|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kakšen položaj za podiranje kupčka?
13.7.2010 21:55:32   
smokyhawk
kako dolgo se naj vstraja pri podiranju kupčkov in pri enem položaju??


glej ne sekiraj se,če ti ga ne podre ti ga ne podre,pač vzglavje zviši in to je to.Moj user posted image sploh ni podirau kupčke.šele pri 2 MESCIH jih je začel!!prej pa nič,še sestre v porodnišnici mu niso mogle kupčka podret,sploh ni hotel..tko če sem imela dober dan mi ga je včash podru,ampak sem res morala imeti zeeeeeelo dober danuser posted image user posted image tko da,ne ubadaj se preveč s tem,ene 10minutk se pomatri pa jo mal daj tako pa malo tako in če ni,jo daj na bok in bo pač bruhnila če bo,ponavadi jih pol kolca....moj je skos kolcal...sem se zabavala da je tk ko pijanc ko se plota držiuser posted image user posted image

(odgovor članu zlicka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
13.7.2010 22:07:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu smokyhawk)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kakšen položaj za podiranje kupčka?
13.7.2010 22:18:45   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: zlicka

Mi še kar ne podiramo kupčkov:((((( razen kakega na dan....po čudežu. Sam vidim da jo pol matra, danes je celo bruhnila ko sem jo dala v položaj helikopter:((



:(

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu zlicka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kakšen položaj za podiranje kupčka?
14.7.2010 9:55:39   
zlicka
Smokyhawk...ja mojo pol tud kolca ko pijanča, pa mi je patronaža rekla naj jo dam nazaj na ziz tolk da malo popije da jo mine.
Če slučajno podre kupčka full lepo zaspi, drugač jo pa matra pa ful steguje pa krči rokice ...

Včeraj je bila čez dan kar dolgo budna, pa malo jedla malo se cartala, jamrala pa spet jedla, pa spet:) zvečer od 10:30 pa do 12:30 pa spet....no saj pol je zaspala do 4 zjutraj ...se najedla ...spet do 5:30 in pol do 8 zraven mene v postelji ajala:)))

Sam ne vem kaj ji je blo danes zjutraj ...lačna je bla je full iskala...ziz je pa sam žulila potegnitpa sprva sploh ni hotla, sma se morale previt....pa malo pomatrat da je potegnila:)

Zanimivi so, saj na koncu vidiš da ni nič narobe, sam ko te skrbi za take male pikice:))

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kakšen položaj za podiranje kupčka?
14.7.2010 10:15:28   
smokyhawk
glej,nevem če si privrženka dude,moj jo ima,in glede na to,kar si napisala,sklepam da se rada carklja pa potolaži...če ima dudo,ji probaj dudo dat da se potolaži otrok se v prvih pol urah intenzivnega vlečenja zize more najesti,če ne že prej,potlej se že carklja...drugače jo pa kr malo pod brado s prsti rukni da se zbudi,ker se vsi dojenčki zmatrajo pri zizanju...moj je nonstop spau zram,no,sam je mel zlatenco....tko da,je mal drgač...drgač pa zdej na začetku se ti bo tak pogost zbujala,pol se ji bo že ujel ritem po kakmu mesecu ali 2....user posted image

(odgovor članu zlicka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kakšen položaj za podiranje kupčka?
14.7.2010 10:34:23   
zlicka
saj jo pod bradico:) v bolnici je čist drugač vlekla, tako lepo počasi in ziher in se je najedla, tu pa mal zraka nekaj vleče....user posted image

Duda, ni mi problem....jo imamo ampak za silouser posted image  še je ni doskrat mela,pa še to sam po minutko....ko je bla taka cela razdražena pa ni hotela met:)

Si pa sama pred spanjem, ko ne podre kupčka  skoz pest tiši pa ližeuser posted image   čez noč ji pa itak ne upam postit dude....

(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




strije
ksenci

ali ste se mazali s kremo ali oljem proti strijam in ali je pomagalo da niste dobili strij?

se nisem mazala in jih nisem dobila (23%)

se nisem mazala in sem jih dobila (11%)

sem se mazala in jih nisem dobila (30%)

sem se mazala in sem jih dobila (35%)


Število vseh glasov: 282

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!