Atopijski dermatitis, melem in Beograd (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Sempervivum -> Atopijski dermatitis, melem in Beograd (21.12.2010 21:40:29)

Za prijateljico sem presurfala že cel internet [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Zdaj pa sem še bolj zmedena [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] in upam, da mi boste znale svetovati, pomagati [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley20.gif[/image]
Mali ima AD, pa ne bi rada uporabila kreme z kortikosteroidi. Ali poznate tale melem, ki naj bi ga izdeloval en gospod v Beogradu, morda kakšen koktakt, naslov? Kaj pa ste ve uporabljale pri tej težavi? Svetujete kakšno drugo kremico????

HVALA!




Petraa -> RE: Atopijski dermatitis, melem in Beograd (21.12.2010 22:06:22)

Tu je krema  ,ni pa melem http://www.atopiclair.si/?gclid=CMHNrOWf_qUCFdGVzAodsGBFmw




Sempervivum -> RE: Atopijski dermatitis, melem in Beograd (21.12.2010 23:43:49)

Hvala, Petraa. Imaš mogoče kakšne izkušnje s to kremo?




janapan -> RE: Atopijski dermatitis, melem in Beograd (22.12.2010 11:34:09)

naša mala ima tudi AD. Imam tudi jaz to kremo atopiclare je ok ampak mala se ni pustila mazat z njo češ, da jo peče....mogoče si je tud mal zmišljevala glede na to, da se na splošno ne pusti mazat....no kakorkoli meni so na koncu zmešali v lekarni elocom z belobazo....torej sem ji na fleke mazala razredčen elocom in je hitro minilo... pri 3,5 letih se AD ne pojavlja več....smo bli pa na alergotestih, ugotovili alergijo na lešnik....ko smo ga dali ven iz prehrane je blo res zelo zelo boljše




rogljicek -> RE: Atopijski dermatitis, melem in Beograd (2.1.2011 10:13:35)

Jaz mislim, da so teli dermatitisi itak samo reakcija na določeno hrano, se pravi alergija. Zdravniki imajo to samo za izgovor, ker nič ne ugotovijo. Naša dojenčica ima tudi dermatitis in zdravniki ne naredijo NIČ. Pravi, da je treba najt pravo kremo. Sprobali smo jih že malo morje in nobena ne pomaga. Mala ne spi, ves čas se praska, pogosto do krvi.




mojkris -> RE: Atopijski dermatitis, melem in Beograd (4.8.2011 13:43:19)

Pozdravljena Sempervivum!
Če še nisi zvedela za kremo iz Beograda se imenuje "melem za kožne bolesti" od dr. Vasića. Je zelo dobra krema, takoj pomaga. Mojemu sinčku je bilo boljše že po 2 dneh. Kaj pa je noter pa žal ne vem, naj bi bila naravna. Če bi jo rada naročila se naroča preko neke Sanele, drgač pa če koga poznaš v Beogradu, da ti jo prinese. Vem, da sem pozno odgovorila na tvoje vprašanje, ampak ga prej nisem zasledila. Če ste se pa že pozdravili pa še toliko boljše!!!!




Leela -> RE: Atopijski dermatitis, melem in Beograd (10.8.2011 14:28:55)

atopiclare je podobna krema kot elidel. In če je koža že poškodovana res peče.




ZARA -> RE: Atopijski dermatitis, melem in Beograd (10.8.2011 15:08:51)

http://www.ringaraja.net/forum/krema_-_%22melem%22/m_5643421/tm.htm




nananaja -> RE: Atopijski dermatitis, melem in Beograd (13.8.2011 23:23:56)

IZVIRNO SPOROČILO: rogljicek

Jaz mislim, da so teli dermatitisi itak samo reakcija na določeno hrano, se pravi alergija. Zdravniki imajo to samo za izgovor, ker nič ne ugotovijo. Naša dojenčica ima tudi dermatitis in zdravniki ne naredijo NIČ. Pravi, da je treba najt pravo kremo. Sprobali smo jih že malo morje in nobena ne pomaga. Mala ne spi, ves čas se praska, pogosto do krvi.

Joj, to je pa tako težko reči... moja mlajša ima blagi atopični dermatitis, pa ji je pri dveh in pol letih takoj pokazalo, da je alergična na pršico, medtem ko je moj mali nečak od rojstva ves v izpuščajih, se praska, sploh kot dojenček se je do krvi, a do sedaj so bili vsi alergijski testi negativni, bil je še pri dermatologu in nevem kje še. Pač ostane jim samo mazanje, kolikor pomaga.




Janjap -> RE: Atopijski dermatitis, melem in Beograd (11.9.2011 21:38:47)

Pozdravljene,

Nujno bi rada prisla do te kremice se ta teden, ker sem na obisku pri starsih v Sloveniji in se naslednji vikend vracam v Francijo (ravnokar sem izvedela za obstoj te kremice). Moj sin ima ze 1 leto probleme z AD in poizkusili smo ze mnozico krem in brez pravega ucinka. Vsako noc se zbuja in praska do krvi.  A ima katera od vas viška kaj kreme da jo cimprej poskusimo in preverimo ce bi delovala za nas?
Vnaprej hvala za odgovor.




kralj matjaž -> RE: Atopijski dermatitis, melem in Beograd (13.9.2011 21:51:58)

hej,
nam bo kmalu "skopnela", sama sem tudi v fazi naročanja, vendar je imam še toliko, da ti dam vzorec, če je še nisi dobil Sem iz LJ. Javi ok.
Lp




pika999 -> RE: Atopijski dermatitis, melem in Beograd (15.9.2011 18:30:04)

pozdravljeni

zelo rada bi prišla do te kreme pa nikakor ne morem.znanec je bil v Beogradu
pa je ni našel-baje ne obstaja, na telefon pa se nam nihče ne javi.
Lahko kdo pomaga


Hvala




dosi -> atopijski dermatitis in alergije (29.10.2011 19:35:05)

A ima kdo izkušnje s kremo in alergijami na pršico in vse kar cvete?




imee -> RE: atopijski dermatitis in alergije (22.2.2012 22:50:54)

Pozdravljeni,

tudi mi bi nabavili ta Melem in me zanima ali lahko katera napiše popolno ime te kremice, ker kolikor smo gledali na netu je raznih "melem" kremic tudi v Srbiji mogoče kupiti več.  

Hvala




Gregor_ -> RE: atopijski dermatitis in alergije (7.4.2012 15:55:02)

Če kdo potrebuje kremo Melem od Vasića iz Beograda, jih bo ponovno možno dobiti čez cca 14  dni.
Cena kreme je 30€.
Za vse info me prosim kontaktirajte na:
gregor.erman@gmail.com
031 370 446

Lep pozdrav,

Grega




Stran: [1]