hrana (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


tasika12 -> hrana (22.7.2005 12:57:22)

Pozdravljene,
zanima me če lahko takoj ali nekaj minut po tem ko dam moji dojenčici kašico nato tudi podojim, saj jo le tako najlaže uspavam. Moj dragi me krega ker baje to ni dobro, jaz pa v to nisem prepričana. Kaj pravite ve?

Lep pozdrav
Nsstaša




Jetka -> hrana (22.7.2005 13:04:01)

Živjo,

ko sva začeli z gosto hrano, sem vedno počela tako: najprej kašica, potem pa dojenje. Tako so rekli tudi v posvetovalnici. Meni se ne zdi nič narobe. A narobe zato, ker dete takoj po jedi zaspi al kako?




mika -> hrana (22.7.2005 13:11:01)

Jaz jo tudi vedno dojim po gostem obroku.

Mam pa že dovolj tega o vsem kar slišim....ja baje to ni dobro...pa vprašam zakaj, pa spet odgovor ...ja pravijo da ni dobro.... ja kdo, kaj, zakaj ???????:hudicek::hudicek::hudicek:pa se slišijo tako pametni ko:hudicek:




ronja5 -> hrana (22.7.2005 13:14:32)

Tasika, mi še zdaj delamo tako, pa je Tian star že dobrih 7 mesecev. Če vidi mamo, pač hoče joško pa konec. Sicer pa če ga čuva kdo drug, zaspi brez težav, namesto joške dobi dudo, pa je!




totimato -> hrana (22.7.2005 14:33:28)

Koliko sem jaz prebral, je mamino mleko najboljše za otroka kar je možno. Če ti uspe, ga stišči v tamalega/tamalo, kolikor se le da.

Tvoj dragi je samo fauš, ker je izgubil pravico do dostopa (vem, sem v enaki koži)

lp




Grascakinja -> hrana (22.7.2005 15:35:27)

totimato, ti pa si posrečen, :)-! Več takih na RR!




Pikca -> hrana (24.7.2005 20:12:40)

To je čisto v redu in prav! Mi pri dobrih 9 mes. še vedno delamo tako.
Lp, Pikca




Stran: [1]