|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Materi za sedem let vzeli hčerki
15.6.2010 22:20:53   
Kimmi
http://24ur.com/novice/slovenija/materi-za-sedem-let-vzeli-hcerki.html

Mislim sej ne moreš verjeti....user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Materi za sedem let vzeli hčerki
16.6.2010 7:42:52   
TRIŠ
Zelooo žalostnouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kimmi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Materi za sedem let vzeli hčerki
16.6.2010 9:14:37   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Kimmi

http://24ur.com/novice/slovenija/materi-za-sedem-let-vzeli-hcerki.html

Mislim sej ne moreš verjeti....user posted image


razumem, da ima vsaka zgodba vsaj dve plati. in na csd-ju bi morali obe plati zgodbe preveriti. 7 let ???user posted image user posted image

pa se ne zdi to komu nepojemljivo?? v današnjem času??

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Kimmi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Materi za sedem let vzeli hčerki
16.6.2010 9:28:51   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: Kimmi

http://24ur.com/novice/slovenija/materi-za-sedem-let-vzeli-hcerki.html

Mislim sej ne moreš verjeti....user posted image


razumem, da ima vsaka zgodba vsaj dve plati. in na csd-ju bi morali obe plati zgodbe preveriti. 7 let ???user posted image user posted image

pa se ne zdi to komu nepojemljivo?? v današnjem času??


ne. ker očetom se to dogaja skoz in za dalj časa, pa si ne zaslužijo člankov.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Materi za sedem let vzeli hčerki
16.6.2010 9:29:58   
TomTaylor
jz bi pa rada slišala še moževo plat zgodbe. 

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Materi za sedem let vzeli hčerki
16.6.2010 9:46:52   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

jz bi pa rada slišala še moževo plat zgodbe. 

On noče komunicirat z mediji...le zakajuser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Materi za sedem let vzeli hčerki
16.6.2010 10:02:37   
liliana
Tu meni marsikaj ni jasnega.......

1. Zakaj je mati ogrožala otroke (pisaljo je zgolj, da je neodgovorna in da ne opravlja gospodinjskih opravil)?

2. Zakaj je mati "delala proti" hčeri, če je hči res taka žrtev?

3. Zakaj mož ni vzel otroke k sebi, če jih je mati ogrožala ampak jih je dal v rejo?

4. In na koncu, kaj je mati otrok delala 7 let....?! Ni se pritožila, strinjala se je, da so dali otroke babici......in šele po nekaj letih je začela nekaj reševati.....

Ker, če je mati res taka žrtev, kot je prikazana v prispevku, mi ni jasno, kako je nekaj let le gledala, kaj se dogaja s hčerkama.......

To, da pa CSD včasih dela le na podlagi govoric in ne preveri nobenih okoliščin, pa sem že slišala.....in mi ni prijetno ob tem....ker potem lahko vsak zafrustriran sosed ali soseda gre na csd in reče, da sosedova Micka ali Frančkek nista odgovorna starša in zvečer ne najdeta svojih otrok, ker jih policija iz šole odpelje v rejo......

a res tako funkcionira sistem, ki naj bi varoval žrtve....user posted image  zgolj na podlagi izjav zafrustriranih in skreganih osebkov, prez preverjanja kakršnihkoli okoliščin......

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Materi za sedem let vzeli hčerki
16.6.2010 10:29:53   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


To, da pa CSD včasih dela le na podlagi govoric in ne preveri nobenih okoliščin, pa sem že slišala.....in mi ni prijetno ob tem....ker potem lahko vsak zafrustriran sosed ali soseda gre na csd in reče, da sosedova Micka ali Frančkek nista odgovorna starša in zvečer ne najdeta svojih otrok, ker jih policija iz šole odpelje v rejo......

a res tako funkcionira sistem, ki naj bi varoval žrtve....user posted image  zgolj na podlagi izjav zafrustriranih in skreganih osebkov, prez preverjanja kakršnihkoli okoliščin......



