|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Meni se bo res utrgalo zaradi kakanja
5.7.2005 18:04:08   
frutka_
Meni je mehurčica pokazala eno posebno masažo stopalc ki pospeši prebavo. Mali je sicer vedno lepo in konkretno kakal ampak enkrat ga je zaprlo za par dni. No, ko ga je mehurčica zmasirala je imel v plenici več kot 2cm debelo plast drekca...sicer nimamo problemov s tem ampak morda več sadja v prehrano ali pa kakšen Hippov slivin sok in bi pomagalo.

Viv morda vaša mala noče kakca dati od sebe, ker misli da bo s tem kaj izgubila oz. da bo šel s kakcem vred tudi del nje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Meni se bo res utrgalo zaradi kakanja
5.7.2005 18:58:53   
Andra
Veš Viv imela sem podobne težave glede kakanja pri mojem sinu. Imel je obdobje, ko nikakor ni hotel kakati in je namenoma zadrževal. Bila sva na vseh preiskavah, probala vse mogoče mešanice, ki poženejo, pila sirup Portolak, dajala svečke,... pa nič. Ko se je sam odločil, da bo kakal je šlo, sicer pa ne.
Sedaj je pa problem drugačen, kaka po petrat na dan, ampak noče nikamor drugam kot v gatke ali pa v pleničko, če bi mu jo dala. Na WC-ju lahko sedi celi dan, pa ne bo kakal. Samo da vstane iz njega, evo ti klobaso.
Veliko sem se presekirala zaradi tega, pa nič kaj ne pomaga. To je del njegovega odraščanja in sprejeti moram, čeprav je nejprijetno.
Ravno danes sem o tem govorila z njegovo zdravnico in mi je rekla, da ga bo tudi to minilo in naj bom potrpežljiva, vztrajam pri gatkah in naj uporabljam Venish za čiščenje flekcov od drekcov :)!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Meni se bo res utrgalo zaradi kakanja
5.7.2005 19:01:58   
viv_
Ja, možno da noče dat od sebe... Mora narest klik pa bo - če ne bom pa prišla v MB na tečaj masaže stopalc :bravo:

Andra - jaz se tudi sikiram zaradi tega, čeprav po drugi strani si pa rečeš, ma če je samo kakanje problem...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Meni se bo res utrgalo zaradi kakanja
5.7.2005 19:04:51   
Andra
Ma ja, saj kaj dosti spremeniti ne moremo. Prisiliti jih tudi ne moremo, nima veze...

Dokler je samo kakanje problem... smo lahko vesele, da ni kaj hujšega. Uredilo pa se bo tudi to!

Pozdravček v Kranj iz deževnega in hladnega MB!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Meni se bo res utrgalo zaradi kakanja
5.7.2005 20:31:19   
daisy
masaža trebuha in stopal za lažje kakanje:

http://www.lkurentanddrugi.si/masaza.htm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Meni se bo res utrgalo zaradi kakanja
5.7.2005 20:32:33   
daisy
pogledat moraš pod: Pravilni prijemi (na levi strani).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Meni se bo res utrgalo zaradi kakanja
5.7.2005 23:45:49   
maja
Sladke kamilice in laneno seme (spereš 1 žlico semena na cedilu, namočiš za kako uro in nato poješ ali zamešaš v jogurt npr).Lahko je vzrok adaptirano mleko.Pri nas kakamo odkar pijemo sojino mleko.Lp.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




valentinovo
Lelly28 RR

Ali si s partnerjem za valentinovo izmenjata darilo oz. gresta nekam skupaj (sama,brez otrok)?

da (25%)

ne (75%)


Število vseh glasov: 24

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!