|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Glavica zaostaja
24.5.2010 21:49:00   
vcugmas2
Pri drugem pregledu v posvetovalnici je zdravnica ugotovila, da pri dvigu glavica zaostaja, zato je dala napotnico za razvojno. Zanima me kako dvignejo glavico vaši dvomesečniki. Naša pupa je stara dva meseca in 10 dni in če jo primem za rokici sama ne dvigne glavice. Meni se zdi normalno, da pri dveh mesecih ne more dvigniti glavice ampak zdravnica je drugega mnenja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Glavica zaostaja
24.5.2010 22:10:38   
BIA79
Jaz se na tvojem mestu ne bi preveč sekirala...Niso vsi otroci po "standardih"...Poskusi vašo punčko dajat past kravice, tako da bo trenirala mišice...V razvojno se naročiš, pa vidiš kako bo...nas so 2x napotili in 2x so nam tam potrdili da je z našo punco vse ok...tiste pa ki poznam, ki so hodili na fizioterapijo pa so mi vsi pravili, da so se imeli pa lepo (seveda nihče ni imel nič "resnega")...

(odgovor članu vcugmas2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
24.5.2010 23:40:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu BIA79)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Glavica zaostaja
25.5.2010 17:10:33   
Taddy78
Naš jo je pri 2.mesecih že fiksno držal.
Pa ne da kakorkoli sodim po svojem otroku, ampak mislim, da se je P prav odločila in res vama RA ne more škodit.

Če bi bilo "normalno" kot si mnenja, ti P ne bi nič rekla. To je pač en izmed razvojnih pregledov.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Glavica zaostaja
25.5.2010 17:17:05   
misamuk
Naša jo je tudi pri 2 mesecih pustila tam zadaj nekje pri ritki :-))) Smo tudi dobile RA in lepo pridno hodile celo leto.
Ni bilo seveda nič pretirano resnega (malo ekstenzijskega, malo asimetrije), smo se malo potrudili pri handlingu, pa je bilo takoj bolje. Čeprav V RA smo še vedno hodile.
Edino, kar sem jaz opazila je bilo, da je recimo 3 tedne do 1 meseca "zaostajala" za enako starimi otroci, pa spet nisem ziher, ker je edina punčka, pa 3 tedne prej rojena. Še vedno pa je vse znotraj "predpisanega" časa, zato kar brez skrbi.
Kot je že ena rekla, hvalabogu, da imaš skrbno pediatrinjo.
Pozdravček.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Glavica zaostaja
25.5.2010 18:45:06   
lananai
Naša je glavico že zelo kmalu gor držala. Pa nič se sekirat, res niso vsi po standardih.

(odgovor članu misamuk)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Zanesljivost baby check plus (testna paličica)
Sunshine93

Zanima me kakšen test se vam zdi bc plus(testna paličica). Kakšno izkušnjo imate s tem testom ali je zanesljiv ali ne ?

Odličen (80%)

Napačne rezultate (20%)


Število vseh glasov: 88

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!