Se strinjam. In kaj vse se bo dogajalo zdaj, ko naj bi bila uvedena anonimna številka za prijavo nasilja v družini? Nič ne rečem, saj namen je dober, ampak že zdaj je preveč hudobije in foušije med ljudmi, da bi verjela, da zlorab ne bo, saj vemo, da pri nas si kriv in obsojen (mediji, ljudje) še predno se kaj razišče.


_____________________________

Jst.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Materi za sedem let vzeli hčerki
16.6.2010 10:43:15   
alejna
liliana a ni povedala njena odvetnica,da v listinah obstajajo podatki da se je mati pritozevala,ampak nobeden ni reagiral na pritozbe.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Materi za sedem let vzeli hčerki
16.6.2010 12:16:57   
liliana
Odvetnica je povedala malo dvoumno.....kao da obstaja zapis, da želi vložiti pritožbo......nikoli pa mati pritožbe ni vložila.....

(odgovor članu alejna)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Materi za sedem let vzeli hčerki
16.6.2010 12:23:49   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Odvetnica je povedala malo dvoumno.....kao da obstaja zapis, da želi vložiti pritožbo......nikoli pa mati pritožbe ni vložila.....


kolikor sem jz razumela, se je mama na CSD sicer šla bunit, ampak organ bi njeno "bunjenje" moral vzeti kot pritožbo zoper odločbo in o tem narediti zapisnik, oziroma jo vsaj opozoriti, da se mora pritožiti pisno.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Materi za sedem let vzeli hčerki
16.6.2010 12:42:50   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: Kimmi

http://24ur.com/novice/slovenija/materi-za-sedem-let-vzeli-hcerki.html

Mislim sej ne moreš verjeti....user posted image


razumem, da ima vsaka zgodba vsaj dve plati. in na csd-ju bi morali obe plati zgodbe preveriti. 7 let ???user posted image user posted image

pa se ne zdi to komu nepojemljivo?? v današnjem času??


ne. ker očetom se to dogaja skoz in za dalj časa, pa si ne zaslužijo člankov.



jaz bi pa zelo rada še očetovo stran slišala.



_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Materi za sedem let vzeli hčerki
16.6.2010 13:36:57   
Julija08
Meni je to vse skupaj malo sumljivo...ker če bi se meni kaj takega zgodilo sigurno ne bi čakala 7 let...jaz bi šla takoj z zadevo v javnost (ker nažalost se samo tako kaj reši)...

pa tudi mene zanima očetova zgodba....

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Materi za sedem let vzeli hčerki
16.6.2010 13:45:33   
madela
Če kaj ne prenesem je to krivica in tukaj v tem primeru je bilo veliko krivice,največ so je prejeli ravno otroci.
In tudi mene preseneča dejstvo,da če je oče tak uglajen gospod in kaj vem kaj še vse....zakaj ni imel otrok ob sebi user posted image Zakaj jih je dal v rejništvo??
In zakaj je tudi on spal pri rejnici,to mi ravno ni najbolj jasno user posted image

To je zelo hudo,da se kar na podlagi besed,brez dokazov odločajo za tako drastične postopke,kot je odvzem otrokauser posted image  Upam,da to ni stalna praksa na csd user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Materi za sedem let vzeli hčerki
16.6.2010 14:15:51   
alejna
saj oce je tudi imel priloznost dati svojo izjavo,pa ni zelel...le zakaj user posted image ???

< Sporočilo je popravil alejna -- 16.6.2010 14:16:38 >

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Materi za sedem let vzeli hčerki
16.6.2010 14:27:07   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: alejna

saj oce je tudi imel priloznost dati svojo izjavo,pa ni zelel...le zakaj user posted image ???



verjetno je imel že kakšne razloge. med njimi tudi ta da bi bil članek apriori nastavljen proti njemu

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu alejna)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Materi za sedem let vzeli hčerki
16.6.2010 15:51:09   
TONČI.
Otroke je dobila nazaj šele, ko je podala prijavo protikorupcijski komisiji. To nam vse pove

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




TV
Lelly28 RR

koliko časa dnevno vaš otrok gleda TV?

ne gleda (premajhen) (20%)

do 30 min (60%)

1-2h (0%)

več kot 2h (20%)


Število vseh glasov: 10

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!