|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pralni stroj Beko
1.9.2010 13:35:04   
vaney
Ga ima katera? Ste zadovoljne? Se kaj kvarijo?
Nam je ravno crknil 6 let stra pralni stroj Gorenje, ki se ga ne splača pokvarit. Zdaj pa mož navija za Beko, jaz pa spet za Gorenje...razlika v ceni je okrog 200€ (med modeloma, ki jih midva želiva). 5 let garancije imata oba.


_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pralni stroj Beko
1.9.2010 13:36:38   
zvesta
moja mami ima hladilnik že nekaj let in dela BP


sem pa jaz samo za bosh in nic drugega... gorenje je v pralno sušilni tehniki zelo slab...

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pralni stroj Beko
1.9.2010 14:02:43   
KSIA
mi imamo doma beko aparate v kuhinji že dve leti in vse dela brezhibno, zaenkrat user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pralni stroj Beko
1.9.2010 14:37:30   
darja.mark
jaz mam BEKO pralni stroj ene 2 leti verjetno že malo več. Še vedno dela BP user posted image

_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu KSIA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pralni stroj Beko
1.9.2010 17:57:04   
Najaa
Mi imamo Beko pralni stroj cca 4 leta in dela brezhibno. 

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pralni stroj Beko
1.9.2010 18:12:05   
susica
Tudi jaz imam Beko pralni in sušilni stroj, z obema super zadovoljna, pereta in sušita skoraj vsak dan!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pralni stroj Beko
1.9.2010 19:11:35   
noranate
Zaklela sem se, da bom kupovala samo še najcenejše gosp. aparate, pomembno bo le, da je 5 let garancije. Sem zelo razočarana nad Gorenjem, Boschem. Pri pralnem stroju sem imela serviserja v 5 letih 9 krat, pa je bil eden najdražjih. Ne glej na znamko, sam da je 5 let garancije pa da je čimcenej user posted image .

(odgovor članu susica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pralni stroj Beko
1.9.2010 19:38:55   
vaney
Tako, imamo nov pralni stroj...Beko in že pere prvo rundouser posted image Hvala vsem za mnenjauser posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pralni stroj Beko
1.9.2010 19:41:14   
Udb
BEko je super znamka, pa še dolgo garancijo imajo!

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pralni stroj Beko
1.9.2010 19:49:44   
luka jan
Jaz ga imam že 10 let, pa v tem času ni crknilo nič, razen eno plastiko smo zamenjali, ki sem jo zlomila jaz. Priporočam.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pralni stroj Beko
27.8.2012 0:06:59   
ursYY
Pozdravljeni, odločam se za nakup teh strojev. Ima kdo kakšne izkušnje?

Beko?

http://www.mimovrste.com/artikel/3250006319/pralni-stroj-beko-wmb-61241m#galerija

http://www.mimovrste.com/artikel/3270002923/susilni-stroj-beko-dpu-7360x

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pralni stroj Beko
27.8.2012 6:59:04   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: ursYY

http://www.mimovrste.com/artikel/3250006319/pralni-stroj-beko-wmb-61241m#galerija


jaz imam ta pralni stroj, zdaj bo skoraj dve leti in dela brez problemov, šiba sto na uro - cca. 12 pranj na teden. Prej sem imela od Candya pralno sušilnega, v petih letih trikrat servisiran, ker je potekla garancija bi morali, zaradi okvare kupiti nov programer, pa nam je seviser priporočil raje nakup drugega stroja. Njegovo mnenje, pa ima že cca. 25 let del. izkušenj na tem področju, je bil nakup znamke Beko, glede na sorazmerje cene in kvalitete.

(odgovor članu ursYY)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pralni stroj Beko
27.8.2012 9:06:08   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

moja mami ima hladilnik že nekaj let in dela BP

sem pa jaz samo za bosh in nic drugega... gorenje je v pralno sušilni tehniki zelo slab...


Hladilnik čangšlang bo delal. Kaj pa lahko pri hladilniku crkne? En kompresor nekaj cevi in termostat. To zna vsak narest. Pri pralnem in sušilnem stroju je že mal več robe, programator, pumpe, motor...
Pomivalc je pa še bolj kompleksna stvar. Tko da, če dela Beko hladilnik ni nujno, da bo tud pomivalc.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pralni stroj Beko
27.8.2012 12:50:58   
Gwendolen
Preveri glasnost. Moja mami ima Electroluxa in obupno nabija, ko centrifugira. Enako jih slišim po bloku, pa mi je nekdo rekel, da Gorenje tudi tako glasno tolče. user posted image  Za Beko pa res ne vem. Imamo pa Beko pomivalni stroj (smo najemniki in je to pač notri), pa mi je preglasen. 

Priporočam Boscha z vidika varčnosti, učinkovitosti in pa tišine... user posted image  Moj lahko ponoči centrifugira, pa ga ne slišim (no, slišim, če prav to poslušam, da bi se zbudila pa nikakor, pa se spalnica drži kopalnice).

_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pralni stroj Beko
27.8.2012 20:37:59   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: noranate

Zaklela sem se, da bom kupovala samo še najcenejše gosp. aparate, pomembno bo le, da je 5 let garancije. Sem zelo razočarana nad Gorenjem, Boschem. Pri pralnem stroju sem imela serviserja v 5 letih 9 krat, pa je bil eden najdražjih. Ne glej na znamko, sam da je 5 let garancije pa da je čimcenej user posted image .


Jaz kupim vedno skoraj najcenejši aparat.....s kar najmanj programi.....ker itak potrebujem običajno največ dvauser posted image .....izkušnje so me izučile, da aparati z manj programi dlje držijo.....garancija 5 letna me niti ne zanima, če je dve ali tri leta me ne moti...itak si ne kupujem aparata zato, da bi me zdržal do smrti......in najcenejši stroj, z najmanj programi, pa naj gre za pralni, sušilni stroj, hladilnik....mi zdrži potem nekje 8 ali 10 let, brez kakršnegakoli popravila (pač filtre je tu pa tam treba spucati, pa gumo ob bobnu sčistiti, pa je)......

Nikoli z možem ne delava doktoratov iz znamk....kupiva najcenejše....pa čudežno držijo stvari precej dolgo.....

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pralni stroj Beko
28.8.2012 9:57:50   
ursYY
Meni pa je 2 ali 5 let garacnije kar pomembno. Če se stroj pokvari po 2 letah brez garancije mi ne bo vseeno, če se pokvari po 5 let pretečene garancije mi postane vseeno, če je popravilo predrago, se pač kupi novo...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




ime
symba

katera oblika imena ti je ljubša?

ela (81%)

ella (13%)

elle (6%)


Število vseh glasov: 105

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!