|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 20 21 [22]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
4.1.2011 11:52:23   
anci banci
ojla..

ana...ja spet sem tukaj...no bom kako rekle:) ja jaz sem pa spet julijka...mam 4 dni razlike v roku , za svita sem imela 16 zdej pa 20.7...smo dobr naciljal..he he

Živa...ti si pa spet cukerašica...jaz tud, sem imela danes test, mi insulin ne uide..po moje te bodo za sredo naročili za sprejem in ti dali svečke, pri Svitu sem bila tudi jaz 1 dan prej na pregledu pa 1 cm odprta, naročili za sprejem so me pa takoj naslednji dan...nič želim ti vso srečo in čimlažji poroduser posted image user posted image user posted image ...pa sporoči da dihamo

(odgovor članu planikica)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
4.1.2011 15:03:09   
ana**
Živa dihaš,dihaš,dihaš??? user posted image user posted image user posted image Vglavnem držim pesti za tebe in sporoči ko bo novi dojenček na svetu.user posted image user posted image user posted image

planikica že odštevaš? user posted image Eh, maš še 17dni, to bo v trenutku tukaj. Mogoče pa si tvoj user posted image kaj premisli pa te malo prej preseneti.. user posted image
Joj, zdj ste me čist v euforijo spravle.. Jst bi tut že cartalaaaaaauser posted image user posted image

ancibanci hehehe.. delamo mi same poletne otročke.user posted image Ja jst mam pa točno en mesec razlike, kak bo pa dejansko pa bomo vidl.user posted image Bova lahko vozičkali skupaj letos, če se že lani nikakor nismo mogli uskladit.. user posted image

(odgovor članu planikica)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
4.1.2011 16:16:58   
Anonimen
Nisem šla dihat user posted image

1cm odprta, me je malo "pomasirala" in me jutri zjutraj naročila na 1. svečko user posted image user posted image user posted image   JUTRI GRE ZARES!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ana**)
  Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
4.1.2011 16:34:04   
planikica
Srečno, Živa! user posted image

ana**: ne,nikamor se mi ne mudi. Perem plenice, posteljnino in oblekice, skoraj vsak dan hodim plavat na DIF in kofetkam s kolegi... Mali naj si kar lepo vzame čas user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
5.1.2011 11:31:36   
anci banci
živa.... dejmo, da boš čimprej držala zakladek v rokah...DIHAMOOOOOOOOOO.....jaz sem bila tudi na sredo sprejeta v poordnišnico, dobila 3 svečka, rodila pa šele naslednji dan, upam da boš ti kaj prej

ana...ja res je poletne otročke delamo....sicer upam da na začetku poletja ne bo prevroče, da bomo lažje zdržale do poroda...he he..ja za vozičkanje sem pa za, fajn je imet družbo

(odgovor članu planikica)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
5.1.2011 11:35:54   
RAKICA2007
Dan,

upam, da se vam lahko pridružim pri klepetu user posted image  in da me sprejmete medse...

doma že imam eno tako navihano frkolinko staro 3,5 leta - sedaj pa pričakujemo v maju2011 user posted image

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
5.1.2011 11:36:27   
RAKICA2007
Živa25; dihamo s teboj, drži se in čimprej velikoooo crkljanja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
5.1.2011 12:39:21   
Anonimen
Rakica veš da te sprejmemo user posted image

Mene nekaj navija in CTG riše rahle hribčke, ampak konkretno se še nič ne dogaja... in HB tistemu, ki me je včeraj spomnil na računalnik... Mi vsaj dolgčas ne bo, dokler sem na oddelku, potem bo pa itak računalnik moj odnesel domov user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu RAKICA2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
6.1.2011 9:33:26   
anci banci
akcija, živa se javila zjutraj iz porodne sobe, zdej pa zares....bejbe DIHAMOOOOOOOOOOOuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
6.1.2011 10:33:46   
Luskica
Ojla!
Še ena nosečka se javlja za skupni čvek!
To je moja 1user posted image , našo punčko pa pričakujemo v majuuser posted image
ŽIVA DIHAMOOO S TABO!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
6.1.2011 12:43:36   
RAKICA2007
dajmo živa25, sedaj že verjetno crkljaš malo štručko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Luskica)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
6.1.2011 12:58:05   
anci banci
živa je rodila ob 12:00 pupo Živouser posted image user posted image user posted image

čestitke

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
6.1.2011 14:52:13   
planikica
Čestitke, živa25!! user posted image user posted image user posted image Uživajte skupaj user posted image

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
6.1.2011 14:57:56   
Luskica
Živa čestitkeuser posted image user posted image user posted image  pa obilo crkljanja!

(odgovor članu planikica)
Neposredna povezava do sporočila: 539
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 20 21 [22]
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 20 21 [22]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?