|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Atopijski dermatitis, melem in Beograd
21.12.2010 21:40:29   
Sempervivum
Za prijateljico sem presurfala že cel internet user posted image  Zdaj pa sem še bolj zmedena user posted image  in upam, da mi boste znale svetovati, pomagati user posted image
Mali ima AD, pa ne bi rada uporabila kreme z kortikosteroidi. Ali poznate tale melem, ki naj bi ga izdeloval en gospod v Beogradu, morda kakšen koktakt, naslov? Kaj pa ste ve uporabljale pri tej težavi? Svetujete kakšno drugo kremico????

HVALA!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Atopijski dermatitis, melem in Beograd
21.12.2010 22:06:22   
Petraa
Tu je krema  ,ni pa melem http://www.atopiclair.si/?gclid=CMHNrOWf_qUCFdGVzAodsGBFmw

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Atopijski dermatitis, melem in Beograd
21.12.2010 23:43:49   
Sempervivum
Hvala, Petraa. Imaš mogoče kakšne izkušnje s to kremo?

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Atopijski dermatitis, melem in Beograd
22.12.2010 11:34:09   
janapan
naša mala ima tudi AD. Imam tudi jaz to kremo atopiclare je ok ampak mala se ni pustila mazat z njo češ, da jo peče....mogoče si je tud mal zmišljevala glede na to, da se na splošno ne pusti mazat....no kakorkoli meni so na koncu zmešali v lekarni elocom z belobazo....torej sem ji na fleke mazala razredčen elocom in je hitro minilo... pri 3,5 letih se AD ne pojavlja več....smo bli pa na alergotestih, ugotovili alergijo na lešnik....ko smo ga dali ven iz prehrane je blo res zelo zelo boljše

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Atopijski dermatitis, melem in Beograd
2.1.2011 10:13:35   
rogljicek
Jaz mislim, da so teli dermatitisi itak samo reakcija na določeno hrano, se pravi alergija. Zdravniki imajo to samo za izgovor, ker nič ne ugotovijo. Naša dojenčica ima tudi dermatitis in zdravniki ne naredijo NIČ. Pravi, da je treba najt pravo kremo. Sprobali smo jih že malo morje in nobena ne pomaga. Mala ne spi, ves čas se praska, pogosto do krvi.

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Atopijski dermatitis, melem in Beograd
4.8.2011 13:43:19   
mojkris
Pozdravljena Sempervivum!
Če še nisi zvedela za kremo iz Beograda se imenuje "melem za kožne bolesti" od dr. Vasića. Je zelo dobra krema, takoj pomaga. Mojemu sinčku je bilo boljše že po 2 dneh. Kaj pa je noter pa žal ne vem, naj bi bila naravna. Če bi jo rada naročila se naroča preko neke Sanele, drgač pa če koga poznaš v Beogradu, da ti jo prinese. Vem, da sem pozno odgovorila na tvoje vprašanje, ampak ga prej nisem zasledila. Če ste se pa že pozdravili pa še toliko boljše!!!!

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Atopijski dermatitis, melem in Beograd
10.8.2011 14:28:55   
Leela
atopiclare je podobna krema kot elidel. In če je koža že poškodovana res peče.

(odgovor članu mojkris)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Atopijski dermatitis, melem in Beograd
10.8.2011 15:08:51   
ZARA
http://www.ringaraja.net/forum/krema_-_%22melem%22/m_5643421/tm.htm

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Atopijski dermatitis, melem in Beograd
13.8.2011 23:23:56   
nananaja
IZVIRNO SPOROČILO: rogljicek

Jaz mislim, da so teli dermatitisi itak samo reakcija na določeno hrano, se pravi alergija. Zdravniki imajo to samo za izgovor, ker nič ne ugotovijo. Naša dojenčica ima tudi dermatitis in zdravniki ne naredijo NIČ. Pravi, da je treba najt pravo kremo. Sprobali smo jih že malo morje in nobena ne pomaga. Mala ne spi, ves čas se praska, pogosto do krvi.

Joj, to je pa tako težko reči... moja mlajša ima blagi atopični dermatitis, pa ji je pri dveh in pol letih takoj pokazalo, da je alergična na pršico, medtem ko je moj mali nečak od rojstva ves v izpuščajih, se praska, sploh kot dojenček se je do krvi, a do sedaj so bili vsi alergijski testi negativni, bil je še pri dermatologu in nevem kje še. Pač ostane jim samo mazanje, kolikor pomaga.

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Atopijski dermatitis, melem in Beograd
11.9.2011 21:38:47   
Janjap
Pozdravljene,

Nujno bi rada prisla do te kremice se ta teden, ker sem na obisku pri starsih v Sloveniji in se naslednji vikend vracam v Francijo (ravnokar sem izvedela za obstoj te kremice). Moj sin ima ze 1 leto probleme z AD in poizkusili smo ze mnozico krem in brez pravega ucinka. Vsako noc se zbuja in praska do krvi.  A ima katera od vas viška kaj kreme da jo cimprej poskusimo in preverimo ce bi delovala za nas?
Vnaprej hvala za odgovor.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Atopijski dermatitis, melem in Beograd
13.9.2011 21:51:58   
kralj matjaž
hej,
nam bo kmalu "skopnela", sama sem tudi v fazi naročanja, vendar je imam še toliko, da ti dam vzorec, če je še nisi dobil Sem iz LJ. Javi ok.
Lp

(odgovor članu Janjap)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Atopijski dermatitis, melem in Beograd
15.9.2011 18:30:04   
pika999
pozdravljeni

zelo rada bi prišla do te kreme pa nikakor ne morem.znanec je bil v Beogradu
pa je ni našel-baje ne obstaja, na telefon pa se nam nihče ne javi.
Lahko kdo pomaga


Hvala

(odgovor članu kralj matjaž)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   atopijski dermatitis in alergije
29.10.2011 19:35:05   
dosi
A ima kdo izkušnje s kremo in alergijami na pršico in vse kar cvete?

(odgovor članu pika999)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: atopijski dermatitis in alergije
22.2.2012 22:50:54   
imee
Pozdravljeni,

tudi mi bi nabavili ta Melem in me zanima ali lahko katera napiše popolno ime te kremice, ker kolikor smo gledali na netu je raznih "melem" kremic tudi v Srbiji mogoče kupiti več.  

Hvala

(odgovor članu dosi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: atopijski dermatitis in alergije
7.4.2012 15:55:02   
Gregor_
Če kdo potrebuje kremo Melem od Vasića iz Beograda, jih bo ponovno možno dobiti čez cca 14  dni.
Cena kreme je 30€.
Za vse info me prosim kontaktirajte na:
gregor.erman@gmail.com
031 370 446

Lep pozdrav,

Grega

(odgovor članu imee)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Katero ime izbrati?
kimica86

Ne moremo se odločiti.. Pomoč bi prav prišla..

Alina (63%)

Luna (19%)

Aria (18%)


Število vseh glasov: 210

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!