|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hrana
22.7.2005 12:57:22   
tasika12
Pozdravljene,
zanima me če lahko takoj ali nekaj minut po tem ko dam moji dojenčici kašico nato tudi podojim, saj jo le tako najlaže uspavam. Moj dragi me krega ker baje to ni dobro, jaz pa v to nisem prepričana. Kaj pravite ve?

Lep pozdrav
Nsstaša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   hrana
22.7.2005 13:04:01   
Jetka
Živjo,

ko sva začeli z gosto hrano, sem vedno počela tako: najprej kašica, potem pa dojenje. Tako so rekli tudi v posvetovalnici. Meni se ne zdi nič narobe. A narobe zato, ker dete takoj po jedi zaspi al kako?

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   hrana
22.7.2005 13:11:01   
mika
Jaz jo tudi vedno dojim po gostem obroku.

Mam pa že dovolj tega o vsem kar slišim....ja baje to ni dobro...pa vprašam zakaj, pa spet odgovor ...ja pravijo da ni dobro.... ja kdo, kaj, zakaj ???????:hudicek::hudicek::hudicek:pa se slišijo tako pametni ko:hudicek:

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   hrana
22.7.2005 13:14:32   
ronja5
Tasika, mi še zdaj delamo tako, pa je Tian star že dobrih 7 mesecev. Če vidi mamo, pač hoče joško pa konec. Sicer pa če ga čuva kdo drug, zaspi brez težav, namesto joške dobi dudo, pa je!

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   hrana
22.7.2005 14:33:28   
totimato
Koliko sem jaz prebral, je mamino mleko najboljše za otroka kar je možno. Če ti uspe, ga stišči v tamalega/tamalo, kolikor se le da.

Tvoj dragi je samo fauš, ker je izgubil pravico do dostopa (vem, sem v enaki koži)

lp

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   hrana
22.7.2005 15:35:27   
Grascakinja
totimato, ti pa si posrečen, :)-! Več takih na RR!

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   hrana
24.7.2005 20:12:40   
Pikca
To je čisto v redu in prav! Mi pri dobrih 9 mes. še vedno delamo tako.
Lp, Pikca

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?