|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sprehodi
27.1.2010 8:57:01   
milki
Za koliko časa greste ven z dvomesečnimi dojenčki, ko je tak minus kot je te dni?
Gledam zdej ven čez okno in je ful lep sonček, termometer pa -10 brrrrr.
In ali greste čisto vsak dan?

Komaj čakam pomladuser posted image

_____________________________

Aleks 8.5.2008, 56cm, 4270gr
Sergej 20.11.2009, 57cm, 4320gr
Nikolaj 6.5.2012, 56cm, 4370gr
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sprehodi
27.1.2010 8:59:37   
romy
Moj je bil tudi novemberski in sem šla z njim vsak dan ven. Če je bilo zlo mrzlo za manj časa, pa s kremico sem ga namazala (mraz in veter) pa ful sem ga oblekla. in to je to.

lp

(odgovor članu milki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sprehodi
27.1.2010 9:11:13   
Jančika_
Malega po moje manj zebe kot mene, ko je ves zadekan. Če moram, grem ven, drugače sem pa raje na toplem. Ja, sisi semuser posted image . To velja za minus deset.

(odgovor članu milki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sprehodi
27.1.2010 9:33:54   
kaja13
Jaz se načeloma strinjam, da so v košari itak zadekani in gremo lahko ven, samo fora je v tem, da moj lump ne prenaša vozička in se v bistvu njemu prilagajam. Če znori sva zunaj 15 min, v nasprotnem primeru pa dalj. Moram pa priznati, da sva zadnje dva dni notri, ker ima zabasan nosek in se mi zdi malo premrzlo zunaj za njegove živčne zlome... v tem mrazu ga ravno ne bi v naročju nosila.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
27.1.2010 12:23:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kaja13)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sprehodi
27.1.2010 18:56:17   
pikapolončica
mi gremo ven v vsak dan, tudi danes smo bli, mal bolj ga oblečem pa zadekam, pa gasa...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sprehodi
27.1.2010 21:45:15   
TIBIDABO
IZVIRNO SPOROČILO: milki

Za koliko časa greste ven z dvomesečnimi dojenčki, ko je tak minus kot je te dni?
Gledam zdej ven čez okno in je ful lep sonček, termometer pa -10 brrrrr.
In ali greste čisto vsak dan?

Komaj čakam pomladuser posted image


Vidim, da si pisala post okoli devete zjutraj...Ja in danes je bilo mrzlo. Nikoli ne grem zgodaj dopoldne, ampak počakam, da se vsaj malo ogreje, za stopinjo, dve. Tako grem ven okoli 12-13h in sem od 30 min do 1,5h zunaj, če seveda naša 3,5 mesečna gospodična spi. Jo fajn oblečem (body, 3 plasti iz pliša ali flisa, volnene rokavičke in copatke, dve kapici in povrh kombinezon), v voziček pa na dno položim dekico in še z dvojno dekico pokrijem,ker jo vozim v športnem delu (popolnoma raven položaj) in pokrijem čez z dežno prevleko, da je ne piha.

Najbolje je res it ven malo okoli poldneva, tudi kasneje okoli 14h je krasno. Je fajn it ven zate in za otroka. Ti se preluftaš, njemu pa tudi paše svež zrak in bo bolje spal. Jaz vedno hitro hodim, da mi je toplo, ne gre pa brez obvezne zimske opremeuser posted image

Ja, če smo zdravi, gremo ven vsak dan. Po novem letu ji je iz nosa teklo 14 dni, takrat res nisem šla z njo, sem počakala, da se pocajta, sem pa šla sama, ker sem potrebovala spremembo okolja in je ati popazil.

< Sporočilo je popravil TIBIDABO -- 27.1.2010 21:47:13 >

(odgovor članu milki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?