|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: V pričakovanju četrtega
17.11.2010 14:17:45   
suzana73
no da se vam še jst pridružim!upam da me vzamete medse,kajti pričakujemo petega otroka!Pričakujemo pa junija!Mi živimo v svoji hiši,sam tud ni tko velika da bi mel vsak svojo sobo-v prihodnosti pa ja-mamo en štuk za zrihtat,sam je financ minister odpovedal.Vse ob svojem času!!!Morm šibat-otroc kličejo k so bolni

čaw


_____________________________

L.P. Suzana

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: V pričakovanju četrtega
3.12.2010 9:00:00   
cori
Tudi mi pričakujemo četrtegauser posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: V pričakovanju četrtega
3.12.2010 9:00:00   
cori
IZVIRNO SPOROČILO: Sandra_26

Mene pa nekaj zanima.Upam da dobim kakšen odgovor. Kako to, da ste se odločile za 4 otroka. V kako velikem stanovanju živite?Ste zaposlene in partnerji tudi?
Radovednost pač, upam da dobim odg.
Hvala


Pri nas je res želja po otrocih, štirih seveda, že dolgo časa. To je to kar si želimo. Imamo svojo hiško, prostora dovolj, da ima vsak otrok svojo sobo, zaposlena pa sva tudi oba za nedoločen čas. Upam, da tako tudi ostane.
Še zdaleč pa zame to niso merila za četrtega otroka, jaz bi ga imela verjetno tudi v drugih pogojih-no če bi bili finančno vsaj za silo sposobni.

(odgovor članu Sandra_26)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Ime za punčko
Brenčačka

Katero ime vam je bolj všeč?

Maja (52%)

Gaja (48%)


Število vseh glasov: 517

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!