|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Izid referenduma....
9.6.2010 17:13:35   
Raho
Fajn je, ko ste največji "strokovnjaki" za mejo tisti, ki živite od nje vsaj 80 km ali več. Jaz živim dobesedno ob hrvaški meji in ja - komaj čakam, da se ta spor reši in da bomo lahko "normalno" živeli, da ne mi, ne Hrvati ne bomo poslušali prepucavanja teh ali onih politikov.

Meni osebno je pomembno, da se vprašanje meje končno razreši. Ne zaradi mene same, ampak zaradi mojih otrok, da bodo živeli v miru.

JJ je imel vse možnosti, da vprašanje meje razreši, pa ga ni. Zakaj le??? Najverjetneje zaradi nekih lastnih interesov. In še nekaj: prav on je tisti, ki je odgovornost z refernedumom hotel preložiti na ljudi. Meni je butasto že to, da se mora za takšno vprašanje kot je meja izvesti referendum in spraševati volja ljudi, pred tem pa se agitira v imenu ljudstva, praktično pa gre samo za prepucavanje in merejnje moči posameznih politikov. Kdaj vam bo postalo jasno, da JJ in vse ostale boli Jon za vaše mnenje? Pravzaprav vse v parlamentu in v vladi boli briga, kaj si nek navaden državljan misli.

In kakorkoli gledano - videla sem že kar precejšnji kos sveta (ne samo Romunije, Turčije in Grčije), pa mi je Hrvaška obala še vedno ena izmed najlepših, ker ne maram izumetničenih letovišč, kakršna so trenutno blazno "in" - mondeno letovišče, 30 metrov vstran pa beda.

SLovencljni pa kot Slovencljni - sem bila 2 tedna nazaj v Kempinskem na posvetu in so se naši slovencljni, ko so ugotovili, da nisem from Italy izjemno "lepo" obnašali. Enemu postreščku je celo uspelo zaviti z očmi, ko sem spregovorila slovensko. Da ne komentiram, da sem imela celo čast, da sem si kovček vlekla sama v sobo, petični Italijanki v MaxMarinem ksotimu pa je nesel vrečkico iz MaxMare. user posted image








(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Izid referenduma....
9.6.2010 18:18:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Fajn je, ko ste največji "strokovnjaki" za mejo tisti, ki živite od nje vsaj 80 km ali več. Jaz živim dobesedno ob hrvaški meji in ja - komaj čakam, da se ta spor reši in da bomo lahko "normalno" živeli, da ne mi, ne Hrvati ne bomo poslušali prepucavanja teh ali onih politikov.

Meni osebno je pomembno, da se vprašanje meje končno razreši. Ne zaradi mene same, ampak zaradi mojih otrok, da bodo živeli v miru.

JJ je imel vse možnosti, da vprašanje meje razreši, pa ga ni. Zakaj le??? Najverjetneje zaradi nekih lastnih interesov. In še nekaj: prav on je tisti, ki je odgovornost z refernedumom hotel preložiti na ljudi. Meni je butasto že to, da se mora za takšno vprašanje kot je meja izvesti referendum in spraševati volja ljudi, pred tem pa se agitira v imenu ljudstva, praktično pa gre samo za prepucavanje in merejnje moči posameznih politikov. Kdaj vam bo postalo jasno, da JJ in vse ostale boli Jon za vaše mnenje? Pravzaprav vse v parlamentu in v vladi boli briga, kaj si nek navaden državljan misli.



user posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Izid referenduma....
9.6.2010 18:50:56   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Raho
In še nekaj: prav on je tisti, ki je odgovornost z refernedumom hotel preložiti na ljudi.

Ja - ampak zdaj pa izjavlja da je VLADA kriva za "razklano volilno telo". user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Izid referenduma....
9.6.2010 18:53:54   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Fajn je, ko ste največji "strokovnjaki" za mejo tisti, ki živite od nje vsaj 80 km ali več. Jaz živim dobesedno ob hrvaški meji in ja - komaj čakam, da se ta spor reši in da bomo lahko "normalno" živeli, da ne mi, ne Hrvati ne bomo poslušali prepucavanja teh ali onih politikov.

Meni osebno je pomembno, da se vprašanje meje končno razreši. Ne zaradi mene same, ampak zaradi mojih otrok, da bodo živeli v miru.

JJ je imel vse možnosti, da vprašanje meje razreši, pa ga ni. Zakaj le??? Najverjetneje zaradi nekih lastnih interesov. In še nekaj: prav on je tisti, ki je odgovornost z refernedumom hotel preložiti na ljudi. Meni je butasto že to, da se mora za takšno vprašanje kot je meja izvesti referendum in spraševati volja ljudi, pred tem pa se agitira v imenu ljudstva, praktično pa gre samo za prepucavanje in merejnje moči posameznih politikov. Kdaj vam bo postalo jasno, da JJ in vse ostale boli Jon za vaše mnenje? Pravzaprav vse v parlamentu in v vladi boli briga, kaj si nek navaden državljan misli.



user posted image


Se pridružujem - samo enemu recimo iz Kranja pač to težko dopoveš, ker ga boli K, kako je v resnici tistim, ki dejansko živijo ob meji, glavno, da glasuje proti vladi.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Izid referenduma....
9.6.2010 21:10:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Fajn je, ko ste največji "strokovnjaki" za mejo tisti, ki živite od nje vsaj 80 km ali več. Jaz živim dobesedno ob hrvaški meji in ja - komaj čakam, da se ta spor reši in da bomo lahko "normalno" živeli, da ne mi, ne Hrvati ne bomo poslušali prepucavanja teh ali onih politikov.

Meni osebno je pomembno, da se vprašanje meje končno razreši. Ne zaradi mene same, ampak zaradi mojih otrok, da bodo živeli v miru.

JJ je imel vse možnosti, da vprašanje meje razreši, pa ga ni. Zakaj le??? Najverjetneje zaradi nekih lastnih interesov. In še nekaj: prav on je tisti, ki je odgovornost z refernedumom hotel preložiti na ljudi. Meni je butasto že to, da se mora za takšno vprašanje kot je meja izvesti referendum in spraševati volja ljudi, pred tem pa se agitira v imenu ljudstva, praktično pa gre samo za prepucavanje in merejnje moči posameznih politikov. Kdaj vam bo postalo jasno, da JJ in vse ostale boli Jon za vaše mnenje? Pravzaprav vse v parlamentu in v vladi boli briga, kaj si nek navaden državljan misli.



user posted image


Se pridružujem - samo enemu recimo iz Kranja pač to težko dopoveš, ker ga boli K, kako je v resnici tistim, ki dejansko živijo ob meji, glavno, da glasuje proti vladi.


res je. a, če ti povem, da je v našem okolišu bilo razmeje za:proti=2:1 (npr. 161 ZA in 82 PROTI), ne vem, kje v KR so toliko glasovali proti. sem res presenečena nad rezultatom. in pri nas je bilo v vse treh enotah enako. user posted image  

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




moška imena
milagro

Katero ime vam je najbolj všeč?

leon (20%)

klemen (18%)

primož (7%)

alajž (30%)

rok (25%)


Število vseh glasov: 603

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!