nič boljši kot kaki drugi.


(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
7.2.2011 8:13:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kje kupiti čeveljčke,teniske za otročka?
7.2.2011 8:36:51   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
Imamo čisto enake izkušnje koz zmajaz, s tem da se je še naš drl ko sraka.

Ja - saj naš je tudi tulil. user posted image
Mi isto največ kupujemo v Deichmanu - s tem da Elefanten ima mehke in trde modele - pač vzamemo mehke. Pa BärenSchuche so tudi super mehki večinoma, ostale otroške znamke (razne kakih športnih Nike, Adidas itd.) so pa bolj kot ne klump.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kje kupiti čeveljčke,teniske za otročka?
7.2.2011 8:39:01   
miapia
Hčera je shodila v cicibankah, hodi v cicibankah, vmes je imela tudi kako drugo znamko, supergice sem ji kupila v Tomas sportu (Adidaske). Vsi čeveljci niso prav nič shojeni, da ne bo pomote, otrok ni nikoli na miru, zunaj pa vedno ne hodi, ampak teče. In to odkar je shodila. Stara pa je dve leti. V bistvu so vse ostale znamke čevljev bolj zgonene kot cicibanke. Deichamana pa nikoli nisem marala, ker so mi trdi čevlji. Pa še, Ciciban ima zelo lepe čevljce in prav vsako sezono. Edino še Geox-ke kupim, ostalih znamk pa sploh ne gledam. Nisem ravno prisatš, da mora biti čevelj kot copat, ker mora imeti za dolgo hojo, tek in za trdo podlago noga le neko oporo. Zato tudi ne razumem, kako lahko ženske nosijo Uggice. Meni je to katastrofa od škornja. Imela bi jih edino za copate. Aja. hčera nima nobenega platfusa, deformirane nogice, pravzaprav ima zelo lepo oblikovan podplat. Poleti pa je v stanovanju itak bosa oz. brez copat, poleti bo pa tudi zunaj. Lansko leto je še nisem upala sezuti, ker imamo tlakovce in je bila še bolj telečja, da si ne bi podrgnila vseh prstkov.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kje kupiti čeveljčke,teniske za otročka?
7.2.2011 9:06:59   
zmajaz
Nobeni Cicibanovi niso tako mehki kot ta mehki modeli Elefanten (ker Elefanten je ala nemški Ciciban in ima tudi nekaj modelov še po "ta stari modi" - torej trde, s poudarjenim stopalnim lokom ...) in BarënSchuhe - vsaj jaz jih še nisem videla. Pa Pediped so vsekakor super - našemu sem kupila te, potem ko ni hotel cicibanovih, Pediped si mu pa bili takoj všeč - prav ponosno je hodil v njih in se afnal. user posted image  

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 7.2.2011 9:10:29 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kje kupiti čeveljčke,teniske za otročka?
7.2.2011 10:23:37   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Nobeni Cicibanovi niso tako mehki kot ta mehki modeli Elefanten (ker Elefanten je ala nemški Ciciban in ima tudi nekaj modelov še po "ta stari modi" - torej trde, s poudarjenim stopalnim lokom ...) in BarënSchuhe - vsaj jaz jih še nisem videla. Pa Pediped so vsekakor super - našemu sem kupila te, potem ko ni hotel cicibanovih, Pediped si mu pa bili takoj všeč - prav ponosno je hodil v njih in se afnal. user posted image  


podpis

naš je imel lani poleti tudi ene Nike, vendar so imele tak 'mehek' podplat, da sem jih zvila samo z dvema prstoma, imajo pa mogoče ene 2, 3 modele take, vsi ostali so zanj bili totalno pretrdi

Hoferjeve je imel pa letos zimske škorenjce, tex varianta in je tako tekal v njih, da nisem mogla verjet... so tanovi Superfit veliko bolj robustni user posted image (tiste je prerasel ravno sredi sezone user posted image )

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?