|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kakanje dojenčka
17.7.2005 11:59:02   
zi&mm
Pozdravljene mamice,
no, da vam povem kako smo se mi mučili za kakat; Žiga namreč od srede ni kakal - 4dni in glede na to, da se je včeraj full napenjal in :((:((:(( sem mu dala sladkano kamilico - ni pomagala nič, pa sem mu trebušček masirala z oljem in brez - brez učinka pa stopala skratka ni in ni šlo; no danes zjutraj se mi je pa prav smilu in sem vzela termometer ga namočila v madljevo olje in v ritko pa je ustrelu drekec pekec ven kot iz topa :)-:)-:)- ob tem se pa ni nič jokal; seveda vonjavam se ni bilo moč izogniti :ups: in 30minut je ta fantina od Žigca kakal tako da sem uničila kar 3bombažne plenice kolko kakca je blo ampak nič zato, zdaj je priden in spi kot :angel:

Toliko za info, če katera ne ve kako bi svojmu :duda: pomagala ko ne more kakat in se napenja, muči; termometer v olje (ali ga prej namilit) in v ritko.

Lep dan :rozica:

Pozdravček z :morje:

:duda:Žiga & :miska:Mili

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kakanje dojenčka
17.7.2005 12:12:39   
eva1
No sam da je kakal:bravo:!
Jaz to že skoz prakticiram s termometrom! kamilic še nisem poskusila, ampak baje tut pomagajo!

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kakanje dojenčka
17.7.2005 15:24:23   
Pilar
Joj punce, po moje termometer ni vredu. Z njim bi mogle prekinit že včeraj in ne danes. Pa ne mislim pametovat, želim vam dobro. A so dojeni? Če so, ni nujno, da kaka vsak dan, če je na prilagojenem mleku - mu morda to ne ustreza, če pa uvajate gosto hrano. pa morda malo več tekočine...:zmeden2:

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kakanje dojenčka
17.7.2005 15:40:05   
sabini
jaz ga dojim in dodajam zvečer , pa ga tud full nape4nja kakt tišči pa ne more tookk:((:((:((včasih pa skuham kamilce pa ne pomaga

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kakanje dojenčka
17.7.2005 15:56:58   
Naja31
Moj ze od rojstva kaka na 2,3 dni. Je tudi na 5 dni kakal, ampak takrat ogromno. Saj ce je samo dojen, to ni nic narobe.
Meni so termometer v ritko strogo odsvetovali, ker se potem lahko dojencek navadi samo tako kakati in ne vec sam od sebe, tako da tega ne prakticiramo.

Lp,Naja



(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kakanje dojenčka
17.7.2005 16:04:36   
mika
Moja :duda: je od 8 do 16 tedna kakala 1xna teden. Bila je polno dojena, zato je to normalno. 1x sem ji skuhala zeeeelo sladkane kamilice in to 9 dan.
Ko smo začeli z uvajanjem goste hrane, pa kaka vsak dan.
Tudi jaz mislim, da bi metodo s termometrom morale opustiti že 'včeraj'.

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kakanje dojenčka
17.7.2005 16:07:09   
Anonimen
Da še jaz pristavim svoj lonček in rečem, da sem tudi možno proti termometru v ritko.
Dojeni otroci morajo kakati vsaj 1x na teden, pa je vse v redu.

(odgovor članu zi&mm)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kakanje dojenčka
17.7.2005 20:44:06   
eva1
Vsakodnevna uporaba vsekakor ni dobra, ampak meni mali ni kakal 10 dni, in se je naredila skibala vritki, in potem to samo z termometrčkom podražiš in je! Če je skibala, nobene kamilčke ne bojo omagale, ampak samo to da podržiš črevesje in jo "predreš"!
Res pa je , da je to skrajni ukrep, ki sem ga izvedla 2x!

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kakanje dojenčka
17.7.2005 21:12:49   
Naja31
Eva1, kaj pa je skibala? :zmeden:

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kakanje dojenčka
17.7.2005 22:12:15   
eva1
To je taka kroglica trdega blata, ki zamaši ritko-pol pa samo podražiš črevesje pa se kr leti drekec pekec vse povsod-ko sem jaz to naredila po 10 dneh ne kakanja, je letelo po vsej sobi kakec-po tleh, kavču...vsepovsod, pa tok, da me je skor kap!

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kakanje dojenčka
17.7.2005 22:14:57   
valči
Eva,to je bilo pa noro:)-:zmeden:

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Katero ime?
Erin



Tinej (32%)

Timon (22%)

Tibor (46%)


Število vseh glasov: 264

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!