|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A se kakanje zmanšuje?
7.8.2005 22:27:38   
m_m
Pa ne po porcijah ampak po pogostosti :zmeden2:

Naša je kakala:
v začetku skor v vsako pleničko,
pri enmu mesecu dvakrat na dan,
pri dveh enkrat,
pri treh mesecih vsaki drugi dan
in sedaj že na tri dni
(oz. že tri dni ni, pa me skrbi).

Slišala sem že, da je pri dojenih otrocih normalno če po cel teden ne kakajo; sam kar tak naenkrat se mi tut ne zdi normalno. jedla nisem nič kaj novega, tak da od moje hrane ni, ker jaz nimam problemov z zaprtjem.

Možno se mi zdi, da mogoče malo premalo poje :zmeden: je samo dojena, normalno živahna. Sem pa opazla, da mam mal bolj prazen modrc kot ponavadi. Kdaj se začne ona kriza z mlekom, ki traja okol enga tedna?

Pijem bebi čaj in hipp-ov za doječe matere
pa sladkane kamilice in fige za hitrejšo prebavo.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   A se kakanje zmanšuje?
7.8.2005 22:31:41   
Marogica
Pri nas je bilo enako kot pri tebi. Tudi tvoje ugotovitve so ok. Torej ne skrbi, le tako dalje.
Kriza z mlekom????

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   A se kakanje zmanšuje?
7.8.2005 22:35:26   
m_m
Patronažna je rekla, da pri nevem kolikih mesecih za kakšen teden zmanka mleka oz. ga je ful mal pa da moram pit čaj za dojenje, da ga ne bi slučajn zmankal al pa da bi prenehala z dojenjem, ker bi pač mislila, da ga nimam več. Neki takega.

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   A se kakanje zmanšuje?
7.8.2005 23:02:46   
Magi*
uf te patronažne:grrr:

normalno je, da se tam okoli 2. do 3. mesecev ustali ponudba in povpraševanje (zaradi tega najbrž bolj prazen modrc), potem so pa tu še kaki "poskoki v rasti", ko otroček rabi več in traja nekaj dni, da se ponudba zopet izenači s povpraševanjem.

moja je tudi kakala tako kot ti opisuješ (prvi mesec zelo pogosto, potem se je začelo zmanjševati in smo prišli na kakanje na 10 in celo na 14 dni - vendar vedno brez mučenja in normalno ne-trdo blato). zdaj, ko (še vedno) uvajamo gosto hrano, pa kaka skoraj vsak dan. pri tem pazim, da ji dajem za jesti stvari, ki ne zapirajo.

brez skrbi, glej da bodo pleničke polulane, tamala živahna in zadovoljna, dobro jej ter veliko pij in počivaj kolikor se le da.

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   A se kakanje zmanšuje?
7.8.2005 23:27:09   
m_m
Sej je patronažna prijazna in sem vzela to kot dobronamerni nasvet.

A pol se zmanjšuje... ja hvala vama.

Počivam pa kuker se pač da brez :love: No sej za vikende kej nardi.

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   A se kakanje zmanšuje?
8.8.2005 6:50:52   
Lunca1
Pri nas se je po uvajanju goste hrane začelo spet po večkrat na dan.:)

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   A se kakanje zmanšuje?
8.8.2005 6:57:19   
Marogica
Lunca1, imaš prav. Odvisno kaj jemo-od 0 pa tudi do 3x na dan.

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   A se kakanje zmanšuje?
8.8.2005 9:04:04   
SaaS
Meni je mleka začelo primanjkovat nekje 5-6 teden. Takrat so mi razložili, da je to dokaj normalno. Ko začneš spet biti bolj aktivna, migat, laufat gor pa dol, skoz na nogah.. Takrat rabi telo, da se spet navadi na nov ritem, Potem pa se spet vse vskladi. Čez kakšne dva tedna, sem imela spet dovolj mleka. Ni pa verjetno to pri vseh ženskah, samo nekaterih. Tako, da če ti ne primankuje mleka, se ne spraševat kako to, ampak bodi vesela, da nimaš problemov..
Kar se pa kakanja tiče. Moj je redno kakal 3-4x na dan. 5.mesec pa kar na enkrat zmanjšal. Ene dva dni samo enktrat na dan potem pa cel teden nič. Me je že skrbelo. Pediatrinja razložila, da je pri dojenih otrocih vse normalno, če kaka 5x na dan ali enkrat na teden. Štirikrat se je zgodilo, da cel teden ni kakal. Dvakrat sem mu po enem tednu celo pomagala s tem, da sem mu termometer pomočen v kremico porinla v ritko. Ampak to šele, ko po enem tednu ni kazalo, da kaj bo. Ko pa sva začela z gosto hrano, se je spet uredilo in kaka približno dvakrat (včasih3x) na dan.

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   A se kakanje zmanšuje?
8.8.2005 10:09:20   
rainbow
jaz tudi to pri moji opažam, do pred kratkim je ful kakala, zdaj pa manj. fajn, da slišim, da je to ok.

mleka sigurno ne zmanjka, gre bolj za poskoke v rasti, midve ga imava zdaj menda, al pa je vreme krivo, al pa zobki?? kdo bi vedel:zmeden2:

:rozica:

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Angelska imena za deklice in dečke
Preverite seznam prelepih in zelo posebnih imen za dečke in deklice, ki nosijo angelski pomen.
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?